R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Administrator
2009-01-08, 11:41
Cukiernia Eden .
Autor Wiadomość
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-25, 16:24   

Basia napisał/a:
Właścicielka NIE MIŁA do szpiku kości, długo sie czeka, zero fachowej obsługi i podejścia do klienta, no proszę wybaczyć ale po tylu latach prowadzenia lokalu to nawet nie powiem kto byłby milszy i bardziej profesjonalny !!!!!!

Zgadzam się w 100%.


Basia napisał/a:
nasuwa mi się jeszcze tylko jedno pytanie, dlaczego ten lokal cieszy się takim powodzeniem wśród innych ??? chyba tylko z braku innych alternatyw bądź miejsc w innych lepszych lokalach !

Dobre pytanie, ale odpowiedź prosta: w Wieluniu jest zbyt mało takich lokali jak Eden i zwykle nie ma w nich miejsc. Poza tym w Edenie robią bardzo dobrą pizzę, jedną z najlepszych w Wieluniu (moim zdaniem tylko pizza w Venecji jest lepsza, ale tam nigdy nie ma wolnych miejsc).
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-25, 16:29   

Spooky napisał/a:
Basia napisał/a:
nasuwa mi się jeszcze tylko jedno pytanie, dlaczego ten lokal cieszy się takim powodzeniem wśród innych ??? chyba tylko z braku innych alternatyw bądź miejsc w innych lepszych lokalach !


Dobre pytanie, ale odpowiedź prosta: w Wieluniu jest zbyt mało takich lokali jak Eden i zwykle nie ma w nich miejsc. Poza tym w Edenie robią bardzo dobrą pizzę, jedną z najlepszych w Wieluniu (moim zdaniem tylko pizza w Venecji jest lepsza, ale tam nigdy nie ma wolnych miejsc).


Jeżeli chce się wyjść w sobotni albo niedzielny wieczór to, na pewno nie znajdzie się miejsca w wiekszości lokali w Wieluniu, a zwłaszcza w Edenie. Sam się o tym kiedyś przekonałem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-25, 16:43   

Chudyy napisał/a:
Spooky napisał/a:
Basia napisał/a:
nasuwa mi się jeszcze tylko jedno pytanie, dlaczego ten lokal cieszy się takim powodzeniem wśród innych ??? chyba tylko z braku innych alternatyw bądź miejsc w innych lepszych lokalach !


Dobre pytanie, ale odpowiedź prosta: w Wieluniu jest zbyt mało takich lokali jak Eden i zwykle nie ma w nich miejsc. Poza tym w Edenie robią bardzo dobrą pizzę, jedną z najlepszych w Wieluniu (moim zdaniem tylko pizza w Venecji jest lepsza, ale tam nigdy nie ma wolnych miejsc).


Jeżeli chce się wyjść w sobotni albo niedzielny wieczór to, na pewno nie znajdzie się miejsca w wiekszości lokali w Wieluniu, a zwłaszcza w Edenie. Sam się o tym kiedyś przekonałem.


szczerze chyba nigdy mi się to nie zdarzyło, żebym gdzieś poszła w Wieluniu i nie było by miejsca :twisted:

*nie byłoby
_________________
www.pajacyk.pl
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2008-02-25, 21:42, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-25, 21:45   

Basia napisał/a:
szczerze chyba nigdy mi się to nie zdarzyło, żebym gdzieś poszła w Wieluniu i nie było by miejsca

To naprawdę albo rzadko wychodzisz, albo chodzisz tylko w jedno miejsce... ile razy chciałem pogadać przy piwie z przyjaciółmi, przeszliśmy całe miasto i wiele razy zdarzyło się, że wszędzie było pełno typa a godzina w sobotę wcale nie późna, bo koło 19-20.

Nie rozumiem dlaczego narzekacie na właścicielkę. Jeśli Wam nie odpowiada, to po prostu nie chodźcie. Ja tak robię w takich sytuacjach. Jestem zdrowszy przez to.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-26, 18:40   

No własnie - mnie to dziwi jak każdy narzeka na Eden a i tak tam chodzi bo "dobra pizza i dobre ciastka". Od razu zaznaczam, że swojego zdania nie mam, bo raz że nie chodze po lokalach wieluńskich, a dwa to sam prowadze dwa lokale więc moje wypowiedzi mogą być uznane za nieobiektywne, gdyż moge być postrzegany jako swego rodzaju konkurencja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-26, 18:44   

Ferbik napisał/a:

Nie rozumiem dlaczego narzekacie na właścicielkę. Jeśli Wam nie odpowiada, to po prostu nie chodźcie. Ja tak robię w takich sytuacjach. Jestem zdrowszy przez to.


Ferbik to dlaczego w innym temacie narzekasz na obsługę w sklepie z sukniami ślubnymi? :mrgreen: Ja dokładnie z tego samego powodu narzekam na obsługę w Edenie. Byłem tam dosłownie kilka razy i już mi wystarczy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-26, 18:47   

A mnie sie w Edenie podoba :) nigdy nie trafiłam na niemiłą obsługę czy długi okres oczekiwania na potrawę.

Eden jest naprawdę fajną cukiernią, niestety w Wieluniu nie ma zbyt dużo wyboru jeśli chodzi o takie lokale.
Jak się komuś nie podoba to po co tam chodzi?
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-26, 18:53   

glizda napisał/a:
A mnie sie w Edenie podoba :) nigdy nie trafiłam na niemiłą obsługę czy długi okres oczekiwania na potrawę.

Eden jest naprawdę fajną cukiernią, niestety w Wieluniu nie ma zbyt dużo wyboru jeśli chodzi o takie lokale.
Jak się komuś nie podoba to po co tam chodzi?


Glizda to masz szczęście. Ja też nigdy nie narzekałem, ale po tym co mnie ostatnio spotkało zmieniłem zdanie o tym lokalu. Ja tam chodzę dlatego, że innego lokalu typu Eden nie ma.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-26, 21:05   

Administrator napisał/a:
Ferbik to dlaczego w innym temacie narzekasz na obsługę w sklepie z sukniami ślubnymi?

Napisałem i więcej tam nie pójdę. Porównujesz sklepy usługowe z lokalami? Trochę naciągane, bo kupując suknię ślubną mam możliwość jechać gdziekolwiek indziej w Polskę, natomiast żeby napić się piwa nie będę jeździł do Sieradza lub Częstochowy - po prostu zostanę w domu. Racja?
Ja mówię o ludziach, którzy tam częściej chodzą niż ja. A jest ich zapewne większość.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2008-02-27, 22:10   

Ja tam byłam raptem dwa razy, nie dość, że śmierdzi papierosami to niemiła obsługa, więc tam się już od tego czasu nie pojawiłam.
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jacor81 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 42
Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-12, 14:14   

Lokal, moim zdaniem, jest w porządku. Jedynie co mnie tam razi, choć sam palę papierosy, to dym papierosowy.... Co do miejsca w sobotnie, czy w niedzielne wieczory bywa różnie, można powiedzieć, zależy jak się trafi :) Ale ogólnie rzecz biorąc, warto ;) pizza i te smaczne lody czy ciastka :P , nie znajdziecie czegoś lepszego w Wieluniu :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2009-07-22, 18:54   

Co słychać w Edenie? Przejeżdzając ostatnio koło ,, baru ,, zauważyłam remont. Nadal trwa ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-22, 18:58   

Jak co roku właściciele robią dwa tygodnie przerwy na urlop :) W tym czasie wykorzystali go na remont.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-22, 19:04   

Kawiarnia miała być zamknięta do 20 lipca, a remont jest (chyba) tylko elewacji budynku :wink: Więc myślę, że można już śmiało iść na kawkę i ciastko :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-22, 21:28   

Mają ohydne hamburgery-to na pewno :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW