R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2010-05-22, 17:32
Big Buffalo
Autor Wiadomość
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2012-05-09, 23:12   

Tak btw. jesli ktos dostanie spalona pizze moze zadac nowej/zwrotu pieniedzy?
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-10, 00:06   

Nevermind napisał/a:
Tak btw. jesli ktos dostanie spalona pizze moze zadac nowej/zwrotu pieniedzy?
Proszę to załatwiać z personelem w lokalu. W uzasadnionych przypadkach można zapewne tak zrobić, ale każdorazowo decyzje podejmuje personel. Bo to co dla jednych jest przypalone, dla innych przypalone nie jest.
BTW - Chudyy, nie odezwałeś się na PW w sprawie zwrotu tych 50 groszy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
baca_znad_odry 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Festung Breslau
  Wysłany: 2012-05-27, 19:53   Obsługa nie słucha, tylko przytakuje

Lokal znalazłem jakieś 3 lata temu, przypadkiem, w drodze do Warszawy. Od tamtej pory każda delegacja do stolicy wiąże się z wizytą przy Statoilu - dotychczas jednak zadowalałem się cheesburgerem lub zestawami, tym razem jednak, pod wpływem tego wątku, zdecydowałem się skosztować pizzy. Mój współpasażer zamówił natomiast szaszłyk w zestawie z frytkami, ja - kowbojską, z pieczarkami zamiast papryki i na cienkim cieście (wg ulotki rodzaj ciasta - do wyboru). Już przy zamawianiu pierwszy zgrzyt, na uwagę o cienkim cieście dostałem feedback "no jest, jakie jest, takie pomiędzy", co utwierdziło mnie w przekonaniu, że wybór był tylko pozorny. Tak samo wymiana składników - mimo wyraźnej uwagi (nie lubię papryki), skwitowanej potwierdzeniem przez Panią przyjmującą zamówienie - dostałem pizzę z papryką, bez pieczarek. Pizza, mimo wszystko, bardzo smaczna, szaszłyk w porządku, chociaż frytki bardziej zaparzone, niż usmażone.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-30, 22:34   

baca_znad_odry, przeprosiny z mojej strony. Na pocieszenie dodam, że ja też ostatnio zamawiałem cienkie ciasto a dostałem takie coś pomiędzy - zapewne wynika to z faktu, że nasza prasa ciężko prasuje ciasto a dodatkowo wyjątkowo mocno wyrasta ono w piecu. Ale obiecuję nad tym popracować!
Pozostałe uwagi przekażę z wyraźnymi wytycznymi do obsługi.
Jeszcze raz przepraszam i jednocześnie dziękuję za mimo wszystko pozytywną opinię.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-05, 21:48   

Tylko u nas i tylko teraz przy zakupie dowolnej dużej pizzy z ekstra dodatkiem dostaniesz gratis flagę samochodową!
A dla nie-kibiców nadal do wybory duża margherita lub dwa litry Pepsi!
Kibicuj z nami i odbierz swoją flagę!
Promocja ważna w lokalu i z dowozem - zadzwoń i zamów 843 99 99.

plakat_promocja_a2.jpg
promo
Plik ściągnięto 129 raz(y) 241,58 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2012-06-05, 22:03   

Wypas, akurat flage do golficjusza chcialam :D
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
uqasch 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 136
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-06, 14:26   

nie żebym się czepiał ale orzełek chyba nie powinien wchodzić na czerwone pole :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-06, 15:37   

Czepiasz się.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
uqasch 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 136
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-06, 16:11   

po prostu dajecie chińszczyznę (nie jedzenie) ;p a oni tam chyba nie za bardzo wiedzą że to nie jest flaga polski :) ale żeby nie było że jestem jakiś przeciwnik czy coś to dodam że mimo wszystko pizze macie dobrą:)

Bez tytułu.jpg
Plik ściągnięto 128 raz(y) 47,39 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-07, 22:37   

uqasch napisał/a:
po prostu dajecie chińszczyznę (nie jedzenie) ;p a oni tam chyba nie za bardzo wiedzą że to nie jest flaga polski
A ja myślę, że większość (jak nie wszystkie) flagi na autach są chińskiego pochodzenia, bo tak naprawdę w Polsce nie opłaca się produkcja tego typu rzeczy.
Z moich obserwacji wynika, że lekko licząc 80% flag na autach nie jest zgodnych z przepisami, ale przecież nie jesteśmy urzędem, żeby ściśle trzymać się wytycznych. Liczy się dobra zabawa i chęć pokazania, że kibicujemy naszej drużynie.

Dla klientów mamy jeszcze jedną promocję - w czasie trwania EURO (czyli od jutra do 1 lipca włącznie) dowozy są gratis (oczywiście przy zachowaniu minimalnej wartości dowozu 15 zł), więc jeśli nie zdążyłeś z obiadem przed meczem, to dzwon do nas.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
madzikk88 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 167
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-10, 13:46   

Ja napisze krotko i na temat wnioski wyciagnijcie sami.
Pizza zamowiona wczoraj o godz 22.20.
Miala byc dowieziona w ciagu 30 min - tak zostalam poinformowana przy zamowieniu.
Dotarla do mnie o 23.20
Spalona kompletnie. Twarda. Ohydna. Z wedliny ktora na niej byla ( nie bylam w stanie stwierdzic czy to byla prawdziwa szynka) zrobily sie twarde i slone skwarki...
Nie wiem jak pracownikom nie jest wstyd wkladac cos takiego do pudelka i sprzedawac ludziom. Proponuje zeby nastepnym razem kiedy wyjma cos takie z pieca, sami ja sobie zjedli a nie dawali ludziom za pieniadze.

Ja tam wiecej nie zamowie - innym proponuje zajrzec do pudelka przy odbiorze abysmy nie popelnili bledu takiego jak ja. Nie dosc ze czekalam 60 min zamiast umowionych 30 dostalam prawdziwe g.... .
odradzam.



Poprawiono 2 błędy ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2012-07-10, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
WGS 
Dojeżdża PKSem
WGS



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 118
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-10, 20:44   

madzikk88 napisał/a:
Ja tam wiecej nie zamowie - innym proponuje zajrzec do pudelka przy odbiorze abysmy nie popelnili bledu takiego jak ja. Nie dosc ze czekalam 60 min zamiast umowionych 30 dostalam prawdziwe g.... .
odradzam.


To może żeby uniknąć dostawania g....zacznijmy zamawiać na przysłowiowym "miejscu" ??? Dzięki temu zapewne uniknie się niechcianych i niespodziewanych sytuacji??? Może najlepiej sprawdzajmy pizze przy odbiorze, róbmy to przez co najmniej 5 min, bo wszak jest góra pizzy "robocza" oraz ta dolna, która czasem może być przypalona??? Po czym po wykonanej operacji nie zapomnijmy w kuchni się zorientować że "kurczę pizza jest zimna" .

Jak dla mnie wystarczyłoby wsiąść w auto zawieźć pizze do lokalu w którym się ją zamówiło i sprawę wyjaśnić.
_________________
https://www.facebook.com/jurawielun?ref=hl - POLUB NASZ PROFIL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-10, 21:38   

WGS napisał/a:
Jak dla mnie wystarczyłoby wsiąść w auto zawieźć pizze do lokalu w którym się ją zamówiło i sprawę wyjaśnić.


To mamy po to zamawiać pizzę do domu, żeby potem ją odwozić do lokalu? No nie ma co, poradziłeś koleżance po mistrzowsku. A co jeśli ktoś nie ma auta? Ma wziąć taxi? :D
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-10, 21:45   

Bardzo proszę nie zaogniać tematu - sprawę załatwiam bezpośrednio z madzikk88 na PW.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
madzikk88 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 167
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-10, 22:14   

Zgadza się . red, zachował się bardzo ładnie w całej tej sytuacji i zostało to już wyjaśnione.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW