R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
RESTAURACJA SNACK HUNTER
Autor Wiadomość
Jordanstylez 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 42
Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 65
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-28, 18:46   

JAREK.M napisał/a:
Cytat:
A Ty co masochista ? :D To tak jakbyś kupił sobie ciasne buty i mimo bólu w paluchy poszedł i dokupił jeszcze dwie pary. Gdzie logika ? :D

Pisz na temat! Logiki próbuje doszukiwać się w Twoich postach, ale bez powodzenia...
_________________
Tylko mali ludzie boją się o prestiż, wielcy go mają.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
WujA 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 325
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-28, 19:21   

Atmosfera bardzo miła, właściciele również.
Jedzenie niestety nie trafiło w moje upodobania.
Byłem raz i raczej ostatni :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sin12 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 45
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-28, 23:11   

Ferbik, Cytuję: " Nie zarzucaj mi tutaj aktów cenzury, tylko pomyśl logicznie i odpowiedz, czy nie mam racji. Dlaczego nikt nie jedzie po Latakii, Kociołku, chińskiej knajpie czy Big Buffalo? Widocznie kogoś coś boli a to nie miejsce na załatwianie spraw prywatnych. Dlatego niepodawanie gramatur w menu nie dotyczy jak widzisz Snack Huntera, więc traktujmy wszystkich równo". Koniec cytatu! Gdzie tu logika na którą się powołujesz? Tak wypadło- Snack Hunter jest pierwszy, któremu się dostało za oszukiwanie na wadze. Do pozostałych lokali mam więcej zastrzeżeń. A zresztą czy krytykując ten lokal automatycznie muszę krytykować pozostałe? Czy to jest mój obowiązek? Czy miła obsługa ma mi zrekompensować nieświeże jedzenie i sypanie bez umiaru przypraw? Zresztą usunąłeś mój dzisiejszy post, w którym rzeczowo próbowałem uzasadnić dlaczego uważam tamtejsze potrawy za podejrzane. Usunąłeś, a nie przesunąłeś! Logikę, którą się kierujesz zostawiam ocenie czytelników!

[ Dodano: 2010-06-28, 23:18 ]
To rzeczywiście "nie miejsce na załatwianie spraw prywatnych" jak wspomniałeś, a więc robienie gratisowej reklamy lokalowi w którym moderatorzy organizują swoje imprezy. Reklamę robioną w zamian za...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-28, 23:32   

Sin12, tego posta zostawię, na to jest paragraf - przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji - oczernianie i szkalowanie. Dla mnie jesteś kolejnym trollem, więc resztę proszę o niedokarmianie.

Poza tym (słowo wymoderowano) Cię obchodzi, czy reklama jest płatna, czy gratisowa, bo swoje zarzuty możesz kierować gdzie indziej.
Na miejscu właściciela pozwałbym Cię o szkalowanie restauracji mówiąc, że podają nieświeże jedzenie. Tamtego posta też zachowałem, gdzie również oczerniałeś Snack Huntera. Może się przyda jako bat na takich troli jak Ty.

I naucz się cytować, a przede wszystkim przeczytaj chociaż raz regulamin tego forum.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Sin12 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 45
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-28, 23:43   

To jest odpowiedź godna wybitnego logika, prawodawcy i głównego moderatora! Niech czytelnicy ocenią. A poza tym umieram ze strachu i pewnie dziś nie zmrużę oka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-06-28, 23:56   

:D :D :D
Ostatnio zmieniony przez JAREK.M 2010-07-03, 01:00, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-29, 00:29   

Sin12 napisał/a:
Tak wypadło- Snack Hunter jest pierwszy, któremu się dostało za oszukiwanie na wadze. Do pozostałych lokali mam więcej zastrzeżeń. A zresztą czy krytykując ten lokal automatycznie muszę krytykować pozostałe? Czy to jest mój obowiązek? Czy miła obsługa ma mi zrekompensować nieświeże jedzenie i sypanie bez umiaru przypraw?

Przede wszystkim nikt tu nie oszukuje na wadze. Niepodawanie ich a oszukiwanie to dwie różne rzeczy. Gdyby ktoś podawał wagę a potem ją zaniżał w gotowej potrawie to mogę to nazwać oszustwem. Natomiast niepodawanie ich jest dla mnie łamaniem prawa natomiast w żadnym wypadku oszustwem!
Drugi zarzut o nieświeżości potraw też dla mnie chybiony - duża ilość przypraw nie oznacza od razu nieświeżego mięsa. Więc to kolejna bzdura.
Jeśli komuś nie pasuje lokal to niech tam nie chodzi. A jak na zastrzeżenia do braków w karcie lub nieświeżych potraw to niech napisze uprzejmy donos do Inspekcji Handlowej lub sanepidu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-06-29, 00:35   

:D :D :D
Ostatnio zmieniony przez JAREK.M 2010-07-03, 01:00, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jordanstylez 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 42
Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 65
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-29, 09:42   

JAREK.M napisał/a:
Cytat:
A ja w Twoich poczynaniach. Podam przykład: Jeżeli nie odpowiada mi rozmowa z prymitywem to z nim nie rozmawiam. Głupotą jest zmuszać się do rozmowy i wysłuchiwać bełkotu. To samo tyczy lokalu, jak jest be to drugi raz tam nie idę. Czy teraz to co napisałem jest jasne i logiczne dla Ciebie ?

Nie dam się sprowadzić do Twojego poziomu wypowiedzi... Piszesz jakieś brednie nie na temat. Mnie ten lokal nie przypadł do gustu i wyraziłem tylko swoja skromna opinię na ten temat. Idąc Twoim tokiem myślenia, wszystkie niepochlebne opinie na temat tego lokalu są nie na miejscu.
Pozdrawiam Serdecznie :mrgreen:
_________________
Tylko mali ludzie boją się o prestiż, wielcy go mają.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sin12 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 45
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-29, 11:10   

JAREK.M, Ty powinieneś robić karierę adwokacką. Marnujesz się broniąc właścicieli małej gastronomii. Przy okazji wyświadczasz im niedźwiedzią przysługę i zwracasz na nich uwagę urzędników PIH i inspektorów sanepidu nagłaśniając wszystkie mankamenty. I tak zadałeś sobie trud i chociaż sprawdziłeś brzmienie paragrafu kk, bo Ferbik treść bierze po prostu z sufitu. Weźcie ochłońcie trochę. Skąd to zacietrzewienie i fanatyzm. Przecież wątek ma dotyczyć plusów i minusów lokalu (a może tylko plusów?). I nie strasz mnie, bo zejdę na zawał i będziesz ścigany z paragrafu 148.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2010-06-29, 11:23   

Sin12, czy mógłbyś zejść z tej restauracji? Robisz zamieszanie. Nie dokarmiajcie
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-06-29, 11:32   

:D :D :D
Ostatnio zmieniony przez JAREK.M 2010-07-03, 01:01, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-06-29, 12:03   

I na tym kończymy tą dyskusję. Pozostałe posty nie w temacie zostaną skasowane a osoba nagrodzona ostrzeżeniem.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kaowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 226
Skąd: z podziemia
Wysłany: 2010-07-02, 22:51   

Shymool napisał/a:
kaowiec, mam wrażenie, że nie Ty ten temat zakładałeś i nie Ty powinieneś decydować o jego losie. Jeżeli są osoby chcące w nim pisać to musisz uszanować ich głos. Myślę, że większość osób wypowiada się w nim z przyjemnością a nie pod przymusem. Insynuacja o sponsorowaniu może niektórych wypowiadających się obrazić, więc tej linii bym się nie trzymał. I jeszcze pytanie do Admina: - Czy zmusza ktoś Forumowiczów do wypowiadania się na ten temat?
PS. Usuwane są często wypowiedzi nie związane z tym tematem, a nie krytyczne. Przynajmniej ja to zauważyłem.


Jasne, masz rację, że nie ja zakładałem ten temat i również sądzę, że każdy kto wypowiada się w tutaj ma prawo do uszanowania jego głosu - nic innego nie chcę jak tylko to aby głosy związane z tematem (pomimo, że lekko krytyczne) też były szanowane, a nie zamiecione pod dywan ;)

[ Dodano: 2010-07-02, 23:00 ]
Ferbik napisał/a:
kaowiec, już tłumaczę, dlaczego wątek został wydzielony:
Taki temat jak: http://wielun.biz/viewtopic.php?t=9568 służy do zamieszczania ulotek z różnych restauracji, pizzerii z Wielunia lub okolic. Tak jak już pisałem wcześniej: czepianie się Snack Huntera, że w menu nie ma podanej gramatury składników jest w tym temacie bezcelowe i uznane przeze mnie jako atak na konkretną restaurację, ponieważ jakoś wcześniej osoba zarzucająca brak gramatur nie zrobiła tego w temacie z ulotkami. Nie zarzucaj mi tutaj aktów cenzury, tylko pomyśl logicznie i odpowiedz, czy nie mam racji. Dlaczego nikt nie jedzie po Latakii, Kociołku, chińskiej knajpie czy Big Buffalo? Widocznie kogoś coś boli a to nie miejsce na załatwianie spraw prywatnych. Dlatego niepodawanie gramatur w menu nie dotyczy jak widzisz Snack Huntera, więc traktujmy wszystkich równo.


Sorka Ferbik ale chyba jestem za ciemny bo nadal tego nie rozumiem ;) skoro podany link służy do zamieszczania ulotek z restauracji to po co ulotka SH znalazła się w tym temacie ? Skoro się znalazła to rzeczą dla mnie oczywistą jest, że jest zaproszeniem do dyskusji ... Czy nie mam racji ? Gdyby jej tutaj nie było - nie byłoby też na jej temat polemiki - dla mnie sprawa oczywista !!!
Żeby była jasność: nie jestem przeciwnikiem SH, nigdy tam nie jadłem, nie mam ani sympatii ani antypatii do tego lokalu - po prostu wypowiedziałem się, na temat ulotki, która została zamieszczona w tym temacie i która dotyczy SH - co tutaj jest nie na temat ? Bo boję, się, że znowu popełnię jakieś "fo pa"

[ Dodano: 2010-07-02, 23:02 ]
PS. Może nikt nie jedzie po innych knajpkach bo po prostu nie ma o nich mowy w tym temacie ? ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tumasz 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 236
Piwa: 8/5
Skąd: wielun
Wysłany: 2010-07-02, 23:11   

Byłem. Sprawdziłem.
Kurczak po Żmudzku.
Sos ziołowy z kurkami.
Wypadało oblizac talerz.
Polecam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW