R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
100doła Kraszkowice
Autor Wiadomość
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2010-07-06, 19:31   

wybieram się tam w najbliższą sobotę, oby alkohol był schłodzony ;)
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-06, 22:56   

yampress, może przestałbyś ubliżać innym sformułowaniami typu:
yampress napisał/a:
A co taki pajac moze powiedziec po wygladzie podczas selekcji ??

i zachowałbyś sobie swoje uwagi typu:
yampress napisał/a:
@Ferbik powinnes dodać post sponsorowany jak piszesz :) takie coś :twisted:

Bo to ja jestem tutaj od tego, jakie reklamy mogą być umieszczane na forum. Więc jakby to powiedzieć: nie wtrącaj się tam, gdzie dorośli rozmawiają.
Zachowuj się jak na swój wiek przystało, bo skoro - wnioskując po Twoim "inteligentnym" wpisie - ten lokal nie jest dla Ciebie, to temat również.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 00:23   

nie miałem okazji odwiedzić i pewnie nie prędko będę ją miał ale muszę przyznać że na fotkach lokalik pierwsza klasa :)
Podziwiam za odwagę :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 08:07   

rafalekjan napisał/a:
Wreszcie lokal w którym chamstwo i małomieszczaństwo są niemile widziane.

To w takim razie kto tam przyjdzie? :D

yampress napisał/a:
A co taki pajac moze powiedziec po wygladzie podczas selekcji ??
pozwala ludziom wejsc od własnego widzi mi sie..
to raczej wyglada na "podniesienie klasy" tego miejsca !!!

Chodzi o wyeliminowanie niechętnie widzianych gości. Tyle że zazwyczaj z szumnych zapowiedzi niewiele wychodzi.

Życzę powodzenia ale wiem, że jest to ciężki kawałek chleba.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 09:02   

Ferbik i Yampress - każdy powiedział co myślał i wystarczy, jeśli nie macie dość to dokończcie na priv.

Odnośnie DOOR SELECTION

Bywałem nie raz w najlepszych klubach na Ibizie (amnesia, pacha,privilage,space, es paradis, ... - wejściówka około 50EUR) i to jak ktoś wygląda nie ma tam najmniejszego znaczenia. Wejście w krótkich spodenkach i klapkach prosto z plaży, bez koszulki, w wieku 60 lat czy w wieku 15 lat itp. nie stanowiło najmniejszego problemu.

red napisał/a:

Chodzi o wyeliminowanie niechętnie widzianych gości.


Teoretycznie, ale praktyka zazwyczaj okazuje się inna.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 09:22   

@red
red napisał/a:
Chodzi o wyeliminowanie niechętnie widzianych gości. Tyle że zazwyczaj z szumnych zapowiedzi niewiele wychodzi.


dyskryminacja!!! Co można powiedzieć widząć klienta 1x i to takiego który jest normalnie ubrany i w miare przyzwoicie się zachowuje, wtedy ta selekcja zależy od widzi mi się tego który wpuszcza. A na jakiej podstawie taka "ważna osoba" decyduje kto ma wejść. Podnoszenie statystyki niewpuszczonych osób? W przypadku kiedy nie będzie tam przychodzić dużo osób, a taki "ważniak" niech jeszcze nie wpuści klientów !! Czasy gdzie klienta trzeba szanować. I od razu zmienia im się ten "nawiedzony" pomysł na zupełnie przeciwny.

@rafalekjan a gdybyś TY poszedł i został odrawiony w drugą strone -> za krzywe spojrzenie? Dobrze byś się czuł. Przypuśćmy że jedziesz w 1 strone 20 km aby napić się tam piwa.

Dobry lokal z klasą nigdy na takie zachowania nie pozwoli !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 10:05   

Klub wygląda fajnie gdyby tylko nie ta selekcja. Ocenianie ludzi po wyglądzie jest słabe a jak ktoś się zachowuje jak burak to ochrona jest od tego żeby go nie wpuścić (lub ewentualnie szybko wyprosić, w końcu kolejny bilet sprzedany;)). Jeśli klub nie chce u siebie danej klienteli to niech stworzy klimat który nie będzie takich ludzi przyciągał.

Tak odnośnie tematu:
Siła dzwieq - Trampki

Póki co przez selekcję mówię klubowi nie.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 10:14   

Selekcja powinna = klient żle zachowuje się przed wejściem = jest nie wpuszczany
&& klient wypraszany/wywalany z lokalu kiedy się źle zachowuje.
W końcyu może być tak ,że nie będzie kogo selekcjonować i selekcjoner straci prace, a klub klientów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2010-07-07, 10:21   

yampress napisał/a:
selekcjoner straci prace, a klub klientów

Sądzę, że taki lokal nie musi się martwić o utratę jednego czy dwóch 'pijaczków'.

Klub już na starcie ma świetną renomę. Oczywista jest tu klasyfikacja ludzi. Takie miejsce powinno powstać już dawno temu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 10:33   

start nie oznacza że dalej będzie się kręciło dobrze.
Każdy na początku idzie zobaczyć, ale czy będzie stałym klientem zależy od właścicieli.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 10:46   

Robicie z jednego zdania wielką chryję, moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie. To ma odstraszyć potencjalnych zadymiarzy i tak to odbieram. A niektórzy z Was traktują to jakby kolor trampków był wyznacznikiem wejścia. Zastanówcie się nad swoimi oskarżeniami, bo nikt z wyżej piszących jak widać nie był jeszcze w klubie a wyraża takie opinie, jakby go ze dwa razy na minutę za mordę wyrzucili, bo źle spojrzał. Ehh...

Nie wiem czy doczytaliście dobrze, ale to nie jest dyskoteka, tylko klub, który nastawia się na cykliczne imprezy artystyczne, więc sam osobiście na występie kabaretu nie chciałbym siedzieć obok jakiegoś zważonego klienta, który dobił się wcześniej tanim winem pod sklepem. To chyba jasne?


Ps. Nie rozumiem, dlaczego niektórzy mnie atakują tylko dlatego, że coś mogło mi się jako administratorowi spodobać i napisałem o tym na forum zupełnie nie czerpiąc z tego profitów. Tak ciężko niektórym zrozumieć, że są ludzie, którzy potrafią jeszcze zrobić coś społecznie, nie nastawiając się na jakąkolwiek zapłatę? Jeśli tak, to współczuję.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-07-07, 11:10   

Ferbik napisał/a:

Ps. Nie rozumiem, dlaczego niektórzy mnie atakują tylko dlatego, że coś mogło mi się jako administratorowi spodobać i napisałem o tym na forum zupełnie nie czerpiąc z tego profitów.


Przepraszam, czy przypadkowo firma w której pracujesz nie robiła 100dole reklamy :) to jest pytanie retoryczne ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 11:11   

Jeśli będzie to selekcja typu; grandzisz przed lokalem to masz szlaban, albo w lokalu to wypad :!: :!: Nie widzę żadnego problemu, i pewnie w dużej mierze o to chodzi firmie ;) .
Pytanie do np. Ferbika bo był :) Jak wygląda sprawa z parkingami; dzikie, strzeżone, dużo miejsca, czy mało. Bo to wbrew pozorom też ważne, szczególnie że odległość do Kraszkowic jest taka, że pieszo się nie da, a komunikacja zastępcza (PKS i inne) kursuje jak kursuje.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 11:30   

Ferbik lepiej przyznaj się, że masz dożywotni wstęp gratis, bo Cię tutaj zjedzą :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 11:37   

marcin-gorski napisał/a:
Przepraszam, czy przypadkowo firma w której pracujesz nie robiła 100dole reklamy

No widzisz - dla Ciebie to pytanie retoryczne, dla mnie nie. Może i firma, w której pracuję, robiła reklamę w postaci dostania gotowego projektu, wydrukowania go i zamontowania baneru, a co to ma wspólnego ze mną? Przecież forum nie jest sponsorowane? Takie głupkowate pytania zadajesz, jakby miało to wyglądać w ten sposób, że mój szef prosił mnie, żebym zareklamował 100dołę na forum, to: być może jeszcze ten klient będzie coś u nas zamawiał, dostanę podwyżkę od szefa, bo właśnie napisałeś, że Graffiti produkowało i montowało baner? (niepotrzebne skreślić).
Zawiść czy jak? Bo nie rozumiem takich głupkowatych pytań...
Administrator napisał/a:
Ferbik lepiej przyznaj się, że masz dożywotni wstęp gratis, bo Cię tutaj zjedzą

Jak będę miał z tego jakieś profity, na pewno o tym powiadomię :)
miko 005 napisał/a:
Jak wygląda sprawa z parkingami; dzikie, strzeżone, dużo miejsca, czy mało. Bo to wbrew pozorom też ważne, szczególnie że odległość do Kraszkowic jest taka, że pieszo się nie da, a komunikacja zastępcza (PKS i inne) kursuje jak kursuje.

Parking jest otwarty przed klubem, ale generalnie zawsze ktoś stał z ochrony przed lokalem.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW