R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jesień na Rockowo - zaprasza WDK
Autor Wiadomość
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2010-10-30, 10:33   

Mnie też frekwencja zaskoczyła. Myślałem, że będzie dużo mniej osób. No i przede wszystkim podziękowania dla wszystkich, którzy się bawili pod sceną a w kulminacyjnym koncercie było nas baardzo dużo. Alkaptonuria jak na pierwszy koncert bardzo przyzwoicie. Szkoda, że nagłośnienie było słabiutkie. Nie wiem czy potem je podreperowali czy już na tyle ogłuchłem, że wydawało mi się że jest lepiej ;P The korektors zaliczyło chyba pierwsze pogo w swojej karierze ;P Dziewczyny mają power. Nawet pasują im kawałki te kawałki Hole jednak czekamy na ich własną twórczość ;P Na Hot Red Eyes zaczęła się porządna zabawa. Co z tego jak zwykle na wysokim poziomie co zresztą było widać ile osób pod sceną skakało.78 jak dla mnie idealny zespół żeby odpocząć sobie po hasaniu :P Overdose też było dobrze ale trzeba było zostawić trochę sił na Snake Charmer ;P Snake też pokazali jak się gra rocka. Pokazali energie na scenie choć mieli już skromną publikę. Dobrze, że znaliśmy ich teksty z kreskówki bo by był wstyd ;P Teraz miejmy nadzieje, że WDK będzie organizował częściej takie imprezy bo to chyba widać na pierwszy rzut oka, że mamy ludzi w okolicach, którzy chcą i umieją się bawić przy takiej muzyce. I jak to Świstak zauważył potrafi się bawić bez burd i upijania się do nieprzytomności. Wieluń na rockowo raz w miesiącu co najmniej !

Jedyne zastrzeżenia organizacyjne to :
- sprzęt przed barierkami. trochę przeszkadzał.
- nagłośnienie na początku było naprawdę fatalne.
- brak bisów dla innych zespołów. Tylko SC bisowało.

No i brawa dla ochrony, która robiła to co do niej należało i przymykała też oczy na nasze wybryki ;P
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marcin666 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Osjaków
Wysłany: 2010-10-30, 14:15   

@ahmed Muszę Cie poprawić. Nie "Hot Red Eyes", a Hatred Eyes.

Co do nagłośnienia: nie wiem jak to było pod sceną w przypadku Alkaptonurii bo stałem wtedy z gitarą i sam siebie nie słyszałem. Ciężko jest się na szybko ustawić, tym bardziej kiedy w dniu koncertu dowiadujesz się, że musisz grać na innym wzmacniaczu niż na próbach, gdzie już ma się zaznajomiony piec. Niestety, każdy wzmak zachowuje się inaczej, a niektóre mają wręcz szwankujące potencjometry, no ale jakoś to było. W przypadku reszty zespołów już chyba było lepiej.

EDIT:
Jak ktoś ma jakieś zdjęcia z eventu to bym prosił o linki lub wysłanie ich na maila. marcinjanus7@o2.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
milka344 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-30, 22:50   

Shymool wiedziałam,że zapytasz. A właściwie chciałam sprowokować pytanie. Dobrze wiesz, że TNNR. To R pominęłam, bo ostatni Wasz występ RUSZYŁ mnie , ale niestety nie pozytywnie. Przykro mi, lecz tak czuję, a chyba mam prawo do własnej oceny?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-31, 06:47   

Niestety na koncercie być nie mogłem :cry: ale trzymałem za wszystkich kciuki. To kolejny krok po Dniach Wielunia na ruszenie Rockowej Sceny w naszym mieście. Wzrasta ilość (zarówno zespołów jak i odbiorców). Teraz czekamy na jakość.
P.S.
Denerwuje mnie {wieloletniego fun'a rocka) nazywanie koncertu - "eventem". Ta nazwa funkcjonuje w innej bajce :)
P.S.2
milka344, Jeżeli twoja ocena polega na przekręcaniu nazwy to masz chyba z tym zespołem jakiś problem. Gramy nieco inny repertuar, więc nie pisaliśmy się na tą imprezę. Oczywiście, TNNR liczy na każde a przede wszystkim krytyczne zdanie o swojej działalności ale samo stwierdzenie, że coś jest "nie pozytywne" (czy to nie piszemy razem?) to chyba za mało aby się do tego odnieść :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
milka344 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-31, 10:15   

Shymool Dzięki za miłe słowa!Niestety nie lubię ostrego krytykowania. Myślę, że to docenisz. Moje stwierdzenie > nie pozytywnie < to zaprzeczenie pozytywnego i można pisać je tak jak napisałam. To tak jak z > niepalący< i > nie palący ale pijący<. Pozdrawiam i proszę zrozum, że ktoś może mieć takie, a nie inne zdanie. Poza tym szkoda, że nie byłeś na koncercie - dużo straciłeś. Zabawa była świetna i zespoły dobre. :grin:
























'nie-pozytywnie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
coprosze 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-10-31, 11:09   

w pewnym momencie myslałem że bedzie juz po zabawie bo jeden z ochronarzy tak ruszył ku scenie...

nawet dało sie bawic jak na tak ograniczoną powierzchnie(pare razy leciałem na krzesła w pierwszym rzędzie albo na barierki przed sceną.chociaz gdyby nie one to juz pewnie nie jeden by zęby zbierał :P )

ogólnie było git majonez :D oby więcej tego typu imprez.

ha! dowiedziałem się,że jeszcze pare lat temu gdy były organizowane koncerty w kinie wymontowywano 3 pierwsze rzędy właśnie dla tego typu zabawa podscenowych.wiec jednak można.cóż,moze następnym razem ktoś na to wpadnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-31, 13:30   

Kino w obecnym stanie średnio się na takie imprezy nadaje a po remoncie będzie jeszcze gorzej. Pozostaje Hala WOSIR lub porządna scena na powietrzu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
coprosze 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-10-31, 17:35   

sory,że spytam ale skąd wiesz jak bedzie wygladało kino po remoncie? bo to chyba ciągle przed nim? wiadomo,nie ma to jak plener,ale zimową porą to troszke niezbyt mi sie wydaje ;/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2010-10-31, 18:40   

coprosze, wydaje mi się, że WDKowcy nie spodziewali się takiego odzewu i chęci zabawy. Przy następnej okazji myślę, że coś będzie dało się zrobić z tymi rzędami ;P
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2010-10-31, 18:54   

Cytat:
myślę, że coś będzie dało się zrobić z tymi rzędami ;P

chyba nie bardzo bo słyszałem, że od grudnia wchodzi ekipa remontowa i ruszają prace z przebudową kina
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2010-10-31, 19:36   

Zobaczymy jak to będzie z tym remontem ;) Obwodnice to już z 20 lat temu mieli budować ;P Ja osobiście płakał nie będę jak tego typu imprezy w kinie się nie będą odbywały tylko np na drugiej sali WDK :P

[edit]: Jakby ktoś miał jakieś fotki filmiki z koncertu to może śmiało linki wrzucać tutaj ;P
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mikomika 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-01, 18:32   

Być może później będę miała dłuższe nagrania, lepszej jakości i z innymi zespołami, a na razie dodałam dwa krótkie fimiki z the Korektors:



Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2010-11-01, 19:53   

Nie mogę znaleźć oryginału bikini. Może ktoś pomóc ?
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mikomika 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-01, 20:04   

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2010-11-01, 21:20   

To ja jednak wolę wersje Korektorek :P Nie ma to ja pier... uderzenie znaczy się ;P
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW