R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2010-01-31, 18:55
Klub TESTA ROSSA
Autor Wiadomość
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-02, 21:08   

COMBIT napisał/a:
Tylko jak jest dym to nie jest klimta tylko palarnia ....


Wam Wieluniakom nic nigdy nie pasuje. Myśle że w Wieluniu najlepiej by było jak by się wszystko pozamykało, bo nikit nie potrafi docenić czyjejś pracy.
Naszczęście w Wieluniu mieszkam od niedawna i musze przyznać że mnie to miasto i Wieluńskie lokale bardzo odpowiadają .
:evil:
 
   
Robo
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-02, 21:51   

MATRIX napisał/a:
Tylko jak jest dym to nie jest klimta tylko palarnia ....
Wam Wieluniakom nic nigdy nie pasuje.


MATRIX nie przejmuj się Tomek lubi sobie czasem powybrzydzać. Toć taka już jego natura. :wink:

A co do lokalu to życzę powodzenia i dalszego rozwoju w słusznym kierunku.

Pozdrawiam.
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-02, 21:56   

MATRIX napisał/a:
Wam Wieluniakom nic nigdy nie pasuje. Myśle że w Wieluniu najlepiej by było jak by się wszystko pozamykało, bo nikit nie potrafi docenić czyjejś pracy.

MATRIX, masz świetą racje, jak bylo tylko miami bylo zle, jak jest nowa imp to też nie dobrze bo nie taka jaką by chcieli...a zrozumcie ludzie ze ona jest otwarta od tygonia i wątpie w to, że praca nad nią jest zakonczona, wiec troche cierpliwosci i mniej wygórowanych wymagań, a napewno wszyscy bedą zadowoleni :!: :!: :!:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-02, 22:40   

E nie mowcie nic o Miami... toz to chałtura byla... w tango jeszcze mozna bylo posiedziec, Lalke zamkneli... a tu nie wiem czemu za wjazd chca kase.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-02, 23:26   

Ferbik napisał/a:
... a tu nie wiem czemu za wjazd chca kase.


Nie no ludzie ja chyba śnie..
Ferbik a ja brałem Cię za konkretnego gościa, a ty tutaj z takimi tekstami wyskakujesz..
Gość wynajoł lokal czynsz płaci z 5 tyś albo lepiej i ma jeszcze za wstęp nie kasować..?
To może ty byś się wzioł za interes i byśmy zobaczyli na jakie ulgi możemy liczyć z Twojej strony. Co do miami to nie wiem bo byłem tam tylko raz ale było ok.no może jedynie średnia wieku troszke za mała hehh :lol:
Ale podobno nowy właściciel jest zadowlony z takiego obrotu sprawy. Młodzi przychodzą co tydzień a nowy lokal na ul. sieradzkiej reklamuje się że jest od 21 roku i może mieć problemy z frekfencją w każdą sobote ,a to dla tego że starsi maja mniej czasu na imprezowanie :(
Na szczęście muzyka w sobote była super i z pewnością będzie przyciągać jak magnes do nowego lokalu..
Mam nadzieje że ponownie wybiore się z paczką znajomych na impreze... :lol:
Powodzenia :arrow:
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-02, 23:39   

MATRIX, ja prowadze wlasna firme i nie musisz mnie uswiadamiac.
Wg twojego zalozenia: skoro mam firme - wrzucilem duzy naklad finansowy - to mam za to, ze ktos wejdzie do mnie do firmy kasowac pieniadze?? Sorry...
Zeby zdobyc klientow nie trzeba wcale byc drogim. Wychodze z takiego zalozenia: nasze spoleczenstwo wcale nie jest bogate, patrza gdzie zaoszczedzic kazdy grosz, dlatego trzeba byc konkurencyjnym. Ja na przyklad omijam lokal gdzie mi kaza placic za wjazd. Doskonale zdaje sobie sprawe gdzie zyjemy (to nie Lodz, Warszawa czy inne duze miasta, gdzie zycie troszke inaczej kosztuje niz u nas). Za to, ze mam sie piwa napic mam oprocz piwa zaplacic za wejscie ?? W interesie sa zyski i sa koszty.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-03, 07:59   

Ferbik napisał/a:
za to, ze ktos wejdzie do mnie do firmy kasowac pieniadze??


Ferbik, ale firma a knajpa to dwie inne sprawy. a w miami tez bylo wejscie i nikt nie narzekal, a ze tu troszke wiecej musi sie zaplacić, to dzieki temu lokal obejdzie sie bez nie pożądanych ludzi, którzy czasto burzyli spokój w innych lokalach, bo poprostu bedzie im szkoda kasy :!: (aha i nie myśle o Tobie Ferbik, Ty jak mnie mam jestes spokojny i porządku byś nie burzył) :twisted:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Proxy
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-03, 12:50   

Ferbik napisał/a:
MATRIX, ja prowadze wlasna firme i nie musisz mnie uswiadamiac.
Wg twojego zalozenia: skoro mam firme - wrzucilem duzy naklad finansowy - to mam za to, ze ktos wejdzie do mnie do firmy kasowac pieniadze?? Sorry...
Zeby zdobyc klientow nie trzeba wcale byc drogim. Wychodze z takiego zalozenia: nasze spoleczenstwo wcale nie jest bogate, patrza gdzie zaoszczedzic kazdy grosz, dlatego trzeba byc konkurencyjnym. Ja na przyklad omijam lokal gdzie mi kaza placic za wjazd. Doskonale zdaje sobie sprawe gdzie zyjemy (to nie Lodz, Warszawa czy inne duze miasta, gdzie zycie troszke inaczej kosztuje niz u nas). Za to, ze mam sie piwa napic mam oprocz piwa zaplacic za wejscie ?? W interesie sa zyski i sa koszty.


Jednak nie mowimy tu o pubie gdzie wchodzisz siedzisz i pijesz piwo tylko o lokalu gdzie gra DJ jest parkiet i jest impreza i tak jest na calym swiecie ze buli sie za wjazd chyb ze sa jakies specjalne promocje lub ulgi. Ale zgodze sie z toba ze jest drogo. Lokal malo ciekawy tak jak pod wzgledem muzycznym jak i wystroju........kiczowato
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-03, 20:50   

Proxy, no tak tak masz racje co to klubu i pubu... ale ja sie nie bawilem dobrze w miami gdzie gral dj, moze to wina muzyki, moze juz nie te lata... dyskoteka w broszkach dla oldboyow w ostatnie piatki miesiaca to dopiero klimat a wjazd 15zl... no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. A smyki z towarzystwa, ktore robi burdy zazwyczaj swoich pieniazkow nie ma bo dostana od rodzicow co malo prawdopobne jednak, wola je ukrasc, bo czlowiek ktory uczciwie zarabia nie wdaje sie w glupie draki i zachowuje kulturalnie... wiec Basiaaa pisanie o tym, ze skoro wjazd jest platny to lumpow sie pozbedziemy jest jak najbardziej mylne. Tacy nie wchodza za swoja kase.
Proponowalbym wlascicielowi, zeby np. dla forumowiczow zrobil ulge :) Ja moge bilety ulgowe podrukowac. Kto jest za ?? :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-03, 21:01   

Jestem za!! :D Moze spocik w sobote :D Czekamy na znizkowe bilety i zarezerwowany stolik dla forumowiczow bo ostatnio bylo kiepsko wszystko zarezerwowane:D
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-03, 21:23   

ja też jestem za:) i z rezerwacją tak samo... :lol:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
cezaryrs
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-03, 22:06   

Marcin napisał/a:
Jestem za!! :D Moze spocik w sobote :D Czekamy na znizkowe bilety i zarezerwowany stolik dla forumowiczow bo ostatnio bylo kiepsko wszystko zarezerwowane:D

o widzisz marcino to jest to
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-03, 23:12   

Cezary ehh ty i knajpa inna niż Eden już to widze :D Poza tym co jest @#$% grane, ze nie macie czynne w czwartek? Przeciez wyrażnie pisze czynne od 11.00-23.00 w tyg. Twoje auto Radek stało ale ileż można stać i patrzeć wszybe Fuck!!!! :| Napisz kiedy mogę przyjść i nie pocałuje klamki to mi przynajmniej zaoszczędzi trochę drogi :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
elninio
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-03, 23:44   

jak dla mnie spox. tylko dj do zmiany bo ten sie zatrzymal w rozwoju chyba kilka lat temu i nie rokuje poprawy. pozdro.
 
   
Carolaa 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 39
Dołączyła: 03 Lis 2005
Posty: 39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-03, 23:44   

Byłam na sobotniej imprezie i było bardzo fajnie ale bilet troszke za drogi.
Wybieram się teraz w sobote i mam nadzieje że będzie również tak fajna muzyka jak na otwarciu. Jest tylko jedno ale, czy impreza będzie bo nie widziałm nigdzie żadnych plakatów ! :? Prosze o odpowiedź.

[ Dodano: 2005-11-03, 14:48 ]
elninio napisał/a:
jak dla mnie spox. tylko dj do zmiany bo ten sie zatrzymal w rozwoju chyba kilka lat temu i nie rokuje poprawy. pozdro.


w sobote super grał ,nie wiem jak w niedziele i poniedzialek bo mieli grać inni..
a teraz kto gra w sobotę mam nadzieje że bez zmian :P Nie moge się doczekać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW