R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2010-01-31, 18:55
Klub TESTA ROSSA
Autor Wiadomość
creative 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: wln
Wysłany: 2009-10-04, 14:56   

prawdą jest ze nie upilnuje sie kazdego lokalu dyskotekowo rozrywkowego od niesprzedania alko nie pełnoletnim. Acz kolwiek z mojego doświadczenia wiem ze ten klub mial dobrą opinie na mieście, mozna by przeprowadzic wywiad czy ten lokal sprawdzil sie jako odskocznia od tygodniowego nakładu pracy. Wiele razy słyszalem opinie ludzi ktorzy mówili ze wolą iść do TR zeby sie spokojnie napić piwa, pobawic przy dobrej muzyce a nie oglądac sie za siebie w starym miami czy ktos sie na niego nie czai. Bo tańczy sobie z jego kolezanką czy ma różową koszulke;)
Tak juz jest i tak będzie ze niepełnoletni niedostając alkoholu w klubie i tak sie go napije czy to od znajomego czy tez pojdzie to najblzszego sklepu i skonsumuje go na ławce na osiedlu.

===============================================================================================
Dla mnie ten klub był bardzo dobry jesli chodzi o zabawy i napewno bedzie sie milo wspominalo imprezy które zaliczylo sie do udanych:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2009-10-04, 19:12   

daniell napisał/a:
Bohaterem za duże słowa. Ja poprostu wskazuje na nieczyste intencje ludzi zarządzającym takimi interesami dla których liczy się tylko kasa. Oby częściej z rynku znikali tacy właśnie biznesmeni ustępując miejsca lepszym. Jak chcesz live to Ci moge go zorganizować. Chcesz?

Dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie?


---

Co do mojego skromnego zdania nt. TR - był to chyba pierwszy i jedyny klub w Wieluniu, który utrzymywał jakiś poziom przez cały swój czas istnienia. Młody jestem, więc może jeszcze wcześniej coś było na podobnym poziomie, jednak nie doszło to do mnie drogą pantoflową :wink:
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-04, 23:09   

Cztery lata działalności lokalu mamy za sobą. Wiele wspaniałych imprez i miłych wspomnień, nowe znajomości i przyjaźnie to wszystko w TR.
Dziękuje wszystkim klubowiczom, znajomym i przyjaciołom za cztery lata wspólnie spędzone.. Dziękuje wszystkim za przybycie na wczorajszą ostatnią impreze, było niezmiernie miło widzieć Was tak dobrze bawiących się, szkoda że poraz ostatni.
Myśle że klub Testa Rossa był lokalem naprawdę na poziomie od samego początku do samego końca..
Mam nadzieję że pozostaną miłe wspomnienia :)
Pozdrawiam
mario's
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-04, 23:32   

red napisał/a:
Chciałbym podziekować uczestnikom wczorajszej imprezy, w tym dużej grupie moich znajomych i przyjaciół klubu, którzy swoją obecnością uświetnili ostatnia imprezę. Wielkie dzięki za przybycie i za świetna zabawę. Myślę, że godnie pożegnaliśmy klub. Podziekowania też dla tych, którzy nie przybyli, a tworzyli historie tego lokalu przez 4 lata jego działalności. Nie będę wymieniał wszystkich z nazwiska, ale zainteresowani będą wiedzieć że o nich mowa :)

Dzieki za wspólnie spędzone cztery lata. Mam nadzieję, że miło będziecie wspominać Testa Rossę. Pamiętajcie, że co złego to nie my :D


I ja również chciałbym podziękować za dwa laty wspólnej "pracy".
Dzięki wielkie dla całej ekipy TR, w szczególności Radku dla Ciebie oraz przede wszystkim dla Witka ;)

Wrzuciłbym kilka zdjęć do galerii czy tutaj ale nie miałem lustrzanki a na te czterysetki z kompakta aż żal patrzeć :/
Za to jest sporo fajnych z osobami które chciały żeby zrobić im fotki także jeśli osoby te odwiedzają forum to pisać podeślę ;) (szczególnie to "grupowe" przy ostatnim stoliku :twisted: )

Jeszcze raz dzięki wielkie. Szkoda, że to już koniec...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-05, 00:15   

Też coś chciałem napisać od siebie.

Cztery lata to sporo, nie jeden człowiek mający swoją działalność, mógłby pozazdrościć właśnie takiego okresu prowadzenia.
Jednakże nie wszystko zależy od człowieka, który jest właścicielem, a właśnie w tym konkretnym wypadku, ta zależność ukierunkowana była od ludzi odwiedzający klub i od tego, czy będą go odwiedzać na tyle, aby właściciel mógł czerpać z tego dochody, a nie do niego dokładać, ale tak jest w każdej działalności.

Testa Rossa, znika z naszego życia z prostego powodu, brak klubowiczów.
To stało się przyczyną podjęcia decyzji przez właściciela o zamknięciu tego znanego i wtopionego już w życie rozrywkowe Wielunia klubu.
Powodów wypalenia się tego miejsca, można dopatrywać się wielu, nie mniej jednak z wielkim bólem żegnam się z tym miejscem, które stało się dla mnie, czymś więcej niż tylko miejscem pracy i zabawy.
Stało się miejscem, wielu miłych wspomnień i przeżyć, które na zawsze pozostaną w mej pamięci i do których będę zawsze wracał myślami.

Chciałem podziękować Radkowi i Jarkowi, za zaufanie którym mnie obdarzyli, chciałem podziękować Wszystkim osobom, z którymi miałem okazję pracować w tym klubie, a w szczególności tym, z którymi pracowałem do samego końca.
Staliśmy się z nimi dla siebie kimś więcej, niż tylko kolegami/koleżankami z pracy, staliśmy się ludźmi, którzy zawsze mogli na siebie liczyć w każdych chwilach.

Jest mi przykro rozstawać się z tym miejscem, ale jak to w życiu bywa, coś co się zaczyna, ma też swój koniec.

Na koniec dziękuję Wszystkim klubowiczom, którzy byli z nami od początku do końca, to Wy tworzyliście to miejsce i to bez Was nie istniało by ono tak długo.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-05, 00:24   

Mimo,że w klubie Testa Rossa nie bywałem za często imprezy na których byłem wspominam bardzo dobrze.Miałem również okazję zorganizować jedną imprezę tematyczną w klubie,za co dziękuję Radkowi,że była taka możliwość.Dzięki temu udało mi się poznać zarówno samego Radka jak i innych ludzi,którzy pracowali w klubie.Wielokrotnie przeglądałem na forum temat pod tytułem Klub Testa Rossa i mimo,że jak już wspomniałem na początku nie bywałem tam często,przeglądając wpisy w tym temacie umieszczone,dało się zauważyć,że ludzi którzy bawili w klubie bawili się tam naprawdę fajnie.Koncerty,które były zorganizowane czy pokazy z okazji Dnia Kobiet myślę też że wiele osób miło wspomina.Jednym słowem mówiąc to było fajnie miejsce spotkań,gdzie można było się dobrze pobawić i tak właśnie ja to zapamiętam :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-05, 00:32   

Ja również raczej tam nie chodziłam, ale szkoda, że Testa Rossy nie będzie, bo jednak miło wiele osób wspomina ten lokal. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-09, 19:44   

Dzięki za ciepłe słowa.

Jako ciekawostka kilka zdjęc z demontażu lokalu :D

Jakość kiepska bo fotki z komórki.


Dla zainteresowanych - lokal jest do wynajęcia. Powierzchnia ponad 250 m kw.

Photo-0058.jpg
Plik ściągnięto 142 raz(y) 70,31 KB

Photo-0059.jpg
Plik ściągnięto 142 raz(y) 54,48 KB

Photo-0060.jpg
Plik ściągnięto 151 raz(y) 62,24 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
creative 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: wln
Wysłany: 2009-10-10, 18:53   

ale wodeczka jeszcze musi byc :D :D ost zdjecie:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FIDELO 
Przejeżdżał przez Wieluń
CCC


Wiek: 46
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 64
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-13, 09:09   

Ale to już było i nie wróci więcej :sad: ... Dziekuje właścicielom za miłe i niepowtarzalne chwile spędzone w TR
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-13, 11:48   

I gdzie ja teraz zjem takie pyszne frytki?!?! :( :( :( :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pan kontekstowy 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 104
Skąd: blisko Wielunia
Wysłany: 2009-10-13, 19:38   

zaszlyszalem w miescie ze w miejscu testarossy ma byc second hand? ktos cos wie na ten temat?
_________________
1906%
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
creative 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: wln
Wysłany: 2009-10-13, 20:26   

co to jest second hand?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-13, 20:27   

creative napisał/a:
co to jest second hand?

Chyba tzw. lumpex.
W lokalu historia zatoczy koło - znowu będzie tam sklep meblowy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-13, 20:28   

Marta napisał/a:
I gdzie ja teraz zjem takie pyszne frytki?!?!


Frytki, jak frytki ale te sałatki :( :( :sad:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW