R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2010-01-31, 18:55
Klub TESTA ROSSA
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-04, 10:13   

Troche sie tego nazbierało więc po koleji:
Bilety były i będą. Nie rozumiem tego całego zamieszania. Na każdej tego typu imprezie są bilety i nikt nie robi problemów. W Białej są bilety, w Miami sa bilety, w Broszkach są bilety... Z czegoś musze zapłacić ochrone, DJa, obsługe baru. Sam bar tego nie utrzyma. I uważam cała tę dyskusje o biletach za jałową. Szanuje poglądy osób które chodzą do lokalu na piwo a nie pobawić sie, ale to i tak nic nie zmienia.
Proxy - lokal mało ciekawy... - Pewnie gdyby grali drum'n'base to byłby ciekawszy. Ale do tego nie dopuszcze.
Żadnych zniżek na razie nie będzie. Z tego tworzą sie potem rózne nieprzyjemne historie i wolałbym tego uniknąć. W sobote bilet płacili nawet moi najbliżsi znajomi.
A co do imprez: dziś wstęp wolny, DJ PokeR.
Sobota: bilet 10 zł, DJ Maco (klub WZ Wrocław).
Lokal będzie czynny w normalnych godzinach dopiero od przyszłego tygodnia (myśle że ok. wtorku). Wtedy też uruchomimy kuchnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
chlllopaki
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-04, 10:47   

Ferbik napisał/a:
Proponowalbym wlascicielowi, zeby np. dla forumowiczow zrobil ulge Smile Ja moge bilety ulgowe podrukowac. Kto jest za ?? Smile


Ferbik, czy Ty wogole masz pojecie o czym piszesz... A wlasciwie czym Ty sie przyczyniles do tego by miec znizke w Testarossie..??? Chyba ta Twoja rzekoma firemka cienko przedzie skoro nie stac Cie na zaplacenie 10 zl za bilet. I Bez Ciebie tez sie impreza bedzie krecic.

Proxy napisał/a:
Lokal malo ciekawy tak jak pod wzgledem muzycznym jak i wystroju........kiczowato

Kiczowaty??? chyba dlatego, ze nie ma dramsow. I cale szczescie!!!
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-04, 10:48   

chlllopaki, troszke grzeczniej, bo za chwile bedziesz mogl tylko posty przegladac.

Wejscie do lokalu w Wieluniu za 10PLN to stanowczo za wysoka cena. Nie porownujmy tego lokalu do Broszek czy Białej, bo tam wejdzie 1000 osob. I bilety tez sa po 10zl, tylko jest bardziej imprezowy klimat. No i nie wiem jak w TestaRossa ale w Broszkach piwo kosztuje 3.50-4PLN

PS. Poker - Pokorski z Wielunia ?? :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Proxy
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-04, 12:11   

chlllopaki napisał/a:



Kiczowaty??? chyba dlatego, ze nie ma dramsow. I cale szczescie!!!



Moje zainteresowania muzyczne jak i wyczucie estetyki jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje i umiem odróznic dobry lokal od dyskoteki gdzie leca hity z vivy....a zreszta nie chce mi sie kłocic na ten temat i tak nie siedze w tym smutnym miescie wiec robcie co chcecie....
 
   
Carolaa 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 39
Dołączyła: 03 Lis 2005
Posty: 39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-04, 12:31   

red napisał/a:

Sobota: bilet 10 zł, DJ Maco (klub WZ Wrocław).
.

nie to ja w takim układzie zostaje w domku ,myślałam ze ten co w sobote a tak pozatym to klub WZ Wrocław czy klub TestaRossa Wieluń :mrgreen: troszke to dziwne dla mnie :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-04, 12:32   

madzik napisał/a:
Jest tylko jedno ale, czy impreza będzie bo nie widziałm nigdzie żadnych plakatów ! Prosze o odpowiedź.


impreza chyba normalnie jest, a plakaty moze szie jeszcze pokarza, też jestem za dj z soboty :!:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-04, 12:45   

też jestem za dj z soboty bo było najlepiej
 
   
Carolaa 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 39
Dołączyła: 03 Lis 2005
Posty: 39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-04, 12:53   

Basiaaa napisał/a:
madzik napisał/a:
Jest tylko jedno ale, czy impreza będzie bo nie widziałm nigdzie żadnych plakatów ! Prosze o odpowiedź.


impreza chyba normalnie jest, a plakaty moze szie jeszcze pokarza, też jestem za dj z soboty :!:


no ale plakat w piątek czy w sobote troszke nie tak , dzięki za informacje
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-04, 13:42   

madzik napisał/a:
Basiaaa napisał/a:
madzik napisał/a:
Jest tylko jedno ale, czy impreza będzie bo nie widziałm nigdzie żadnych plakatów ! Prosze o odpowiedź.


impreza chyba normalnie jest, a plakaty moze szie jeszcze pokarza, też jestem za dj z soboty


no ale plakat w piątek czy w sobote troszke nie tak , dzięki za informacje


nie ma za co:)


a ze plakatu nie ma to juz do wlasciciela...Red czemu tak wlasciwie plakaty nie wiszą? i kto bedzie gral w sobote??
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-04, 16:03   

A ja ze swojej strony powiem tylko ze pomimo szumnych zapowiedzi ze lokal dla ludzi od lat 21. W lokalu znalezli sie osobnicy w wieku lat 17 pijacych drinki i piwo.
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-04, 18:22   

elninio napisał/a:
jak dla mnie spox. tylko dj do zmiany bo ten sie zatrzymal w rozwoju chyba kilka lat temu i nie rokuje poprawy. pozdro.

To prawda pograł trochę w Miami i bye bye, ale dziewczynkom z forum się chyba podoba :roll: niestety muszę was zmartwić jest już zajęty :mrgreen: Co do biletów Radek powiedział już wszystko...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-04, 20:16   

madzik napisał/a:
nie to ja w takim układzie zostaje w domku ,myślałam ze ten co w sobote a tak pozatym to klub WZ Wrocław czy klub TestaRossa Wieluń troszke to dziwne dla mnie

Nie widze w tym nic dziewnego. Po prostu w sobote zagra DJ Maco - rezydent klubu WZ z Wrocławia. Ot i cała Ameryka.
W dyskusje o tym który DJ jest najlepszy nie będe sie wdawał. Sam nie jestem w stanie ocenić kto gra lepiej. A impra sobotnia najbardziej sie podobała bo to było otwarcie i przyszło najwięcej ludzi.

Basiaaa napisał/a:
Red czemu tak wlasciwie plakaty nie wiszą? i kto bedzie gral w sobote??

Juz pisałem kto w sobote. Plakatów po prostu nie zdążyłem zrobić - uznałem że zatkana kanalizacja to ważniejszy problem. Poza tym z uwagi na wtorkowe święto weekend bardzo sie skrócił. Ale obiecuję poprawe.
Blink napisał/a:
A ja ze swojej strony powiem tylko ze pomimo szumnych zapowiedzi ze lokal dla ludzi od lat 21. W lokalu znalezli sie osobnicy w wieku lat 17 pijacych drinki i piwo

Nie zauważyłem ale faktem jest że ok. godz. 8.30 do lokalu wpuściłem ok. 5 osób które nie miały 21 lat. Ale z tego co zaobserwowałem to wyszli oni przed 21.
W sobote było troszke zamieszania z biletami i wejściem ale mam nadzieje że będzie lepiej. Jednak 3 czy 4 osoby niepełnoletnie na ok. 200 gości nie powinny wpływac na całokształt.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-04, 21:39   

Byłem przed chwilą tam u Was :D Nawet OK :)
Fajne dziewczyny jako "kelnerki"....ja myśle że powinny stać za barem...
Tylko oświetlenie macie za mocne, nie da rady ciemniej??:D
I ten stroboskop niech sobie lata po parkiecie, a nie po całej "sali"...
To tyle z moich spostrzeżeń :P Pójde jutro to napisze więcej :)

Jak narazie na plus, no może ta muzyka taka jakaś :D

CYa
 
   
cezaryrs
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-04, 22:38   

Ferbik napisał/a:
PS. Poker - Pokorski z Wielunia ??

dokladnie
a w sobote Maciek D.
 
   
Carolaa 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 39
Dołączyła: 03 Lis 2005
Posty: 39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-04, 23:56   

red napisał:
"Nie widze w tym nic dziewnego. Po prostu w sobote zagra DJ Maco - rezydent klubu WZ z Wrocławia. "

No właśnie ja też bym nie widziała nic w tym złego gdyby nie to że nie jaki rezydent klubu WZ Wrocław powinien być na miejscu w swoim klubie.Może on wcale nie jest rezydentem i może nie gra nawet w tym klubie :?:
może się myle..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW