R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Jaro
2009-09-25, 01:34
By The Way
Autor Wiadomość
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-06-22, 19:55   

Skoro ktos potrafi wyjsc w lecie na dwor by zapalic to i bedzie potrafil zima przy -30. Cos za cos. Niestety wiele takich osob nie potrafi zrozumiec, ze inni tez *smierdza* i wdychaja to czym oni sie truja.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pietia 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 17
Skąd: Chotów
Wysłany: 2009-06-22, 21:40   

ja bym się chętnie napił Fratera ...
ale tak to już jest, że mało popularne marki się nie sprawdzają, więc proponuję zostać przy tych sprawdzonych ...

jeśli o palenie chodzi... podoba mi się opcja z palarnią w wydzielonym pomieszczeniu w lokalu. Oczywiście pomieszczeniu zamkniętym, dobrze wentylowanym...

jeśli o jedzonko chodzi... mam pytanie :D moje ulubione naleśniki z surowym jajem, solą i pieprzem też będą? :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
creative 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: wln
Wysłany: 2009-06-23, 12:48   

zakaz palenia , chociaz pale to jakos nie przeszkadza mi ze w lokalu nie moge zapalic:) i przynajmniej ciuchy pozniej nie smierdzą jakbym z jakiejs meliny wyszedl albo cos... jestem za zakazem:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Asiunia 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 30 Cze 2007
Posty: 170
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-23, 14:56   

Również jestem za zakazem palenia ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-23, 22:58   

Pietia napisał/a:
j
jeśli o jedzonko chodzi... mam pytanie :D moje ulubione naleśniki z surowym jajem, solą i pieprzem też będą? :lol:

Z surowym jajem? :shock:

Co do naleśników, to chętnie widziałabym takie z warzywami, jak są w tej sieci wegetariańskiej-porządne-jednym można się nieźle najeść no i oczywiscie takie na słodko z serem białym i bitą śmietaną na wierzchu :wink:
Na pewno przydadzą się wegetariańskie i zdrowe potrawy np. jakieś ciekawie skomponowane, smaczne i mało kaloryczne :D sałatki czy inne tego typu potrawy. :) I miło by było jakby można było zamówić sobie świezo wyciśnięty soczek z marchwi, pyyycha, pamiętam, że co drugi dzień piłam jak byłam w Łodzi. Wyciskali normalnie przy klientach. :P

Aha, też jestem za zakazem palenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-23, 23:37   

Leveile Soleile napisał/a:

Na pewno przydadzą się wegetariańskie i zdrowe potrawy

Dokładnie. Najlepiej falafele. Proste w przygotowaniu a bardzo dobre. Bo wegetarianina/weganina ciężko gdzieś zabrać u nas w mieście;) Mam na myśli coś innego niż pizza, frytki czy naleśniki. Kiedyś kumpel zamawiał u nas pizzę. Powiedział że chce wegańską, więc bez sera. No to dostał bez sera, tyle że z szynką :lol:
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-24, 00:18   

syd napisał/a:

Dokładnie. Najlepiej falafele. Proste w przygotowaniu a bardzo dobre. Bo wegetarianina/weganina ciężko gdzieś zabrać u nas w mieście;) Mam na myśli coś innego niż pizza, frytki czy naleśniki. Kiedyś kumpel zamawiał u nas pizzę. Powiedział że chce wegańską, więc bez sera. No to dostał bez sera, tyle że z szynką :lol:


Właśnie, ciężko u nas w mieście z takimi potrawami. :wink: Sama byłam przez parę lat wegetarianką, a teraz bardzo, ale to bardzo rzadko jadam mięso, zdecydowanie wolę jedzonko wegetariańskie.

A z tą pizzą to nieźle się popisali. :P A co do tej sieci o której wspomniałam, to chodziło mi o Green Way, na ich stronce są nawet przepisy. Sama tam nigdy nie miałam okazji zjeść, ale słyszałam wiele pochlebnych opinii, myślę, że dla wegetarian i wegan przydałby się kącik w menu. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-24, 12:29   

Oprócz dań wegetariańskich które na pewno się u nas znajdą, będą również dania typu "lite" coś czego jeszcze na naszym rynku nie ma. :) :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-24, 14:07   

a jak z planami otwarcia ? bo pracy szukam do pazdziernika :D
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-24, 15:38   

mario's napisał/a:
Oprócz dań wegetariańskich które na pewno się u nas znajdą, będą również dania typu "lite" coś czego jeszcze na naszym rynku nie ma. :) :)


Super :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-24, 18:24   

jenusia napisał/a:
a jak z planami otwarcia ? bo pracy szukam do pazdziernika


z mojej strony jedno jest pewne, chciał bym jak najszybciej :D
nie jest to takie proste jak się wydaje, urzędy i firmy wykończeniowe wcale się nie spieszą dla nich pojęcie kryzysu jest całkiem obce :evil:
kogo interesuje że ktoś płaci czynsz itp; jedyny plus jaki jest w oczekiwaniu na to wszystko to, to że możemy poznać wasze zdanie i wasze opnie do których wyrażania cały czas zachęcam :)
co do pracy to raczej mam już całą załogę która czeka z niecierpliwością na otwarcie no ale kto wie, może się coś jeszcze wyklaruje.. :wink:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2009-06-25, 18:04   

Leveile Soleile napisał/a:
zdecydowanie wolę jedzonko wegetariańskie

O tak ! Ja też wole wege-jedzonko Cały rock już wcinam i mi cholernie smakuje :)
Widzę, że ten lokal będzie ciekawą alternatywą :) Już nie mogę się doczekać otwarcia. Co do muzyki to popieram mojego przed mówce, który proponował koncertówki one zdecydowanie nadają klimat temu miejscu ;)
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-26, 11:04   

mario's napisał/a:



Oprócz dań wegetariańskich które na pewno się u nas znajdą, będą również dania typu "lite" coś czego jeszcze na naszym rynku nie ma.
To też mi się podoba bo niestety u nas w mieście nie można zjeść nic w knajpie gdy jest sie na diecie nie mówie o dietach odchudzających tylko np:wątrobowa lub mamy karmiącej.
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-27, 11:04   

Izabela napisał/a:
będą również dania typu "lite"


bardzo ciekawy pomysł :)
a co z alkoholiami? mam nadzieje że mocniejsze trunki również będą podawane :wink:
nie mogę się doczekać, chciał bym już usiąść w By THe Way napić się dobrej kawy i jakiegoś Jaśka :lol: mmm
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-05, 12:57   

Zakaz palenia według mnie to dobry pomysł. Jeżeli chodzi o kawe to: lavazza i alfredo.
Jeżeli chodzi o jedzienie "lite" to jest chyba jedyne czego brakuje w Wieluniu. Zawsze jak idze się do miasta coś zjeść to albo jest to pizza albo fast food ;p. Jeżeli chodzi o godziny otwarcia to w wakacje może być dłużej tak 23-24. Co do muzyki to zdecydowanie soul i jazz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW