R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2010-01-31, 18:55
Klub TESTA ROSSA
Autor Wiadomość
reecop 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 141
Skąd: wieluń
Wysłany: 2005-11-05, 10:24   

madzik napisał/a:
No właśnie ja też bym nie widziała nic w tym złego gdyby nie to że nie jaki rezydent klubu WZ Wrocław powinien być na miejscu w swoim klubie.Może on wcale nie jest rezydentem i może nie gra nawet w tym klubie Question
może się myle..

Droga madzik zapraszam na strone http://www.wzklub.pl/site/frameset.html, tam jest zakladka "nasi deejaye", i jak jush tam wejdziesz to Dj Maco to ten 3 od gory z wyciagnieta reka. Mysle, ze terasss jush pozbedziesz sie swoich watpliwosci. pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-05, 11:30   

Marcin napisał/a:
Tylko oświetlenie macie za mocne, nie da rady ciemniej??
I ten stroboskop niech sobie lata po parkiecie, a nie po całej "sali"...

Taka jest niestety specyfika tego lokalu że musi byc jasno. Klub w tygodniu ma funkcjonować jako restauracja więc nie można go totalnie zaciemnić. Ale pracujemy nad tym.
madzik napisał/a:
No właśnie ja też bym nie widziała nic w tym złego gdyby nie to że nie jaki rezydent klubu WZ Wrocław powinien być na miejscu w swoim klubie.Może on wcale nie jest rezydentem i może nie gra nawet w tym klubie
może się myle..

http://www.wzklub.pl/site/frameset.html
Zakładka "nasi deejaye". A jeśli masz naprawde 28 lat to powinnaś znać tego człowieka jak zaczynał grać 11 lat temu w dyskotece Road Hause w Dąbrowie albo w klubie Donna w Wieruszowie. Tyle w temacie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Carolaa 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 39
Dołączyła: 03 Lis 2005
Posty: 39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-05, 14:53   

red napisał/a:
Zakładka "nasi deejaye". A jeśli masz naprawde 28 lat to powinnaś znać tego człowieka jak zaczynał grać 11 lat temu w dyskotece Road Hause w Dąbrowie albo w klubie Donna w Wieruszowie. Tyle w temacie.


Dziekuje za informacje .Już się obawiałam że to jakaś ściema z tym rezydentem ale jeśli chodzi o moją pamięć to jest ona bardzo dobra i nie przypominam sobie tego dj z dyskoteki Road Hause jedyną osobe którą znam która tam grała to Radosław Sobczyk.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-05, 18:44   

madzik napisał/a:
jeśli chodzi o moją pamięć to jest ona bardzo dobra i nie przypominam sobie tego dj z dyskoteki Road Hause jedyną osobe którą znam która tam grała to Radosław Sobczyk.

Rzeczywiście Radek grał tam dość długo (teraz pogrywa w Poznaniu - może kiedyś uda się go sprowadzić do Testa Rossy). Po nim (przez pewien czas grali wymiennie) grał Maciek (DJ Maco) i jeszcze co najmniej jeden DJ.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
brek
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-06, 10:19   

Lokalik nawet fajny tylko jeden mankament to to że jest zajasny ,mało przytulny, wszystko bardzo sztuczne poza barem i dj-ką.Krzesełka i stoliki jak w dawnym Tango.
Imprezy mało ciekawe muzycznie tak było w piątek i w sobote. Jeśli chodzi o barek to dobrze przygotowany trunkowo i cenowo,barmani też ok. Ochrona dobrze wyglądająca ale w piątek nie ragowała na awanture robioną przez wieluńskie menty.
Nic już więcej nie wniose do tematu ,to tyle co mogłem powedzieć na temat nowego lokalu.Pozdrawiam
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-06, 13:51   

brek napisał/a:
Lokalik nawet fajny tylko jeden mankament to to że jest zajasny ,mało przytulny, wszystko bardzo sztuczne poza barem i dj-ką.Krzesełka i stoliki jak w dawnym Tango.

Przyznaje ze jest troche za jasno pomimo wyłączenia praktycznie wszystkich świateł na sali. Postaramy się nieco przyciemnić bar i lekko wydzielić sale taneczną i powinno byc ok. Smutno mi słyszeć porównanie stolików i krzeseł do wyposażenia Tanga (gdzie krzesła wygladały jakby były wyniesione ze szkoły podstawowej z klas 1-3 i omalowane niechlujnie farbą. To co widać bylo do tej pory to ma być jedno oblicze lokalu z wielu. Po prostu w tygodniu chcemy działać jako restauracja (mam nadzieję że już od połowy przyszłego tygodnia) a to wymaga krzeseł i stołów a nie boksów.
brek napisał/a:
Imprezy mało ciekawe muzycznie tak było w piątek i w sobote.

Oczekuję w takim razie jakiś propozycji. Bo powoli zaczyna mnie męczyć to narzekanie na muzyke w lokalu. Tak naprawde żeby każdy mógł być zadowolony to musiałbym mieć ze 3 sale a i tak pewnie byłoby to za mało.
brek napisał/a:
Ochrona dobrze wyglądająca ale w piątek nie ragowała na awanture robioną przez wieluńskie menty

Piątek był dość nieprzyjemnym dniem. Nie wiem o których mentach mówisz (bo było kilka takich osób) ale obiecuję że to się więcej nie powtórzy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-06, 14:08   

Witam
Byłem wczoraj na imprezie.
Zjawiliśmy się koło 20.
Od około 21 jak DJ wszedł puszczał wg. mnie dobrą muzyke ( stare i nowe r&b i rap zagraniczny ) takze mi odpowiadało. Koło północy troche sie zmieniło :/
Co do oświetlenia to jest lepiej, światło było pogaszone i wyszło nawet nieźle...
Ogólnie oceniam sobote 4+/6 :D
Jeszcze cos napisze

Pozdrawiam
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-06, 19:50   

ja juz bylam w lokalu kolejny raz... w sobote nie podobala mi sie muzyka, ale jak Red napisał to wszystkim nie mozna dogodzic i ja sie również z tym zdadzam. choc wolelabym w soboty tam slyszec dj Marios'a bo wg gral najfajniej... a co do bójek wczoraj tez bylam tego swiadkiem, ale najsmieszniejsze bylo to ze ochroniarze wyrzucili "ofiare" a nie "sprawców" to bylo dosc nie spotykane:/ poza tym imprezy tam mi sie podobają... pozdro dla Reda
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-06, 20:38   

Basiaaa napisał/a:
najsmieszniejsze bylo to ze ochroniarze wyrzucili "ofiare" a nie "sprawców" to bylo dosc nie spotykane

Muszę sprostować pewną nieścisłość. Ochrona wyrzuciła nie ofiare a prowodyra całego zajścia, który usiłował uderzyć kuflem jednego z gości. Rzekomi "sprawcy" stanęli w obronie zaatakowanego kolegi i tez z początku troche zebrali od ochrony. Ale cały ten incydent został szybko i bezproblemowo rozwiązany przez bramke. Zresztą uważam, że to co miało miejsce jest niczym w porównaniu do regularnych bijatyk których byłem świadkiem zarówno w Tangu jak i w Miami (zwłaszcza w Tangu). Trzeba sobie uświadomić, że wszędzie tam gdzie jest alkohol powstaja tego typu ogniska zapalne. Oby było ich jak najmniej w tym lokalu.

Basiaaa napisał/a:
choc wolelabym w soboty tam slyszec dj Marios'a bo wg gral najfajniej...

Jednym podoba sie Mario's, innym Maco, jeszcze innym PokeR. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

[ Dodano: 2005-11-06, 20:39 ]
PS- pozdro dla Basi 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-06, 20:42   

Kulturka Polaczkow... nie ma co... idzie sie czlowiek kulturalnie piwa napic do lokalu a wraca z rozwalona glowa albo laduje na pogotowiu... Reakcja powinna byc natychmiastowa - lekka sprzeczka i panom dziekujemy.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-06, 21:09   

Ferbik napisał/a:
Reakcja powinna byc natychmiastowa - lekka sprzeczka i panom dziekujemy

Reakcja była natychmiastowa. Sprawca całego zamieszania został usuniety z lokalu. Wiem że takie incydenty nie przysparzają mi reklamy, ale żeby całkowicie uniknąć jakichkolwiek starć trzeba by było postawić 100 bramkarzy dla 100 gości. A przecież nie o to chodzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-06, 21:11   

red, i o to chodzi... zawsze sie znajdzie jakis jelen co szuka problemow. Mysle ze jak ochrona bedzie skuteczna, to takich incydentow z czasem bedzie coraz mniej a pozniej w ogole
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-06, 22:22   

Ferbik napisał/a:
... w ogole


Heh i kto to bląd popełnił ;-) Ferbiczq - "wogole"

A ja chcialbym z calego serca zyczyc powodzenia TestaRossie.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-06, 22:35   

Blink, no wiesz ty co... poprawiac i to jeszcze z bledem... wstydzilbys sie :)
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=66797 Prosze bardzo jakbys nie wierzyl :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-06, 22:49   

A przepraszam i zwracam honor, chociaz bylem przekonany o odmiennej pisowni.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW