R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2010-03-15, 21:03
Protector Biała
Autor Wiadomość
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-04-02, 19:17   

Mateusz napisał/a:
Są jeszcze Broszki chyba w Złoczewie...

Czytaj uważnie temat zanim powtórzysz drugi raz tą bzdurę.

MAR-COM napisał/a:
Chicago Club w Broszkach /k .Złoczewa

http://wielun.biz/viewtopic.php?p=45754#45754
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2007-04-02, 21:26   

Sylwek napisał/a:
No cóż na Białą mało inteligentnych ludzi jeździ, a rzeczy jakie się tam dzieją pozostawiają wiele do życzenia


Skąd takie stwierdzenie ??

Ja też od czasu do czasu tam jeżdżę , i jakoś mi nie przeszkadza mi co się tam dzieje . Zresztą w okolicy nie ma drugiej takiej imprezy , gdzie młodzież może się wyszaleć :)

Jadę się tam pobawić - bo Broszki mi nie odpowiadają ...
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
xawer 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 155
Postawił 15 piw(a)
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-04-02, 22:37   

kami1227 napisał/a:
xawer napisał/a:
mi sie tam podoba wam nie musi

raaaany! spokojnie. tak bronisz tego miejsca jakby to była sprawa wagi normalnie ninimum państwowej... :P Po co? wypowiedziałeś się że lubisz i super. Po co bawić się od razu w adwokata, każdy przyjął do wiadomości że jest to najlepsza dyskoteka w promieniu 100 km ;) Tak to jest... jak się zna tylko to co nowe to nie ma z czym porównać i chwalić trzeba :twisted:
Co masz na mysli? Do czego mam porównać ? W okolicy raczej cieżko znaleść drugą dyskoteke w której leci jakaś w miare dobra muzyka. Tak w ogóle niczego nie bronię a raczej "prostuje" wypowiedzi ludzi, ktorzy zbyt czesto tam sie nie bawią a ich opinia opiera sie na tym, że to protector wiec tam jest źle. Bo według nie których nie wiadomo co sie tam dzieje,zabijają się, gryzą. Stos bzdur poprostu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-04-03, 18:58   

moi znajomi którzy kiedyś jezdzili na Biała teraz już nie jezdżą ,bo jak mówią jest dużo szczeniactwa, cwaniactwa i chamstwa, no i mało bezpiecznie

nie wiem na ile to prawda bo nie lubię Protektora i byłam raz dawno temu,
i tez mi sie nie podobało

[ Dodano: 2007-04-03, 18:59 ]
z zasłyszanych opinii to :
Biała jest dla szczeniaków
Broszki dla doroślejszych
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
justi87 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Mar 2007
Posty: 48
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2007-04-04, 13:22   

yampress-zanim zaczełam jeżdzic na białą to do 18stki brakowały mi 3 miesiące i nigdy nie miałam przy sobie zadnego lewego dokumentu(nie wiem czy sie pochwalić,ale w tym czasie na 100% wyglądałam na więcej niz 18 lat:)).a po ukonczeniu 18 lat jeżdziłam praktycznie co tydzień:) takim wielkim kominatorem nie jestem :grin:
_________________
" ...taniec jest jedną z rzadkich dziedzin działalności ludzkiej, w której człowiek angażuje się całkowicie: ciałem, duszą i umysłem..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-04, 17:08   

ja zaczęłam jeździć na biała w wieku hmm chyba 16 lat, jakoś w gimnazjum jeszcze... to może i nawet 15.. i pierwszy raz sprawdzili mi dokumenty dopiero w te wakacje :P
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-04, 18:35   

Ja przy swoim wzroście mogłem jeździć w wieku 15-16lat...
Swoją drogą jest wiele ciekawych sposobów spędznia wolnego czasu i poznawania nowych ludzi.
Zwykle jest ciekawie, kiedy jest paru znajomych na jakiejś dyskotece.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-04, 19:05   

akirus napisał/a:
Broszki dla doroślejszych



Podobno tam teraz jest mnóstwo osób w moim wieku ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-04, 20:04   

Mateusz, ale niekoniecznie patrzą na wzrost :p na twarz też :) znam wiele osób mimo że wysokich to sprawdzaja ich nawet teraz ...
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-04-04, 20:20   

Cytat:
Są jeszcze Broszki chyba w Złoczewie...


Cytat:
Niewiele mądrych osób jeżdzi na Białą, bynajmniej te co znam


Cytat:
Mateusz napisał/a:
Są jeszcze Broszki chyba w Złoczewie...

Czytaj uważnie temat zanim powtórzysz drugi raz tą bzdurę.


Ktoś kto pisze 2 razy tego samego babola, też mądrością nie grzeszy:D

A matoły i przypały znajdą się wszędzie czy to na Bialej, Broszkach czy Testa Rossie (o czym ostatnio pisał Red, że jakieś eleganty wnoszą własny alkohol).
Porównując Protector do Broszek, to powiem tyle: ponad 2 lata pracowałem na Broszkach, ale wtedy gdy nie było Protectora w Białej czyli około 2001 r. Wtedy działała tam tylko jedna sala do tańczenia i bylo moim zdaniem o wiele lepiej. Nie było tez dyskotek "tematycznych" jakie są teraz. No i nie było dzieci. Wtedy tzw. przez obsługę "zielony" (od swojej marynarki, którą zawsze nosił) dość skrupulatnie kontrolował małolatów (choć zdarzało się, że jakiś mógł się przemknąć). Potem otowrzyli Protka i żeby dalej utrzymać jako-taką frekwencję zapełnili dyskotekę dziećmi. Dziś te Broszki, to już nie co były wcześniej....niestety
A ja doProtectora nie mam zastrzeżeń. Co prawda częstym gościem tam nie jestem, ale zdarza mi się. Głównie jestem na sali techno, bo ta muzyka odpowiada mi najbardziej. Oczywiście śmiac mi się chce, kiedy widzę ludzi w maskach lub białych rękawiczkach, ale to ich sprawa i nic mi do tego. Jedyne co mi się nie podoba, to że nie ma lanego piwa, tylko butelkowe (mi smakuje bardziej lane) i to, że nie podają piwa w kuflach tylko butelkach (o kufel trzeba niestety się prosić).
Co do ochrony, to trudno mi cokolwiek powiedzieć. Jesli ktoś nie fika, to chyba bez powodu nie dostanie po trąbie. Choć bardziej elegancka ochrona jest w klubach poznańskich, w ktrórych to panowie "karki" są w marynarkach i kulturalnie mówią klientom "dobry wieczór", a nie jak ludzie-małpy z naszych okolicznych dyskotek ubranmi w dresy, używający ogromnego zasobu słów składających się głównie z wyrazów na k, p i ch... i oczywiście slate kontrolujący przyrost sowjej masy mięśniowej nabranej za pomocą "naturalnej siły witalnej i regularnych ćwiczeń - czytaj sterydów". Widziałe, kiedyś takie coś na Broszkch właśnie, jak ochraniacze po kolei włazili na wagę i chwalili się swoimi wynikami (rekordzista miał 137 kg - karku brak).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
justi87 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Mar 2007
Posty: 48
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2007-04-04, 22:10   

co do twojego posta-Mateusz-to jesli masz wzrost i odpowiedni wygląd nieadekwatny do twojego wieku-to spoko-nic ci nie grozi.ale wy-faceci-macie znacznie gorzej jesli chodzi o wejscie.dziewczynom wystarczy makijaż i moze "lekko"wyzywający strój i juz po kłopocie. a własnie!pisząc o stroju nasunęło mi sie pytanie do Panów :grin: bardziej podobaja wam sie dziewczyny seksownie ubrane,odkrywające troche ciała,wymalowane.... czy wyglądające normalnie,nie wyróżniające sie zbytnio ubiorem????? :grin: :grin: :grin:
_________________
" ...taniec jest jedną z rzadkich dziedzin działalności ludzkiej, w której człowiek angażuje się całkowicie: ciałem, duszą i umysłem..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
xawer 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 155
Postawił 15 piw(a)
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-04-05, 17:37   

justi87 napisał/a:
a własnie!pisząc o stroju nasunęło mi sie pytanie do Panów :grin: bardziej podobaja wam sie dziewczyny seksownie ubrane,odkrywające troche ciała,wymalowane.... czy wyglądające normalnie,nie wyróżniające sie zbytnio ubiorem????? :grin: :grin: :grin:
Wiesz to zależy ale na dyskotece to te co cos tam zawsze odkryją raczej hehe :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-04-05, 17:43   

jeśli chodzi o wygląd to ja na przykład wyglądam na mniej niż mam i kiedyś na ogródkach mi piwa nie chcieli sprzedać i zapytali o dowód :P
(a miałam juz ponad 20 lat) :D
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
justi87 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Mar 2007
Posty: 48
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2007-04-05, 18:09   

akirus, mi za to mówia ze mam wiecej niz wyglądam i nie wiem czy powinnam sie z tego cieszyc czy nie.... :grin: :grin: :grin: ale raz mi sprawdzili dowodzik na białej-i to było na ostatkach:)

[ Dodano: 2007-04-05, 18:10 ]
xawer a tobie cie to podoba,ze tak odkrywaja???
_________________
" ...taniec jest jedną z rzadkich dziedzin działalności ludzkiej, w której człowiek angażuje się całkowicie: ciałem, duszą i umysłem..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
xawer 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 155
Postawił 15 piw(a)
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-04-06, 00:00   

justi87 napisał/a:

xawer a tobie cie to podoba,ze tak odkrywaja???
To chyba normalne, że podoba mi się jak jakas fajna dziewczyna jest skąpo ubrana na dyskotece. Wyjątkiem raczej nie jestem :wink: pozdro
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW