R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sonda o RZW - opinie, uwagi, błędy

Jak Wam się podoba wieluńskie radio?
Jest OK!
16%
 16%  [ 32 ]
Może być!
30%
 30%  [ 60 ]
Jest do niczego!
46%
 46%  [ 91 ]
Nie mam zdania na ten temat!
6%
 6%  [ 13 ]
Głosowań: 196
Wszystkich Głosów: 196

Autor Wiadomość
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-03-18, 23:37   

RZW - Radio Znane Wielunianom :D i nietylko. Jak na taką rozgłośnie radiową to moim zdaniem jest wszystko na poziomie "poprawnym" ( słucham sporadycznie) nie będe pisał co zmienić, a co nie bo nie mnie za to płacą :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sculli 
Przejeżdżał przez Wieluń
kto mnie przytuli :(



Wiek: 41
Dołączył: 30 Cze 2006
Posty: 82
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-09, 14:32   

Jedyne co jest dobre w tym radyjku to codziennie 9:10 twój radiowy horoskop, reszta to badziewie, nawet nie potrafią dobrej piosenki puścić
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-09, 19:37   

sculli napisał/a:
Jedyne co jest dobre w tym radyjku to codziennie 9:10 twój radiowy horoskop, reszta to badziewie, nawet nie potrafią dobrej piosenki puścić

Ale oni czytają horoskop z onet.pl :) Ja tam nie wierzę w horoskopy, bo my skorpiony jesteśmy w tym roku bardzo nieufne :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-07-10, 19:39   

ostatnio napisałem coś Pani na gadu i uwierzcie - byłem cytowany na antenie :) sie porobiło :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-07-10, 21:22   

Jeśli chodzi oRZW to trzeba zadać sobie kilka pytań. Po 1 Kto finansuje ową instytucję? Jak znam życie to pewnie My czyli mieszkańcy wieluńskiego grodu i okolic. Po 2 Czy stać budżet miasta na taki luksus? Skoro jeszcze RZW oddycha to pewnie tak. Co zaś dotyczy: audycji, ramówek czy choćby samych prezenterów, to ilu forumowiczów tyle pomysłów na to radio. (Swoją drogą nieżle sobie dowalacie nawzajem, przynajmniej w archiwalnych postach). Pozwole sobie więc na swoje trzy grosze. To tylko regionalna, mała rozgłośnia (pewnie rozgłośnia to duże słowo), i pod takim kątem trzeba na nią spojrzeć. Hiciorem w radio to dla mnie Szaman pogodowy Pan WM , czasami wiemy jak jest pogoda na Majorce a jaka w Wieluniu? I za to Go lubię. Radio bez wątpienia regionalne a trochę mało tego mikrofonu właśnie w regionie. Reporterzy (też pewnie..... słowo) powinni zaglądać wszędzie tam gdzie toczy się normalne życie czyli sklepy,urzędy,targ i ulice. Relacjonować winni wszystkie "pierdnięcia w mieście" i pytać,pytać dosłownie o wszystko. I oczywiście próbować znależś na wszystko odpowiedż. Bo te relacje z obrad Rady Gminy to trochę za mało. Jeśli chodzi o muzę, może być. Raz dla jednych, raz dla drugich grają (mówię o upodobaniach muzycznych i wieku słuchaczy). Zaś co do profesjonalizmu prowadzących, no cóż nie są to panowie: Niedżwiecki, Weiss czy Jagielski i panie: Olejnik, Drzyzga i inne. I skoro już jest to radio to spróbujmy je jakoś zaakceptować, bo mniejsze Sioła mają swoje rozgłośnie a dumni są z tego że hej, więc "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma". Ja RZW oceniam generalnie na 3+
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-19, 19:04   

To radio to badziew i syf totalny. Oczywiście z całym szacunkiem dla ludzi tam pracujacych...
Raz jest hiphop a raz kszysztof krawczyk i jego wielkie "przeboje". Piosenki Lerka i innych pseudo artystów też mnie dobijają...

Albo RZW wybierze jaki styl muzyki ma puszczać albo zejdzie jeszcze niżej niz jest...
Zreszta ja i tak słucham Trójki lub Zet-ki i jestem zadowolony...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-10-19, 19:52   

Mnie osobiście bardzo rażą głosy ,a przecież w radio to najważniejsze.Prawdziwie radiowy głos ma tam tylko Kowalski , reszta do kitu.A już jak słyszę reklamy to wyłączam nie da sie słuchać tych głosów ,skąd oni ich wytrzasnęli??Czy w Wieluniu czy okolicach naprawdę nie ma ludzi którzy się do tego nadają???
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-19, 20:48   

Mateusz_P napisał/a:
Albo RZW wybierze jaki styl muzyki ma puszczać albo zejdzie jeszcze niżej niz jest...
Zreszta ja i tak słucham Trójki lub Zet-ki i jestem zadowolony...

Widzę, że piszesz i sam nie wiesz o czym... RZW jest lokalną stacją a Ty porównujesz do Zet czy 3... muzyke puszczają akurat blokowo i tematycznie odnośnie danej audycji. Dla wszystkich.
Odnośnie reklam faktycznie spoty reklamowe czytane przez pewnego "piątnastego" to po prostu pomyłka.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-19, 22:21   

miko 005 napisał/a:
Po 1 Kto finansuje ową instytucję? Jak znam życie to pewnie My czyli mieszkańcy wieluńskiego grodu i okolic.


Zakłądając że RZW ponosi straty to zdaje się że bardziej okolic ;-) RZW zostało utworzone przez Związek Gmin Ziemi Wieluńskiej. Nie jestem pewien czy w tej chwili ZGZW jest jedynym właścicielem. A gmina Wieluń już nie jest członkiem ZGZW i o tym żeby była współwłaścicielem RZW nic mi nie wiadomo. Ale mogę się mylić.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-20, 00:18   

Panowie: powiem tak: RZW utrzymuje się samo. Co do właścicieli nie chcę się wypowiadać, ale z tego co mi wiadomo ZGZW ma na pewno jakieś wkłady.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-20, 21:27   

Ferbik napisał/a:
Mateusz_P napisał/a:
Albo RZW wybierze jaki styl muzyki ma puszczać albo zejdzie jeszcze niżej niz jest...
Zreszta ja i tak słucham Trójki lub Zet-ki i jestem zadowolony...

Widzę, że piszesz i sam nie wiesz o czym... RZW jest lokalną stacją a Ty porównujesz do Zet czy 3... muzyke puszczają akurat blokowo i tematycznie odnośnie danej audycji. Dla wszystkich.
Odnośnie reklam faktycznie spoty reklamowe czytane przez pewnego "piątnastego" to po prostu pomyłka.


Reklamy czytane w RZW są porównywalne do tego gościa, co komentuje wydarzenia sportowe w TVK-WSM(tv kablowej)

Wiesz ta muzyka to jednak mogłabybyć lepsza, wiem że to lokalna stacja, no ale żeby tak się zbłaźniać...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
gebbers 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 42
Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 158
Skąd: WLN Krotoszyn Milicz
Wysłany: 2007-01-31, 17:44   

nie polecam
_________________
To właśnie lęk przed porażką nie pozwolił mi podjąć wielkiego działania.
Dopiero dzisiaj stawiłem pierwsze kroki tam, gdzie powinienem je postawić przed 10 laty.
Ale jestem szczęśliwy, że nie czekałem kolejnych 20
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-01-31, 17:51   

no cóż... przyznam szczerze, że ja tego po prostu NIE MOGĘ słuchać... zresztą w ogóle rzadko słucham radia. Jeśli już to Trójka albo BIS...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2007-01-31, 18:16   

Dziwi mnie to, że większość jest na "nie" a jak przychodzi do programu w niedziele(fakt daktem tu jest wiekszosc starszych) albo inne ich programy kierowane do młodszych to sa wrecz oblegane przez sms i wiadomosci z gg!!
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-31, 22:20   

powiem tak: nie można porównać radia komercyjnego typu 3, RMF (akurat moje ulubione) czy Zet. Te stacje dostają ogromne pieniądze z różnych wytwórni muzycznych i dlatego grają prawie tą samą komercyjną muzykę. To samo co leci na zetce, można kilka chwilpóźniej usłyszeć w RMF. RZW jest wolne od takich nacisków i gra muzykę jaką uważa za stosowne. Przyznam, że nie wszystko mi się podoba, ale jak na rozgłośnię, która została początkowo założona przez kilku "maniaków", którzy postanowili założyć radio, to nie jest najgorzej. Poza tym,można zauważyć, że RZW się cały czas rozwija.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW