R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2010-05-22, 17:32
Big Buffalo
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-01, 18:36   

Zapraszam jutro do BIG BUFFALO.
W załączeniu reklama tv promująca akcję Świąteczny Stół Pajacyka.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-06, 15:04   

Dziękuję wszystkim piątkowym klientom "Big Buffalo" za udział w akcji Świąteczny Stół Pajacyka. 10% z obrotu z tego dnia zostanie przekazane lada moment do PAH.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jack_Black 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 195
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-15, 16:51   

Wczoraj ok godz 19 miałem przyjemność zamówić w BB chickenburgera. W restauracji oprócz mnie 2 osoby czekające na zamówienie. Czekam 15 minut, idę się upewnić czy aby na pewno zamawiałem akurat to. Słyszę dość brutalne: "zaraz będzie". 10 minut później słyszę "proszę". Chwilę czekam zanim odbiorę chickena, słyszę " ruszysz się po tą bułkę?".
Ogólnie wczoraj BB przelało czarę goryczy. Jedzenie macie dobre, ale obsługa....Nie skomentuję.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-15, 17:03   

Też lubie tam chodzić, bo mi bardzo smkuje pizza tam ale tak rzeczywiście troszke długo trzeba czekać.
Następnym razem spróbuje zmierzyć czas. Obłudze się przyjrze jeszcze dokładniej ale do tego czasu co chodziłem było oki.


Poprawiono 1 błąd ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2012-01-15, 17:07, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2012-01-16, 23:09   

Nie spotkalem sie jeszcze z negatywnym zachowaniem w BB. Ale skoro dziewczyna chciala Ci dac to co zamowiles to czemu od razu nie wstales tylko czekales na..?
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jordanstylez 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 42
Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 65
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-25, 22:04   

Witam. Zamówiłem ostatnio dwie duże pizze z tego "lokalu". Pizza była niedopieczona, mimo, iż składniki na jej wierzchu były spalone. Dodatkowo do dwóch pizz dołożono tylko po jednym sosie (w większości lokalnych Pizzerii standardem są minimum dwa sosy).
Za ten cały zestaw zapłaciłem aż 56 zł. Za tą kwotę oczekiwałem czegoś lepszego...
_________________
Tylko mali ludzie boją się o prestiż, wielcy go mają.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-25, 22:25   

Jordanstylez napisał/a:
Pizza była niedopieczona, mimo, iż składniki na jej wierzchu były spalone.

Trzeba było zgłosić to obsłudze. Z doświadczenia wiem, że to co dla jednych jest niedopieczone, dla innych jest spalone. Z treści wpisu wnioskuję, że ciasto było surowe skoro pizza była niedopieczona?
Jordanstylez napisał/a:
Dodatkowo do dwóch pizz dołożono tylko po jednym sosie (w większości lokalnych Pizzerii standardem są minimum dwa sosy).

Na ulotce jak wól jest napisane co i jak. Więc nie rozumiem skąd te żale. Poza tym w większości tzn. gdzie? I skoro standardem sa minimum dwa tzn, że gdzieś jest więcej, czyli trzy. Ciekawe gdzie...
Jordanstylez napisał/a:
Za ten cały zestaw zapłaciłem aż 56 zł. Za tą kwotę oczekiwałem czegoś lepszego...

Dostałeś coś czego nie zamawiałeś? Zapłaciłeś za dużo niż to co w ofercie? Poza tym jest w lokalu promocja. Wystarczy czytać ulotki lub chociażby to forum.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
WGS 
Dojeżdża PKSem
WGS



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 118
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-25, 23:36   

Jordanstylez napisał/a:
Za ten cały zestaw zapłaciłem aż 56 zł. Za tą kwotę oczekiwałem czegoś lepszego...


Oczywiście zapewne pizzy max 60 bądź więcej centymetrów, gdzie składniki zaczynają się 10 cm od krawędzi ciasta. Fakt, zawsze coś, tym bardziej, że generalnie jedzą oczy a jakość i smak idzie w niepamięć.
_________________
https://www.facebook.com/jurawielun?ref=hl - POLUB NASZ PROFIL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-26, 12:46   

Niestety ale muszę potwierdzić, że ja równiez otrzymałem w dostawie pizze które okreslenie "nieciekawe" uznałbym za komplement.
Dodatki do sredniej pizzy zaczynały sie tak ok 6-7 cm od krawędzi (praktycznie były tylko na srodku), papryka na wierzchu była przypalona a cisto było wypieczone tylko w tych miejscach gdzie nie było dodatków (tam gdzie było sucho).
Red moze należałoby sie przyjrzec co się dzieje?
 
   
HandOfFury 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 86
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 292
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-26, 14:21   

Ja się już kilkakrotnie zawiodłem na jakości pizzy z BB...
Salami za każdym razem to węgiel, ciasto miałem nie raz niedopieczone, a nawet zdarzyło mi się dostać inna pizze niż zamawiałem :shock: O tym, ze nie raz "duża" pizza była "średnia" to nie wspomnę...
Pizze z BB były moimi ulubionymi, no ale cóż - czas chyba brać gdzie indziej...
W stosunku jakość/cena jest konkretnie do d...y. Dodatkowo 2 zł za pudełko...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2012-04-26, 14:35   

nie wybrzydzajcie, jest kryzys red musi ciąć koszty i stąd te wtopy ;) żeby na tych oszczędnościach nie wylał tylko dziecka z kąpielą . . .

ps. w Wieluniu jest duży wybór pizzerii więc zawsze można BB omijać szerokim łukiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-26, 19:02   

Gregg Sparrow napisał/a:
Dodatki do sredniej pizzy zaczynały sie tak ok 6-7 cm od krawędzi (praktycznie były tylko na srodku), papryka na wierzchu była przypalona a cisto było wypieczone tylko w tych miejscach gdzie nie było dodatków (tam gdzie było sucho).
Oczywiście jestem nieobiektywny, ale chyba trochę przesadziłeś z ta ilością cm. Gdyby tak było to dostałbyś prawie samo ciasto, bez dodatków.
Co do niedopieczenia to przyjrzę się temu.
HandOfFury napisał/a:
a nawet zdarzyło mi się dostać inna pizze niż zamawiałem
Ja miałem ten sam przypadek w innych lokalach. Ale nie robię z tego wielkiego halo.
HandOfFury napisał/a:
Dodatkowo 2 zł za pudełko...
A w ulotce jest napisane coś innego? Wszędzie płacisz za pudełko, tylko że w niektórych lokalach masz tą opłatę wliczoną w cenę pizzy lub dowozu (proszę sobie sprawdzić jakie są warunki dowozu w innych lokalach). Dla mnie uczciwym wydawało się postawienie sprawy jasno - płacisz za to, co dostajesz. Bierzesz pudełko, więc skoro ja za nie płacę, to po prostu przerzucam tę opłatę na klienta.
marcin-gorski napisał/a:
nie wybrzydzajcie, jest kryzys red musi ciąć koszty i stąd te wtopy ;) żeby na tych oszczędnościach nie wylał tylko dziecka z kąpielą . . .
Nie bądź śmieszny. Jaki jest związek niedopieczonej pizzy z oszczędnościami? Albo kasowanie za to, co jest napisane w ofercie/cenniku? Bo ja nie widzę żadnego. Niedopieczona pizza może być ewentualnie niedopatrzeniem obsługi. Zresztą twój stosunek do mnie jest negatywny od czasu wyborów więc jak widzę znalazłeś sobie sposób żeby sobie po mnie trochę pojeździć...
A tak w ogóle to jako jeden z niewielu występuje na tym forum z otwarta przyłbicą. Nigdy nie ukrywałem mojego związku z BB. Co więcej - wiedząc, że jestem znany z powiązania z BB, wielokrotnie hamowałem się z pisaniem pewnych opinii na temat konkurencyjnych lokali (tak tak - zdarza mi sie podpatrywać co robi konkurencja i zamawiać tam pizze). Ale od dziś koniec taryfy ulgowej. Każde niedopatrzenie jak np niedołączenie sosu do zamówienia, pudełko mniejsze niż deklarowany wymiar pizzy, przypalone dodatki, zawyżone rachunki - będzie przeze mnie bezwzględnie punktowane i wywlekane na forum. Niech będą równe kryteria dla wszystkich. A jak ktoś z właścicieli będzie miał ochotę bronić swojego dobrego imienia, niech zobaczy jak to jest.
Jak demokracja to demokracja!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-04-26, 19:52   

red napisał/a:
HandOfFury napisał/a:
Dodatkowo 2 zł za pudełko...
A w ulotce jest napisane coś innego? Wszędzie płacisz za pudełko, tylko że w niektórych lokalach masz tą opłatę wliczoną w cenę pizzy lub dowozu (proszę sobie sprawdzić jakie są warunki dowozu w innych lokalach). Dla mnie uczciwym wydawało się postawienie sprawy jasno - płacisz za to, co dostajesz. Bierzesz pudełko, więc skoro ja za nie płacę, to po prostu przerzucam tę opłatę na klienta.

No red, przerzucasz opłatę, czy może jeszcze na tym zarabiasz? Bo 2 zł to ... nigdzie takiej oferty, przynajmniej w necie nie znalazłem. Zależy od wielkości, między 30 - 80 groszy za sztukę, nawet gdyby to było netto.

Cała reszta to już kwestia; smaków, gustów, manii wyższości klienteli nad usługodawcą, itd.
Dzisiaj mamy wybór, to fakt. Ale jeśli łudzimy się nadzieją, że jest (w tym przypadku) lokal idealny, to jesteśmy w błędzie grubszym, od najgrubszej pizzy w mieście :twisted:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-26, 20:26   

Sorki red ale nie napisałem tego tylko po to żeby napisać. Jako usługodawca powinieneś być wrażliwy na opinie klientów i chociaż sprawdzić co się dzieje (niekoniecznie opisując to na forum :D )Powiem tylko, że pierwszy raz kupowałem pizze w BB i zawiodłem się na niej. Słyszałem dużo dobrego o BB i dlatego zdecydowałem się na zamówienie. Był to mój pierwszy zakup w BB i zdaje się że ostatni, a szkoda bo lubię pizze. No chyba że coś się poprawi. :)
NIe bierz tego do siebie bo nie miałem i nie mam nic do ciebie. 8)
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-26, 20:47   

miko 005, jeśli zarabiam, to są to kwoty rzędu 40 groszy i to chyba tylko na dużym pudełku. Nie pamiętam dokładnie cen, ale gdybym miał kasować za pudełka równowartość ich zakupu, to ceny kształtowały by się pewnie mnie więcej tak: 0,86 zł, 1,23 zł i 1,56 zł (za małe, średnie i duże pudełko - nie znam cen dokładnie, ale to są mniej więcej takie kwoty). Ceny pudełek w lokalu są po prostu wyrównane w górę do w miarę równych wartości. Zaręczam, że nie wynikają one z chęci zarobku, a po prostu z próby rekompensaty za poniesione koszty.
I jeszcze jedno - pudełka zamawiam u lokalnego producenta. Może i jest ciut drożej, ale zawsze mam pewność, że w razie czego nie zostanę bez pudełek.

miko 005 napisał/a:
Cała reszta to już kwestia; smaków, gustów, manii wyższości klienteli nad usługodawcą, itd.
Dzisiaj mamy wybór, to fakt. Ale jeśli łudzimy się nadzieją, że jest (w tym przypadku) lokal idealny, to jesteśmy w błędzie grubszym, od najgrubszej pizzy w mieście :twisted:
Gregg Sparrow napisał/a:
Sorki red ale nie napisałem tego tylko po to żeby napisać. Jako usługodawca powinieneś być wrażliwy na opinie klientów i chociaż sprawdzić co się dzieje (niekoniecznie opisując to na forum :D )
Wiem, że reszta jest kwestią gustu. Jeden woli córkę, inny teściową. Dlatego nie polemizuję z wypowiedziami nt tego co komu smakuje, tylko z innymi zarzutami. Co gorsza - nie jestem w stanie ich w żaden sposób potwierdzić, bo to nie salon samochodowy, w którym każdego klienta się pamięta. Większość niezadowolonych wylewa swoje żale po czasie, a ja nie mogę nawet sprawdzić kto jest odpowiedzialny (lub nie) za ewentualne błędy. Więc sami przyznacie, że stawia mnie to w niezręcznej sytuacji.
Dodatkowo - jak widzę - są osoby, które próbują wykorzystać tą sytuację aby mi przywalić personalnie i kompletnie niemerytorycznie, bo mają jakieś swoje osobiste żale (nie mowa o was). A jak wiadomo internet przyjmie wszystko...
Rozczarowanych pizzą z BB przepraszam za zawód jakiego doznali, ale jednocześnie wiem, że nie myli się tylko ten, co nic nie robi i jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodzi :)

Jordanstylez napisał/a:
Za ten cały zestaw zapłaciłem aż 56 zł.
Przejrzałem sobie dokładnie ulotkę i wynika z niej, że musiałeś złożyc bardzo nieprzemyślane zamówienie. Mnie nic do tego, ale przy odrobinie zdrowego rozsądku można było w podobnej lub ciut wyższej cenie dostać dwie duże pizze + kolejne dwie duże gratis. Razem daje to 4 duże pizze za 60 zł - brzmi to o wiele lepiej. Ale nie mnie uczyć klientów umiejętności czytania ulotki i korzystania z dostępnych promocji.
To trochę tak jakby zamówić w jakimś lokalu pięć Coli 0,2 litra po 5 zł każda zamiast np jednej litrowej za 10 zł, a potem mówić wokół, że to drogi lokal, bo litr Coli kosztuje 25 zł...
Ostatnio zmieniony przez red 2012-04-26, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW