R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ferbik
2011-09-22, 08:22
Gdzie mozna dobrze zjesc w Wieluniu
Autor Wiadomość
Flawless88 
Słyszał o Wieluniu



Wiek: 36
Dołączyła: 23 Sie 2006
Posty: 11
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-30, 14:35   

Ogólnie w Wieluniu można zjeść smacznie w wielu miejscach. Rozmawiacie o pizzy - mnie ona smakuje w wielu lokalach, tj. Wenecja, Latakia, Amfiteatr... Kiedy byłam nad morzem na wakacjach, zaglądałam do wielu pizzerii w Kołobrzegu - oj, daleko im do wieluńskich :grin:
_________________
Wszyscy pragną mojego szczęscia... ale ja nie pozwolę go sobie odebrać...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
chic 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-08-30, 15:00   

Ferbik napisał/a:
To po co braliście numer do właściciela ??


A kto Ci powiedzial, ze byl brany numer do wlasciciela? Skad taka glupote wziales? Nic takiego w moim poscie nie bylo napisane. Po prostu wyszlismy nie robiac "obory" w lokalu.

Izabela napisał/a:
Na pewno nie czekałaś 40 minut jeśli było w lokalu tylko 5 osob wyssane z palca bzdury...


3 osoby w lokalu saczyly piwo, dwie zekaly na pizze 40 minut, a dwie inne ktore przyszly pozniej dostaly juz po 20 minutach. Przepraszam, tak wiec bylo 7 osob, nie policzylam nas.
To nie sa bzdury, nie mam podstaw do tego, aby przedstawiac tu nieprawde.
Skoro zaczepilas o temat "czekania" to nie raz nie dwa, zdarzyo sie ze np.. nikt nie przyniosl menu do stolika, pominmo mojego ( i nei tylko mojego) ok. 10-minutowego grzecznego czekania. W koncu poszlam po nie sama, bo pani kelnerka tylko na mnie patrzyla. Mnie to osobiscie az tak nie razi, bo nogi mnie nie zabola, jak sie po menu samemu pojdzie. Ale to kwestia kultury obslugi lokalu.

Izabela napisał/a:
Jesli pizza była na pierwszy rzut oka wyglądała inaczej miałaś prawo do zwrotu.


Owszem, gdyby nie fakt, ze w lokalu bylam z zaproszona osoba, a bylabym sama, byc moze bym ja zwrocila. Jak juz wspomnialam wyzej, nie zamierzalismy robic "afery" w lokalu, zjedlismy troche tej pizzy, zaplacilismy i bye bye. Kiedys mi smakowala wasza pizza i neiu mialam do niej zarzutow, wiec bylam zaskoczona jej jakoscia.

Izabela napisał/a:
Nigdy ale to nigdy w Amfiteatrze nie podano podgrzanej pizzy i starej zastanów sie skąd by sie taka wziela..


To pytanie proponuje skierowac do pracownikow kuchni, a nie do mnie, bo pizza zapewne jest tam przygotowywana. Fakt pozostaje faktem, ze taka mi zaserwowano.


Ferbik napisał/a:
Po prostu łacina mnie coś takiego jeśli ktoś zarzuca coś, co nie miało miejsca. Doskonale znam obsługę i klimaty panujące w Amfiteatrze, nie przeczę, że pizza była wtedy przypalona, bo była, ale tam nigdy pizzy nie odgrzewają.


Byc moze Cie to denerwuje, bo nie potrafisz przyjac krytyki. Skoro znasz obsluge, to rozumiem to ze ich bronisz, ale to nie wplywa na jakos ich uslug.

ps. Mam wrazenie, ze mieliscie juz jakas skarge na pizze i chyba mnie z kims mylisz ( kwstia numeru tel. do wlasciciela i fakt, ze wiesz ze wowaczas pizza byla przypalona). To na pewno nie tyczy sie mojego przypadku.

Z powyzszego wynika, ze nie jestem w takim razie odosobnionym przypadkiem.

miko 005 napisał/a:
Przykład, choćby tej nieszczęsnej pizzy. Nie dasz głowy za to, w jakim stanie była ta, podana przez obsługę. A chic tam była i jadła to coś. I ma prawo do Swojej opinii na jej temat, prawda?


Dziekuje za zrozumienie. Wydaje mi sie ze to forum jest od tego, zeby prezentowac swoje opinie, popierac je faktami, co ma sluzyc lepszej orientacji w sytuacji odwiedzajacych to forum.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-08-30, 15:43   

Oj ,oj ale się porobiło....kazdy ma prawo tutaj wyrazać swoje opinie na temat jak wyżej,a tu atak....nieładnie.Nie byliśmy jeszcze w amfiteatrze ale słyszelismy rózne opinie na ten temat,niestety przeważaja te gorsze.Nie będziemy przytaczać przykładów dopóki sami sie nie przekonamy.I jeszcze jedno czy ten atak nie jest spowodowany tym, iż forumowicze od czasu do czasu spotykali się w tej restauracji? :D Też broniłabym znajomych... :wink: Ale tak serio odwiedzimy w najbliższym czasie amfiteatr ,ciekawe jak tam jest...
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 16:34   

Amfiteatr, juz chwalilem tutaj ten lokal, za obsluge, za wysmienita kuchnie, ciekawe menu i atmosfer. Nadal podtrzymuje moja opinie, zawsze dobrze mnie tam traktowano, wszystko zawsze dobrze smakowalo, co do menu, moja lepsza polowa jest wegetarianka czasami ciezko jej cos wybrac w innych lokalach do jedzenia, a tutaj menu obfituje w dania wega. Dlatego przykro mi czytac ze ktos ma inne odczucia, ale uwazam Ferbiku, ze kazdy ma prawo wypowiedziec swoje prywatne zdanie i taki atak na innego forumowicza (chociaz w dobrej wierze) nie przystoi, zwlaszcza osobie Admina!!! Ja ze szczerego serca polecam Amfi, wiem ze wielu moich znajomych idąc za moim poleceniem tam trafili i ich opinie byly podobne do mojej. Co do calej sytuacji ktora zaszla w przypadki chic, szkoda, ze jezeli nie byla zadowolona albo miala uwagi co do dania nie porozmawiala z obsluga, moze to wiele by wyjasnilo. Co do czekania na danie, przygotowanie potrawy musi potrwac, tym bardziej Chic nie wydaje mi sie podgrzanie pizzy (jezeli naprawde taka otrzymalas) trwalo 40 minut, bo podgrzac mozna w 5.
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 16:55   

polecam Latakię - fajny klimat (lubię małe knajpki), jedzonko smaczne, zwłaszcza smakował mi firmowy chlebek z czosnkowym sosem. Ceny chyba porównywalne z pozostałymi lokalami.
 
   
chic 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-08-30, 20:38   

Blink napisał/a:
Dlatego przykro mi czytac ze ktos ma inne odczucia


To co opisalam wyzej, to nie sa moje subiektywne odczucia, tylko faktem jest, ze zaserwowano mi nieswieza pizze. Na drugi dzien z tego powodu mielismy bol zoladka.
Ktos mi tu probuje wmowic, ze czarne jest biale.


Blink napisał/a:
jezeli nie byla zadowolona albo miala uwagi co do dania nie porozmawiala z obsluga, moze to wiele by wyjasnilo.


wspominalam o tym w poprzednim poscie.

Blink napisał/a:
Co do czekania na danie, przygotowanie potrawy musi potrwac, tym bardziej Chic nie wydaje mi sie podgrzanie pizzy (jezeli naprawde taka otrzymalas) trwalo 40 minut, bo podgrzac mozna w 5.


Ja przedstawiam tutaj fakty; dlaczego przygotowanie pizzy trwalo 40 minut, a nie 20 minut jak kelneka obiecala, to trzeba szukac przyczyny na kuchni. Moge tylko przypuszczac, ze np. jedna pizza sie nei udala, to dostalam inna. No ale ta niestety byla wyjatkowo nieudana. Na ten temat mozna dorabiac sobie rozne teorie. Ja w to nie wnikalam,co sie dzieje z jedzeniem, zanim zostanie podane. Dla mnie liczy sie to, ze bardzo dlugo to trwalo, klienci obok mnie zostali szybciej obsluzeni i do tego dostalam to, co dostalam.


Widze ze z wielkim oporem przyjmowane sa tu slowa uzasadnionej krytyki.
W kazdej reastauracji moze sie taka sytuacja zdarzyc. Ale zamiast bezpodstawnie atakowac, moze warto zastanowic sie, co zrobic, aby w przyszlosci takie sytuacje nie mialy miejsca.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-31, 02:47   

Blink, znam sytuację od podszewki i wiem, że nie ma mowy o odgrzewaniu jedzenia w Amfi, kolega który był z chic, brał numer do właściciela, szkoda, że ona sama nie potrafi się do tego przyznać... z mojej strony EOT bo to robi się żenujące. Nikogo tu nie bronię, tylko stwierdzam fakty, które zauważam.

PS. Myślę, że to iż jestem adminem nie skreśla mnie od wypowiadania własnego zdania. Zawsze powtarzam pewną domenę: ZAWSZE WARTO BYĆ CZŁOWIEKIEM.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-31, 09:59   

Też jestem zdania że nie ma mowy o odgrzewaniu jedzonka w Amfi choć to lokal konkurencyjny nie raz w nim jadłem i nie było mowy o takich incydentach , pozatym na logike pizzy nie można podać odgrzanej bo by sie jej nie ugryzło ( nie mylić z mrożoną pizzą bo taką można odgrzewać) :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 10:37   

Ferbik napisał/a:
Blink,
PS. Myślę, że to iż jestem adminem nie skreśla mnie od wypowiadania własnego zdania. Zawsze powtarzam pewną domenę: ZAWSZE WARTO BYĆ CZŁOWIEKIEM.


Ferbiku, nie o blokowanie mozliwosci wypowiedz chodzi, tylko o ich forme.
 
   
chic 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-08-31, 11:26   

Ferbik napisał/a:
znam sytuację od podszewki i wiem, że nie ma mowy o odgrzewaniu jedzenia w Amfi, kolega który był z chic, brał numer do właściciela, szkoda, że ona sama nie potrafi się do tego przyznać... z mojej strony EOT bo to robi się żenujące. Nikogo tu nie bronię, tylko stwierdzam fakty, które zauważam.


Pomyliles mnie z kims, bo ja zadnego numeru do wlasciciela nie bralam. gdybys potrafil czytac ze zrozumieniem posty i potrafil przyjac slowa krytyki, to moze byc zrozumial, ze mojego przypadku na pewno nie znasz, bo ja zadnych zastrzezen obsludze nie zglaszalam.

Co do "przyznawania się" to problem z tym widac maja osoby zwiazane z Amfiteatrem.

Kolejny raz dajesz przyklad temu, ze najmilej widziane sa tu slowa aprobaty, a trudno jest sie przyznac do bledu.



mario's napisał/a:
pozatym na logike pizzy nie można podać odgrzanej bo by sie jej nie ugryzło


Osobiscie robie pizze, ktora na drugi dzien po podgrzaniu jest bardzo dobra.
A pizza ktora my jedlismy byla stara, miala nieswieze skladniki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-31, 12:33   

chic napisał/a:
Osobiscie robie pizze, ktora na drugi dzien po podgrzaniu jest bardzo dobra.
A pizza ktora my jedlismy byla stara, miala nieswieze skladniki.


Pizza domowa oraz pizza mrożona ma zupełnie inne cisto i w inny sposób jest pieczona, skoro robisz pizze w domu doskonale powinnaś o tym wiedzieć .A jeśli chcesz się przekonać jak smakuje pizza z lokalu odgrzana na drugi dzień to idź kup sobie pizze na wynos po czym przyjdź następnego dnia i poproś o odgrzanie a jak zębów nie połamiesz to chętnie postawie Ci drugą :D sorry ale taka prawda...
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 13:25   

Ryfka napisał/a:
polecam Latakię - fajny klimat (lubię małe knajpki), jedzonko smaczne, zwłaszcza smakował mi firmowy chlebek z czosnkowym sosem. Ceny chyba porównywalne z pozostałymi lokalami.


W Latakii dobre sa sandwiche. Co do shoarmy tam podawanej, niesteyt dalekko jej do tej ze Sfinksa :-) Smaczna tez w Latakii jest pizza.
 
   
chic 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-08-31, 13:32   

mario's napisał/a:
Pizza domowa oraz pizza mrożona ma zupełnie inne cisto i w inny sposób jest pieczona, skoro robisz pizze w domu doskonale powinnaś o tym wiedzieć .A jeśli chcesz się przekonać jak smakuje pizza z lokalu odgrzana na drugi dzień to idź kup sobie pizze na wynos po czym przyjdź następnego dnia i poproś o odgrzanie a jak zębów nie połamiesz to chętnie postawie Ci drugą sorry ale taka prawda...


Doskonale wiem jak smakuje pizza mrozona, ktora wystarczy na kilkanascie minut wrzucic do mikrofali i wiem tez jak smakuje na drugi dzien pizza z pizzerni...
Ja nie napisalam, ze ledwo co bym sobie polamala zeby na tym ciescie, tylko pisalam o swiezosci jej skladnikow i nieswiezym zapachu. To nie byl zapach okreslonego gatunku sera, ktore czasami faktycznie po porstu smierdza, tylko zapach nieswiezosci jej skladnikow. Jak pachniala, tak wlasnie smakowala, i odwrotnie.
Ja naprawde nie mam problemu z odroznianiem siwezej pizzy od starej.
Poza tym zjadlam juz wiele rodzajow pizzy w tym lokalu i doskonale wiem, jak smakowaly poprzednio. Ta ostania zjedzona tam przeze mnie bardzo odbiegala smakiem, zapachem i wygladem od wczesniejszych.

[ Dodano: 2006-08-31, 13:35 ]
mario's napisał/a:
Pizza domowa oraz pizza mrożona ma zupełnie inne cisto i w inny sposób jest pieczona, skoro robisz pizze w domu doskonale powinnaś o tym wiedzieć


Ciasto pizzy "domowej" tez mroze i po kilku dniach mimo wszsystko bardzo ladnie wyrasta. a w konsystencje mrozonej pizzy, kupionej w supermarkecie nie wchodze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2006-08-31, 15:17   

Ja wam ludzie na wstępie napisze CHILL OUT!! mamy koniec wakacji (niektórzy w ogóle je mają :sad: ) więc powinniśmy się cieszyć :) Naprawdę nie ma się o co rzucać i denerwować.. Prawd jest tyle ile Dup każdy zna i ma swoją...
Ja chciałbym polecić Latakie ponieważ jedzonko bardzo dobre, bardzo miła obsługa :) i bardzo ciekawy wystrój... Tylko ceny troszkę wyższe od przeciętnych, albo mi się tylko wydaje..
Co to Venecji to ostatnio się też tam zraziłem. Jadałem tam dość często ale ostatnio pizza była niedopieczona... Tylko albo i aż.
Odnośnie Amfi się nie wypowiem bo jeszcze tam nie jadłem... ale to niedługo powinno się zmienić

Pozdrawiam
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-05, 12:25   

Chic-Szkoda naprawde szkoda,ze nie zwróciłaś uwagi nam bezpośrednio w lokalu moze nie musiałoby dojsc do takich wymian zdań i każdy by był zadowolony a teraz opinia lokalu jest popsuta. A poza tym jeśli jadałas u nas czesto pizze i zawsze Ci smakowała to czemu o tym nie napisałas tylko o jednym nieszczęsnym incydencie i insynuacje,że pizza był odgrzewana są conajmniej śmieszne. druga sprawa jesli chodzi o czas oczekiwania faktycznie mogło sie to zdażyć jeśli w kuchni pomylono kolejnosć zamowien albo to była mega lub giga pizza ale duzo tu jeszcze by mozna mowic na ten temat ja nie wiem o ,ktorą sytuacje chodzi i nawet nie wiem jak wygladasz moze kiedys bedziemy miały okazje sie spotkac osobiście i sobie to wyjasnic.
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW