R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ferbik
2011-09-22, 08:22
Gdzie mozna dobrze zjesc w Wieluniu
Autor Wiadomość
chic 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-09-05, 18:04   

Izabela napisał/a:
moze nie musiałoby dojsc do takich wymian zdań i każdy by był zadowolony a teraz opinia lokalu jest popsuta.


Nie w moim interesie jest psuc Wam opinie. Forum jest m.in. od dzielenia sie doswiadczeniami. Zwrocilam uwage, ze zostal utworzony taki topic, wiec postanowilam opisac tu swoj przypadek. Nie zrbilam tego zlosliwie, zeby Wam psuc opinie, ale ludzie zdaje sie maja prawo wiedzie ctez o takich przypadkach. Do tej "ostrej" wymiany zdan byc moze by nie doszlo, gdyby nie Wasz kolega niejaki Ferbik, ktory zaatakowal mnie, oskarzajac, ze pisze nieprawde. Trudno jest nie zareagowac na taki atak, skoro ktos zarzuca mi klamstwo. To ja jadlam ta pizze i doskonale wiem jak smakowala, jak sie po niej cuzlam i kto i po jakim czasie mi ja podal.

Izabela napisał/a:
A poza tym jeśli jadałas u nas czesto pizze i zawsze Ci smakowała to czemu o tym nie napisałas tylko o jednym nieszczęsnym incydencie i insynuacje,że pizza był odgrzewana są conajmniej śmieszne.


Owszem, bardzo mi u Was pizza smakowala, az do tego momentu. Pizza byla nieswieza, czekalam na nia wyjatkowo dlugo, do tego panstwo obok zostalo obsluzone szybciej (pisalam juz o tym, przeciez nie bede sie powtarzac) i kumulacja tych czynnikow byla chyba powodem dla kóteego opisalam wpierw tą nieszczesna sytuacje, a dopiero potem zaznaczylam, ze wczdsniej nie mialam zastrzezen.


Izabela napisał/a:
jesli chodzi o czas oczekiwania faktycznie mogło sie to zdażyć jeśli w kuchni pomylono kolejnosć zamowien albo to była mega lub giga pizza


Ciesze sie ze chociaz w tej kwestii sie zgadzamy. Niestety to nie byla ani mega ani giga pizza, bo gdy taka chcielismy zamowic, to zawsze nam mowiono ze takiej nie ma... a tak a propos.. wlasnie.. dlaczego czasaem nie serwujecie mega albo giga pizzy? Nie wiem dlaczego wowczas czas oczekiwania tak sie wydluzyc, ale bylo to co najmniej irytujace.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-05, 21:34   

chic napisał/a:
Do tej "ostrej" wymiany zdan byc moze by nie doszlo, gdyby nie Wasz kolega niejaki Ferbik, ktory zaatakowal mnie, oskarzajac, ze pisze nieprawde

Bo pisałaś odnośnie odgrzewania pizzy. Jest to fizycznie niemożliwe. I wg mnie i obsługi są to oszczerstwa. Nie próbowałem Twojej pizzy więc nie wiem jak smakowała, ale odnośnie odgrzewania pizzy w Amfiteatrze będę atakował takie słowa.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
chic 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-09-05, 23:03   

Ferbik napisał/a:
chic napisał/a:
Do tej "ostrej" wymiany zdan byc moze by nie doszlo, gdyby nie Wasz kolega niejaki Ferbik, ktory zaatakowal mnie, oskarzajac, ze pisze nieprawde

Bo pisałaś odnośnie odgrzewania pizzy. Jest to fizycznie niemożliwe. I wg mnie i obsługi są to oszczerstwa. Nie próbowałem Twojej pizzy więc nie wiem jak smakowała, ale odnośnie odgrzewania pizzy w Amfiteatrze będę atakował takie słowa.


Fizycznie niemozliwe to sa takie rzeczy ktorych obiektywnie nie da sie wykonac; wrzucenie pizzy na pare minut do piekarnika jest jak najbardziej realne i moglo sie zdarzyc nawet w tak "wspanialej" restauracji, ktora probujesz na wsyzstkie storny bronic, pewnie z uwagi na fakt, ze koledzy tam pracuja i maja wiele wspolnego z tym forum. Pracujesz tam? Robisz tam pizze? Zdaje sie ze nie, wiec co Ty mozesz iwedziec o tym, jak ta pizza jest przygotowywana? Postaw sie w sytuacji, jakbys dostal taka pizze, chcial przedstawic fakty, a ktos kto nie ma bladego pojecia o tej sytuacji probowal wmowic Ci ze czarne jest biale.
Jak sytuacji nie znasz, to sie nie wypowiadaj co to tego, czy ta pizza mogla czy nie mogla byc podgrzana, bo to tylko wie ten kto ja jadl i podgrzewal.

Mnie krzywdy nie wyrzadzisz tym, ze bedziesz atakowal moje wypowiedzi. Ale to tesz nie zmieni faktu ze w Amfi zaserwowana STARA NIESWIEZA pizze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-05, 23:04   

EOT z mojej strony. Trzymam się sygnaturki.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-07, 11:25   

chic napisał/a:
.. wlasnie.. dlaczego czasaem nie serwujecie mega albo giga pizzy?

Wieczorem nie zawsze jest tyle ciasta,zeby zrobic mega lub giga pizze.
może nie uwieżysz ale codziennie dorabiamy świeże wiec na njedna piizze nie zwawsze jest sens dorabiać.
chic napisał/a:
Nie wiem dlaczego wowczas czas oczekiwania tak sie wydluzyc, ale bylo to co najmniej irytujace.

Taka pizza jest wieksza i zwyczajnie musi sie dłużej piec,zeby nie była surowa w środku
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-09-07, 13:02   

pizze lubiem z ananasem!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-07, 13:15   

A ja w Amfiteatrze lubie Maestro, wielokrotnie zawsze jak tam ide mam zamiar sprobowac innej i koncze na Maestro :-) Acha, kiedys skusilem sie na schabowego z kapustka i kartofelkami, tez byl pycha :) A moja Malgośka pokochala nalesniki ze szpinakiem .
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-07, 19:49   

Naleśniki ze szpinakiem to nowość w Amfiteatrze to był strzał w dziesiątke wszyscy,którzy ich skosztowali chwalili je :D
Ostatnio zmieniony przez Izabela 2006-09-12, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-09-07, 19:56   

za szpinakiem nie przepadam :) Ale w Amfi zapewne smakuje bosko!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-07, 20:01   

Ja lubię pizzę POLO. Faktem jest, że tylko tą jadłam, ale tak samo jak Blink, kończę na tej jednej, chociaż mam zamiar kupić inną :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
chic 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-09-12, 20:04   

Izabela napisał/a:
chic napisał/a:
Nie wiem dlaczego wowczas czas oczekiwania tak sie wydluzyc, ale bylo to co najmniej irytujace.

Taka pizza jest wieksza i zwyczajnie musi sie dłużej piec,zeby nie była surowa w środku


Moze i nie uwieże, ale uwierze, ze o godzinie 16 nie chce Wam sie dorabiac ciasta dla klientow. Ale abstrahujac... przeczytaj uwaznie moj post, bo z niego wyraznie wynika, ze ani razu nie zaserwowano mi pizzy giga, ani mega, bo dwukrotnie mi powiedziano, ze takiej nie ma.
Ten wspomniany czas oczekiwania tyczyl sie opisanego przeze mnie w powyzszych postach przypadku.

[ Dodano: 2006-09-12, 22:35 ]
Izabela napisał/a:
na njedna piizze nie zwawsze jest sens dorabiać.


Musze przyznac, ze daje do myslenia... ciekawe podejscie do klienta...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-13, 09:56   

chic, Twoje zdanie na temat pizzy w Amfiteatrze już poznaliśmy, tak więc proszę o zaprzestanie tej polemiki, ponieważ temat zaczął odbiegać od swojej pierwotności.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
siatkarzyna 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 37
Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: xxx
Wysłany: 2006-11-23, 19:26   

A mi tam najbardziej smakuje pizza w Edenie :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 45
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-23, 19:30   

siatkarzyna napisał/a:
A mi tam najbardziej smakuje pizza w Edenie


Może być. Szkoda tylko, że zamiast szynki jest kiełbasa szynkowa a do hamburgerów wkładają mortadelę :D
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2006-11-23, 19:36   

Ja też czasem wpadam do Edenu...kiedyś fajnie się tam spędzało wagary... :D
siatkarzyna napisał/a:
A mi tam najbardziej smakuje pizza w Edenie
pizza jest naprawdę dobra, no i kawa mrożona...pychotka...
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW