R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Koncert Ten Typ Mes & Stasiak 26 luty
Autor Wiadomość
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-13, 13:44   Koncert Ten Typ Mes & Stasiak 26 luty

TEN TYP MES & STASIAK - CIACHO Club&Lounge LIVE

26 lutego w klubie CIACHO w Sieńcu/k Wielunia zagrają koncert Ten Typ Mes wraz ze Stasiakiem !!

Dwaj czołowi reprezentanci grupy 2cztery7 oraz Alkopoligamia.com. Materiał, który zagrają podczas

koncertu będzie zawierał zarówno kawałki z płyt 2cztery7 "Funk dla smaku" czy "Spaleni innym słońcem " oraz solowych płyt chłopaków.

Zapowiada się gruby i elegancki koncert w wykonaniu właśnie Mesa oraz Stasiaka.

Supportować koncert członków Alkopoligamia.com będą dwie ekipy. Dwóch raperów prosto z Jasła czyli

DPD & Slynd oraz chłopaki spod Częstochowy Splot & Galop (Cień Sławy).

Imprezę poprowadzą Czesiu & Szag, a za konsolą stanie i będzie nakręcał ElSucharos.


Przedsprzedaż BILETÓW :
Bilety:

Mateusz Pietryszek - 697 798 581
Czesiu - 605 543 516
SABOTAŻ SKATESHOP (ul.Sieradzka)
RAP SHOP AFTERJOINT (UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 56)


Support:
DPD & Slynd
Splot&Galop ( Cień Sławy )

Impreze poprowadzą: Czesiu & Szag



After Party nakręci DJ ElSucharos

ZAPOWIEDZI:

TEN TYP MES
http://www.youtube.com/watch?v=gDp2nfyIbkA

RADIO ZW
http://www.youtube.com/watch?v=8SwNu-8j-hc

DPD & Slynd
http://www.youtube.com/watch?v=LxGxNtwvdJc

Patronat medialny:

- Dziennik Łódzki
- Wieluniak
- Goniec regionalny
- Radio Ziemi Wieluńskiej
- Tygodnik Wieluński
- TVK WSM
- Między Nami
- Kulisy Powiatu

http://www.ciachoclub.pl

Bilety ciągle są w przedsprzedaży,także zapraszamy wszystkich chętnych do ich zakupienia. Nie możecie przegapić takiego wydarzenia.Na dole zamieszczam fragmenty koncertów chłopaków Ten Typ Mes oraz Stasiaka

Ten Typ Mes Feat. Stasiak - "Jak to?!" - Coke Live Music Festival - Kraków

Ten Typ Mes Feat. Stasiak - "Spaleni innym słońcem" - Coke Live Music Festival - Kraków

Tak może być i u nas,możesz to zobaczyć na żywo !!

PS. Dostałem zgodę Administratora na założenie osobnego tematu dotyczącego tego koncertu

mes-plakat.jpg
Plik ściągnięto 121 raz(y) 76,54 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
seba 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Wielun
Wysłany: 2011-02-13, 17:39   Re: Koncert Ten Typ Mes & Stasiak 26 luty

za drogie bilety jak na tak słabo znanego kolesia..

Czesiu napisał/a:
TEN TYP MES & STASIAK - CIACHO Club&Lounge LIVE

26 lutego w klubie CIACHO w Sieńcu/k Wielunia zagrają koncert Ten Typ Mes wraz ze Stasiakiem !!

Dwaj czołowi reprezentanci grupy 2cztery7 oraz Alkopoligamia.com. Materiał, który zagrają podczas

koncertu będzie zawierał zarówno kawałki z płyt 2cztery7 "Funk dla smaku" czy "Spaleni innym słońcem " oraz solowych płyt chłopaków.

Zapowiada się gruby i elegancki koncert w wykonaniu właśnie Mesa oraz Stasiaka.

Supportować koncert członków Alkopoligamia.com będą dwie ekipy. Dwóch raperów prosto z Jasła czyli

DPD & Slynd oraz chłopaki spod Częstochowy Splot & Galop (Cień Sławy).

Imprezę poprowadzą Czesiu & Szag, a za konsolą stanie i będzie nakręcał ElSucharos.


Przedsprzedaż BILETÓW :
Bilety:

Mateusz Pietryszek - 697 798 581
Czesiu - 605 543 516
SABOTAŻ SKATESHOP (ul.Sieradzka)
RAP SHOP AFTERJOINT (UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 56)


Support:
DPD & Slynd
Splot&Galop ( Cień Sławy )

Impreze poprowadzą: Czesiu & Szag



After Party nakręci DJ ElSucharos

ZAPOWIEDZI:

TEN TYP MES
http://www.youtube.com/watch?v=gDp2nfyIbkA

RADIO ZW
http://www.youtube.com/watch?v=8SwNu-8j-hc

DPD & Slynd
http://www.youtube.com/watch?v=LxGxNtwvdJc

Patronat medialny:

- Dziennik Łódzki
- Wieluniak
- Goniec regionalny
- Radio Ziemi Wieluńskiej
- Tygodnik Wieluński
- TVK WSM
- Między Nami
- Kulisy Powiatu

http://www.ciachoclub.pl

Bilety ciągle są w przedsprzedaży,także zapraszamy wszystkich chętnych do ich zakupienia. Nie możecie przegapić takiego wydarzenia.Na dole zamieszczam fragmenty koncertów chłopaków Ten Typ Mes oraz Stasiaka

Ten Typ Mes Feat. Stasiak - "Jak to?!" - Coke Live Music Festival - Kraków

Ten Typ Mes Feat. Stasiak - "Spaleni innym słońcem" - Coke Live Music Festival - Kraków

Tak może być i u nas,możesz to zobaczyć na żywo !!

PS. Dostałem zgodę Administratora na założenie osobnego tematu dotyczącego tego koncertu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Infiniti 
Przejeżdżał przez Wieluń



Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 61
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-13, 18:15   

seba napisał/a:
za drogie bilety jak na tak słabo znanego kolesia..

no tu się nie zgodze bo Mes nie jest słabo znanym kolesiem, a jak już coś to ktoś kto go nie zna jest słabym słuchaczem tej muzyki:)
_________________
z klatki schematów uciekł mój latający dywan!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
seba 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Wielun
Wysłany: 2011-02-13, 20:41   

no dobra ale w porównaniu do ostatniego koncertu np. w grudniu to było trzech artystów i na 100% jestem pewny że bardziej znanych i bilety były w tej samej cenie..

Infiniti napisał/a:
seba napisał/a:
za drogie bilety jak na tak słabo znanego kolesia..

no tu się nie zgodze bo Mes nie jest słabo znanym kolesiem, a jak już coś to ktoś kto go nie zna jest słabym słuchaczem tej muzyki:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-14, 00:15   

seba napisał/a:
no dobra ale w porównaniu do ostatniego koncertu np. w grudniu to było trzech artystów i na 100% jestem pewny że bardziej znanych i bilety były w tej samej cenie..

Infiniti napisał/a:
seba napisał/a:
za drogie bilety jak na tak słabo znanego kolesia..

no tu się nie zgodze bo Mes nie jest słabo znanym kolesiem, a jak już coś to ktoś kto go nie zna jest słabym słuchaczem tej muzyki:)


Ten Typ Mes i Stasiak mało znani goście :grin: Nie rozśmieszaj mnie,mamy możliwość pójścia na dobry koncert w naszej okolicy,zbierzmy się i wybierzmy.Nie musimy jechać do Łodzi,Warszawy,Częstochowy,Wrocławia czy Opola by ich zobaczyć,będą u nas prawie na miejscu.Fragmenty koncertów jakie tu wrzuciłem,czy choćby płyty chłopaków świadczą o wysokim poziomie.Grubson, Gural czy Sobota grają trochę w innym stylu,ale też jest to I ligowy rap.Podobnie jest z Mesem i Stasiakiem.Co do ceny biletu - na hale mogło wejść 1300 osób,do klubu wejdzie ograniczona ilość czyli 250.Ceny biletów na inne koncerty chłopaków w innych miastach też wyglądają podobnie 25-30zł.Wiec wcale nie uważam,że 30 zł to dużo jak na ten koncert,cena jest normalna.Nie wymyślajmy takich czy innych pretekstów.Kupujesz bilet,idziesz na koncert i dobrze się bawisz.Wiesz mi,że gdybyś Ty zorganizował taki koncert tu w okolicy,chętnie bym się zamienił i jedyne co bym musiał zrobić to kupić bilet.To jest nic w porównaniu z tym co robią ludzie którzy coś starają się zorganizować.Ten kto organizował cokolwiek,wie z czym to jest związane.

ps. Jeśli impreza się uda,a Wy na nią licznie przybędziecie,inni wykonawcy rapu,może nawet i po raz kolejny Grubson będą zaproszeni.Teraz jest Ten Typ Mes i Stasiak i serdecznie zapraszam wszystkich.Chcesz bilet dzwoń 605 543 516 !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2011-02-17, 17:43   

Jutro (w piątek) w ZS1 będzie możliwość kupienia biletów. Kontakt przez PW i GG
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-18, 15:03   

Jutro na mieście będę bezpośrednio sprzedawał bilety.Przypominam również o tym,że bilety są dostępne w skateshopach w Sabotażu(ul.Sieradzka)oraz AfterJoint(ul.Krakowskie Przedmieście),a także u Mateusza.Szczegóły do góry w temacie.
Ci którzy chcą wybrać się na ten właśnie koncert,powinni się spreżyć i kupić bilet,bo inaczej może dojść do takiej sytuacji,że koncert będzie trzeba odwołać.Ile było mowy wcześniej wśród ludzi mniemających się za słuchaczy,że brakuje takich koncertów w naszej okolicy.Zorganizowaliśmy taką możliwość,zaprosiliśmy naprawdę dobrych artystów z pierwszej półki czołówki polskiego rapu,nie przegapmy tego wydarzenia,to mój gorący apel do wszystkich słuchaczy polskiego rapu z tej naszej okolicy.W innym przypadku stwierdzenie,że hip hop umarł będzie można uznać za prawdziwe.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
szag 
Czytał o Wieluniu
szagmaster rec



Wiek: 33
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 44
Skąd: czeladź/wieluń
Wysłany: 2011-02-18, 16:48   

hip hop nie umarł Czesiu to poprostu wina mediów których nie chcą mieć z nim nic wspólnego zobacz jak w ciągu tych 2 lat rozwineła się wieluńska scena SMC jest dość mocną grupą na dzien dzisiejszy a przeciętny zjadacz chleba wie o tym tylko tyle co usłyszy w radu czy też telewizji dlatego nie ma już takiego bum na rap za to jest R&B nawet reagge nie jest już tak często grane bo ponoć kojaży się z marichuaną tak jak ziomy z kapturami i ławką pod blokiem a mało kto wie że to pokojowa muzyka
a tak wracając do koncertu mesa to DO ŚRODY JAK SIĘ NIE SPRZEDA PEWNA ILOŚĆ BILETÓW TO KONCERT BĘDZIE ODWOŁANY DLATEGO CI KTÓRZY SIĘ DEKLAROWALI NA PRZYBYCIE DOBRZE BY BYŁO ŻEBY JUŻ KUPILI BILET !!!! WSTYD BĘDZIE POWIEDZIEĆ CHŁOPAKĄ SORRY ZIOMY ALE NIE SPRZEDAŁY SIĘ BILETY ODWOŁUJEMY IMPREZE
LUDZIE OARNIAĆ SIĘ
_________________
www.myspace.com/kaktus-studio
www.myspace.com/mcszag
www.szagmaster.muzzo.pl
www.modziwykonawcy.xt.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-18, 16:59   

Na lokalne media:gazety wieluńskie,lokalną rozgłośnie oraz telewizje nie możemy narzekać.Wszystkie media,które objęły patronat medialny nad koncertem wzorowo wywiązały się i fajnie reklamowały u siebie ten koncert.Za co serdecznie dziękuje już w tym miejscu.Teraz czas na ruch słuchaczy...KUPUJMY BILETY !!

Przedsprzedaż BILETÓW :
Bilety:

Mateusz Pietryszek - 697 798 581
Czesiu - 605 543 516
SABOTAŻ SKATESHOP (ul.Sieradzka)
RAP SHOP AFTERJOINT (UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 56)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
szag 
Czytał o Wieluniu
szagmaster rec



Wiek: 33
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 44
Skąd: czeladź/wieluń
Wysłany: 2011-02-18, 17:47   

dobra dobra ale powiedz mi czy po za "patronatem" słychać coś o rapie ? z tego co wiem od dziennikarzy to nawet w lokalnej rozgłośni nie chcą go puszczać dobra ale mniejsza ważene że są ludzie którzy pomagają ogarniać takie imprezy jednak niestety nie jesteśmy w stanie wpłynąć na mentlność ludzi ci co mają być będą a reszta dalej będzie gadać swoje
pamiętam koncert grand wizard theodor-a w warszawie organizowanego przez zulu nation poland dość wielkie wydażenie hiphopowe w polsce legenda scratchingu a z całej polski na iprezie było może 80-100 osób a bilety były po 10zł więc raczej to nie wina tego ze za drogo a ludzie nie wiedzą kto to dlatego nie przyjezdzaja a co co temat kumają razem z nami się trzymają jouł :P takim pozytywnym rymem na koniec walnę
_________________
www.myspace.com/kaktus-studio
www.myspace.com/mcszag
www.szagmaster.muzzo.pl
www.modziwykonawcy.xt.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-18, 18:56   

Ja mogę powiedzieć,że zawsze gdy chciałem zrobić premierę swojej płyty w Radiu ZW nie było z tym problemu.Wsparcia ze strony słuchaczy lokalne zespoły raczej nie mają,nio ale na koncert Ten Typ Mesa i Stasiaka powinni się wybrać.Nawet jeśli nie słuchają go na co dzień,wolą inny rap.Jest to koncert hip hopowy i należy takie wydarzenia wspierać,przecież takich koncertów jest jak na lekarstwo.A może nam się spodobać i kupimy płytę chłopaków,grają naprawdę fajnie.KUPUJMY BILETY !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
pietru3ha 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-20, 22:11   

Ja to sobie pomyślałem już na początku jak powstał temat koncertu, że wszystkich biletów nie sprzedamy, bo Mes nie jest (a szkoda) wśród ludzi popularny. Ale liczyłem że 100 to się sprzeda bez problemu. A najgorsze jest to, że jak teraz byśmy odwołali koncert, to Mesa na pewno już w Wieluniu nie zobaczymy i trzeba będzie, jak Czesiu mówił, jeździć po dużych miastach. Apropo ceny biletu. 30 zł to jest naprawde niewiele, bo emocje jakie otrzymamy będę bezcenne ;) Trzeba mobilizować się i sprzedać w 3 dni jak najwięcej biletów !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2011-02-20, 22:14   

Od poniedziałku są dostępne w ZS1. Kontakt ze mną na GG i PW
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-20, 22:22   

KUPUJMY BILETY !!

Do środy prowadzimy przedsprzedaż biletów w następujących punktach:

Mateusz Pietryszek - 697 798 581
Czesiu - 605 543 516
SABOTAŻ SKATESHOP (ul.Sieradzka)
RAP SHOP AFTERJOINT (UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 56)

oraz w Zespole Szkół nr 1 i Zespole Szkół nr 2


P.S Dodam wpis ze strony Alkopoligamia.com,który dość dobrze określa sytuację NIE MOŻNA TEGO OMINĄĆ

alkopoligamia.JPG
Plik ściągnięto 115 raz(y) 81,98 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
pietru3ha 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-21, 20:56   

Możliwość kupienia biletów również na terenie I LO
kontakt
697 798 581
Facebook
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW