R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2010-01-31, 18:55
Klub TESTA ROSSA
Autor Wiadomość
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2005-10-30, 09:50   Klub TESTA ROSSA

od razu mówie, że nie chce przez ten temat reklamować knajpy!chce tylko zobaczyc wasze wrażenie, jezeli tam byliscie:)

Mi sie podobalo przede wszystkim to ze w lokalu nie bylo niepoządanych osób, tzn młodych"gniewnych" starych"rozbujników" :twisted: wystruj naprawde fajny, muzyka super, ceny normalne, a i naprawde mila ochrona:) hmmm.... a minusy: nie bede o nich sie rozpisywać bo to byla pierwsza imp i na pewno jeszcze bedzie pare rzeczy dopracowanych, jedyne bo moge dodać to, przydaly by sie wieszaki, bo zima idzie i plaszcze nadchodzą;)

Gratuluje wlascicielom bo naprawde odwalili kawał dobrej roboty:)))
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-30, 11:48   

W imieniu szefostwa dziękuję. I biję się w pierś za wszelkie faule i niedociągnięcia.
Okazało się że jednak szatnia być musi i będzie. Mam nadzieje że do przyszłego weekendu.
Co do awarii instalacji wodno - kanalizacyjnej - zostanie to naprawione jak najszybciej sie da (prawdopodobnie w poniedziałek rano). Tłumaczyć się moge jedynie tym, że to nie była awaria w naszej wewnętrznej instalacji, tylko po prostu instalacja miejska nie była w tym miejscu przygotowana na jednorazowy odbiór takiej ilości wody. Ale to da sie zrobić.
Przepraszam również za całe zamieszanie związane z rezerwacją miejsc itd.
I zapraszam ponownie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
COMBIT 
Dojeżdża PKSem
combit


Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 108
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-30, 19:57   

hmm WYGLAD !!! co to bar na dworcu ?? naprawde ludziom powyzej 21 lat moze sie nie spodobac
_________________
http://www.kulig.eu ; http://www.it.wielun.pl.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-30, 21:45   

COMBIT napisał/a:
hmm WYGLAD !!! co to bar na dworcu ?? naprawde ludziom powyzej 21 lat moze sie nie spodobac


eee bar na dworcu?mam inne zdanie, wizualnie to podoba mi sie bardziej od miami! z pewnoscią w wiekszym miescie są fajniej urzadzone kluby, ale ten jest na prawde fajny, wiec nie wiem skąd taka opinia u Ciebie :?
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2005-10-31, 01:05   

Ludzie w Wieluniu chcieli by mieć nie wiadomo co, a tak naprawde mało jest klubów w Polsce o lepszym standardzie,oczywiście są ale nieliczne.Osobiście bardzo mi się podobało,ochrona robiąca wrazenie ,barmani super - ceny w barze normalne ,muzyka super - dopasowna dla każdego klijenta,a jest to mało spotykane w klubach. Nic dodać,nic ująć... Naprawde musiało kosztować to sporo pracy, a już nie mam pojęcia skąd wzieliście tak profesjonalnych pracowników ,chyba nie z Wielunia ..?
Życze powodzonka i następnych tak udanych imprez jak sobotnia :wink:
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-31, 04:42   

Rzeczywiście część pracowników (tzn. barman i bramka) nie są z Wielunia. Barman z Częstochowy a bramka z Warszawy. A tak poza tym dziękuję za komplementy, przepraszam za niedociągnięcia i obiecuję poprawe.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-31, 08:16   

MATRIX: a czym sie rozni taki pracownik z Warszafki od pracownika z Wielunia ?? lepszy bedzie bo z wiekszej wiochy niz Wielun ?? Co za podejscie... wg Ciebie nie ma profesjonalistow w Wieluniu rozumiem...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-10-31, 09:03   

Mimo tego, że nie byłam na imprezach, uwazam, że wnetrze jest nprawde zrozbione z pomysłem. Mam nadzieje ze nic nie jest uszkodzone. :wink: , postaram sie w najblizszym czasie nadrobic zaległosci i odwiedzic Klub/Pub/czy jak tam tu róznie pisano. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-31, 19:21   

Czyli jak widać nie ma rzeczy z którą byś sobie rady nie dał :wink: jeśli chodzi o nagłośnienie to dobrze ze chcesz wrzucić dodatkową parę głośników (polecam JBL do klubu). Przydałby się też subwoofer, żeby troche zatrząść salą :D Ogólnie duże gratsy dla Ciebie Radek i dla twojego brata, że Wam się chciało :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
COMBIT 
Dojeżdża PKSem
combit


Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 108
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-31, 21:23   

hmm chodzi mi o to ze ..... w Wieluniu jest potrezbny lokal a nie pub ja miami 2 - 10 - 15 20 ? czy zmiana nazy cos zmienia ? chyba nie ... chodzi o to ze ma sie cos dziac ... jakis klimat ... oczywiscie kasa dla wlasciciela sie liczy bo to jest efektywnosc biznaesu ale .. to jest na krotka mete popatrzcie na inne lokale w naszym miescie ......

[ Dodano: 2005-10-31, 21:26 ]
w knajpie bylem moze ze 2 min bo nie lubie klimatow nakopconych .... ale dzialajcie
_________________
http://www.kulig.eu ; http://www.it.wielun.pl.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-01, 11:16   

ja juz byłam na dwóch imprezach w TestaRossie, w poniedzialek mniej ludzi, ale zato bardzo sympatycznie.... a na dodatek drink Rózowa Landrynka rewelacja, ale w malych ilościach :twisted:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-01, 13:48   

Ferbik napisał/a:
wg Ciebie nie ma profesjonalistow w Wieluniu rozumiem...


Po części tak jest. Spróbuj znależć czterech takich facetów z ochrony jak ci z soboty w Wieluniu? Poza tym w kwestii bramki jest jedna podstawowa zasada - jesli bramka ma być skuteczna w małym mieście (takim jak Wieluń) to nie powinna pochodzić z tego miasta. Zresztą - dla klientów liczy się poczucie bezpieczeństwa a nie to skąd jest ochrona.
Barmana też szukałem na miejscu i to z marnym skutkiem.

mike napisał/a:
jeśli chodzi o nagłośnienie to dobrze ze chcesz wrzucić dodatkową parę głośników (polecam JBL do klubu). Przydałby się też subwoofer, żeby troche zatrząść salą


Uważam że to co jest z w zupełności wystarczy. Ale i tak dołożymy jeszcze dwa głośniki. Co do głośników firmy JBL - obaj wiemy że jest to droga sprawa, nie zawsze warta swojej ceny. Nagłosnienie i oświetlenie w lokalu robił człowiek, który jest w branży od 20 lat (współpracuje m.in. z Protektorami), więc do tego nie powinno być zastrzeżeń. Oczywiście NIE JEST Z WIELUNIA. :wink:

COMBIT napisał/a:
chodzi o to ze ma sie cos dziac ... jakis klimat ... oczywiscie kasa dla wlasciciela sie liczy bo to jest efektywnosc biznaesu ale .. to jest na krotka mete popatrzcie na inne lokale w naszym miescie ......


Klimat tworzą ludzie. Nie zawsze właściciel ma na to wpływ. Trzeba uświadomić sobie, że to tylko (lub aż) Wieluń a nie Wrocław czy Łódź. Mam nadzieje że nie skończymy tak jak Tango. Poza tym to co było w sobote to nie koniec. Chcemy sie rozwijać, uatrakcyjniać naszą oferte. Wkrótce ruszy restauracja. Wykażcie się odrobiną cierpliwości.

COMBIT napisał/a:
w knajpie bylem moze ze 2 min bo nie lubie klimatow nakopconych .... ale dzialajcie


Niestety tak musi być. Jak jest ogień to musi być dym.

Zapraszamy już w najbliższy weekend. Szczegóły wkrótce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
COMBIT 
Dojeżdża PKSem
combit


Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 108
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-02, 09:32   

Tylko jak jest dym to nie jest klimta tylko palarnia ....
_________________
http://www.kulig.eu ; http://www.it.wielun.pl.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-02, 16:58   

red napisał/a:


Niestety tak musi być. Jak jest ogień to musi być dym.


Czy aby napewno, czy odpoowiednia cyrkulacja powietrza, wyciagi itd nierozwiązaly by problemu?
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-02, 20:05   

ale i tak nie jest tam tak źle z dymem jak sie zdarza(ło) w innych lokalach...
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW