R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Koncert donguralesko
Autor Wiadomość
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-18, 09:41   

Wiesz akurat o koncert Gurala starał się Hodak i Koniu,ja bardziej mówiłem o imprezach Hip Hop Session,które w lipcu i sierpniu się odbywały w klubie CIACHO,że frekwencja potencjalnych słuchaczy rapu z Wielunia i okolic była marna - stąd mówię,że większość potencjalnych słuchaczy to zwykli przebierańcy dla mnie :grin: Pewne rzeczy trzeba nazywać po imieniu,a taka właśnie jest rzeczywistość z tymi słuchaczami w naszym regionie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Krzys_86 
Czytał o Wieluniu
Web



Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Czarnożyły/SC
Wysłany: 2010-09-18, 15:37   

Wiesz ja trochę inaczej myślę ;p z tym CIACHEM to bez urazy dla nikogo , ale jakbym tam auto zostawił to bym przez pół roku słyszał ,ze byłem w najtklubie ;p. A druga sprawdza to większość czasu spędzam poza Wieluniem więc też nie każdy termin jest dobrym terminem dla mnie.
_________________
projektowanie stron www
wózki x-lander, jedo, tutek, espiro Częstochowa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-18, 18:03   

Krzys_86 napisał/a:
Wiesz ja trochę inaczej myślę ;p z tym CIACHEM to bez urazy dla nikogo , ale jakbym tam auto zostawił to bym przez pół roku słyszał ,ze byłem w najtklubie ;p. A druga sprawdza to większość czasu spędzam poza Wieluniem więc też nie każdy termin jest dobrym terminem dla mnie.


Słyszałem już te opinie,że CIACHO kojarzy się tylko z jednym.Owszem znajduje się tam night club,ale jedyne co łączy te dwa miejsca ze sobą jest to,że jest to jeden budynek.Wejście jest jedno,z tym,że do Campari trzeba się dostać przez jeszcze jedne drzwi,a do klubu muzycznego CIACHO wchodzimy po schodach.W kontekście koncertu Gurala mówię o klubie CIACHO bo organizowałem tam imprezy pod nazwą Hip Hop Session,na których to grały ekipy z podziemia (tak określa się zespoły które nie wydały legalnej płyty) i były to fajne ekipy.Na tych koncertach powinny być osoby,które mniemają się za słuchaczy rapu w tym regionie,a więc potencjalni ludzie,którzy 3 grudnia zapewne przybędą do Hali Sportowej na koncert Gurala,Grubsona,Soboty oraz ekipy Stoprocent. Więc narzekanie,że w regionie nic nie dzieje się związanego z kulturą hip-hop jest tylko zwykłym gadaniem. Szkoda,że tak mało ludzi bywało na tych Hip Hop Sesjach,gdyby było ich więcej byłaby to motywacja choćby dla mnie by robić takie koncerty częściej. Oczywiście w klubie CIACHO zrobimy jeszcze Hip Hop Session,może wtedy Ci potencjalni słuchacze się pojawią i pokażą,jak będą się bawić choćby na koncercie Gurala :D pozdrawiam Krzys_86

P.S
Nie kojarzcie klubu CIACHO tylko z jednym,na najbliższy weekend szykujemy kolejne imprezy w klubie CIACHO na których to ja będę grał i może wtedy przybędziecie i w końcu przekonacie się do tego miejsca,że jest to fajne miejsce by dobrze pobawić się ze swoimi znajomymi przy dobrej muzyce.Szczegóły już w tym tygodniu,a ja ze swojej strony zapraszam :) Na koncert Gurala i innych 3 grudnia także :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Artix09 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: 2010-09-26, 15:59   

Z ekipa stoprocent czyli rozumiem ze PIH, Borixxon i Kajman tez zawitaja ?? no nie, tego przegapic nie mozna, jakby ktos wiedzial cos wiecej to napiszcie na gg jak mozecie, nie jestem stad a chcialbym wpasc na ten koncert :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-26, 23:47   

Artix09 napisał/a:
Z ekipa stoprocent czyli rozumiem ze PIH, Borixxon i Kajman tez zawitaja ?? no nie, tego przegapic nie mozna, jakby ktos wiedzial cos wiecej to napiszcie na gg jak mozecie, nie jestem stad a chcialbym wpasc na ten koncert :)


Nie tą ekipą co nagrywali kawałek "Stoprocent" tylko z tymi ludźmi klik czyli ludźmi z którymi sobota współpracuje na codzień



Bilety będą po 30zł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Artix09 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: 2010-09-28, 14:43   

aha okej dzieki za odpowiedz :) przyjezdzam ze Szwecji ! Grubsona musze zobaczyc !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hodak 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-06, 21:01   

informacji
http://img401.imageshack.us/img401/1405/wielun.jpg

Już 3 Grudnia Zapraszamy na wielki koncert gdzie na jednej scenie usłyszymy DonGURALesko, Grubsona oraz Sobotę + Ogarnijsie.pl, zasupportuje nam U.W.M.

Taka impreza tylko na hali WOSiR w Wieluniu, ponad 6 godzin koncertów, pokazów tanecznych i niesamowitego Show. Start o godzinie 19:00, drzwi otwarte od 18:00. wjazd jedynie 30PLN. Po Imprezie grube after party w klubie Ciacho wraz... z gwiazdami wieczoru. Bilet VIP upoważniający na obie imprezy w cenie 50PLN. Następnego dnia DonGURALesko spotka się z fanami w Skate Shopie Sabotaż, a Sobota z Ogarnijsię.pl odwiedzi szkołę tańca Lilla House.
HIP HOP DON’T STOP bracia i siostry.

Wstępówki do nabycia:
-Agencja Koncertowa 501 731 730, rekreacja-sport@wp.pl
-Skate Shop Sabotaż (przy ul. sieradzkiej, Wieluń)
-Jan Hodana 531 586 546 jan.hodana@gmail.com
-Lilla House (przy ul. Wojska Polskiego. Wieluń)

Sponsorzy:
Skate Shop Sabotaż, sklep komputerowy Mega RTV Komputery ,
sklep Partner AGD RTV, szkoła tańca Lilla House,

patronat medialny obejmują:
Radio ZW, radio rewers, openfm,
o co chodzi, gadu-gadu, Sobotnianoc.pl,
stoprocent.com, endorfina, gurugomez,
hip-hop.pl, rap duma, Rap Gra,
Goniec regionalny,

[ Dodano: 2010-10-14, 22:20 ]
Bilety będą dostępne od 22/23 października, za utrudnienia przepraszamy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-21, 21:20   

jak tam wygląda sprawa z biletami? są już dostępne,bo z tego co widzę tutaj u góry już powinny być.Czekam na jakieś pewne info Pozdrawiam :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hodak 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-21, 21:24   

BILETY DOSTĘPNE OD JUTRA (22.10.2010) OD GODZINY 14 WE WSZYSTKICH PUNKTACH SPRZEDAŻY!!!!! HIP HOP DON'T STOP BRACIA I SIOSTRY

[ Dodano: 2010-10-25, 14:03 ]
Do patronatu medialnego dołączył się REBEL TV ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-19, 16:21   

Do koncertu już tylko dwa tygodnie.3 grudnia o tej porze będziemy szykować się na grube koncerty w naszym mieście:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hodak 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-19, 16:28   

no pewnie, ze będziemy się szykować, szczególnie ze to jedyna taka impreza, z tego co mi wiadomo już lada moment chyba post? i brak jakiejkolwiek innej formy rozrywki ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-19, 16:56   

Tak tylko dla wyjaśnienia to nie posty tylko adwent i nie widzę powodów dla których nie miało by się wtedy chodzić na koncerty ;)
EOT
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hodak 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-19, 19:44   

nie jestem zbytnio w temacie świąt itp. ale z tego co mi wiadomo po prostu inne imprezy typu biala czy amnesia są zamknięte i to akurat dobra opcja aby udać sie na imprezę ;P heh jak to sie mówi dla każdego coś dobrego, szczegolnie ze impreza ma zainteresowanie nawet w Ostrowcu świętokrzyskim, Wrocławiu, lodzi, Kielcach Częstochowie... Pozatym ciekawi mnie wasze zdanie na temat tej imprezy bo czegoś takiego w Wieluniu i okolicy jeszcze nie było...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-23, 15:36   

hodak napisał/a:
nie jestem zbytnio w temacie świąt itp. ale z tego co mi wiadomo po prostu inne imprezy typu biala czy amnesia są zamknięte i to akurat dobra opcja aby udać sie na imprezę ;P

Większość klubów typowo dyskotekowych jest chyba zamknięta, ale koncerty raczej się odbywają:)

hodak napisał/a:
Pozatym ciekawi mnie wasze zdanie na temat tej imprezy bo czegoś takiego w Wieluniu i okolicy jeszcze nie było...

Fajnie że coś się dzieje, zwłaszcza impreza z gwiazdami. Chociaż ja tam nie zawitam bo mało jest artystów hh na których koncert bym się wybrał :wink:
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-23, 15:49   

SOBOTA zapowiada koncert na HIP HOP DONT STOP w Wieluniu 3.12.2010r, obok Ogarnijsie.pl zobaczymy i usłyszymy DonGURALesko, GrubSona z niespodziewanymi gośćmi (jarecki i dj brk) oraz U.W.M. bilety do nabycia: jan.hodana@gmail.com (tel. 531 586 546) Skate Shop Sabotaż (Wieluń) Lilla House (Wieluń) http://www.youtube.com/watch?v=SzmQyrNGldY
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW