R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Archdevil
2010-05-28, 17:36
hip-hop w wieluniu
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-26, 21:45   

Siema napisał/a:
moze i forum jest popularne ale napewno nie wsrod mlodziezy, trzeba to zmienic, ogolnie przydal by sie serwis informacyjny w innej formie, forum mogloby byc jako dodatek
Administrator napisał/a:
W takim razie do dzieła !

Ciekawe jak szybko umrze :D Forum istnieje w takiej formie już 7 lat i cały czas rośnie w siłę :) Oczywiście życzę serwisowi informacyjnemu jak najlepiej, ale śledząc rynek wieluńskich stron od 10 lat, to szczerze powiedziawszy nie widzę świetlanej przyszłości...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-26, 21:48   

To czekam na jakieś deklaracje osób które chciałyby taki serwis poprowadzić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Siema 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: WLN
Wysłany: 2010-05-26, 21:50   

ogolnie jesli juz to najblizej mi do hip hopowego serwisu wileunskiego i mysle ze kiedys cos takiego powstanie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2010-05-26, 21:51   

Od razu mówię że się nie piszę na to :mrgreen: , ale mogło by to działać podobnie http://osjakow.info/ :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-26, 21:56   

szkoda że nie założyłeś takiego tematu wcześniej ;) rzuciłbym taki temat na sesji MRM ;)
ale z tego co wiem to władze szukają fajnego pomysłu, żeby zaadaptować stary dworzec PKP na Dąbrowie.. może to byłoby dobrym pomysłem?;>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
woorm 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 32
Skąd: Suwałki/Wieluń
Wysłany: 2010-05-26, 21:56   

Siema napisał/a:
ogolnie jesli juz to najblizej mi do hip hopowego serwisu wileunskiego i mysle ze kiedys cos takiego powstanie

to są tylko pobożne życzenia.. :P :lol:
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Torlof1990
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2010-05-28, 17:38   

Siema napisał/a:
O ile raperzy jeszcze jakos sobie radza tak o grafficiarzach czy tancerzach nie slychac juz nic. Nadszedl najwyzszy czas aby to zmienic .

Hmm, skoro tak, to dlaczego z naszej-klasy i to z dnia na dzień dowiaduję się o takich eventach? :roll:
W załączniku plakat, może jeszcze ktoś zainteresowany zdąży go zobaczyć...

626e673b31.jpeg
Plik ściągnięto 114 raz(y) 93,13 KB

_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-29, 08:39   

Warsztaty zapowiadają się ciekawie,będzie to na pewno coś nowego i fajnego w naszym mieście. W cześci artystycznej zaprezentuje się także Teza wraz ze swoim ziomkiem,także i dla ucha coś dobrego będzie.
A co do samego tematu "Hip Hop w Wieluniu" jest mi on bliski sercu,w końcu jakiś czas działam tu na scenie.Kiedyś także organizowałem cykliczne imprezy pod nazwą Hip Hop Session w lokalnym klubie,ktoś to pamięta? Tamte czasy były fajne,myślę że zainteresowanie także było większe.Terażniejszość - w artykule na temat Dni Wielunia dość jasno powiedziano dlaczego w tym roku takich zespołów nie będzie,w tamtym roku kto widział występ jednej formacji hiphopowej na scenie przy Podwalu,która na scene zaprosiła gościa któremu tak bardzo chciało się freestajlować,ten wzamian gdy zabrakło mu już argumentów używał słów które nie powinny paść ze sceny.Już wtedy wiedziałem,że nie była to dobra promocja dla tych wszystkich dla których ważna jest ta kultura,a konkretnie w tym przypadku rap.Zielona Góra była we wrześniu,a u nas podczas Dni Wielunia w tamtym roku,dwa różne wydarzenia,ale coś ze sobą wspólnego mają.
Ku memu zaskoczeniu w Tygodniku Wieluńskim,numer z 26 maja ukazała się taka wypowiedź:
"- Na tę chwilę dokładnie nie wiadomo kto wystąpi podczas otwarcia.Niektóre zgłoszone grupy nie są jeszcze do końca zdecydowane - mówi Dariusz Leman,naczelnik wydziału Promocji UM. - Ale jeśli tylko będą chciały to umożliwimy dołączenie do grona tych,które pojawią się na scenie." Wypowiedź ta dotyczyła zespołów wieluńskich,które mają otwierać obchody,na pewno wystąpi grupa Tadeusza Nic Nie Rusza.Myślę,że składy hiphopowe chciałyby się pokazać i nie zabrakłoby im zdecydowania gdyby taką propozycję otrzymały,ale niestety zaszufladkowano kategorie hip-hop pod szufladką Zła muzyka.Więc tym niezdecydowanym grupą,życzę by się zdecydowały bo już najwyższy czas kochani.
Odbiegając od Dni Wielunia z mojego punktu widzenia,mimo pomocy niektórych dziennikarzy cieżko jest wypromować swój materiał nagrany na płytę,jednak mimo wszystko ja się nie poddaje i dlatego od czasu do czasu można mnie gdzieś usłyszeć na żywo.W Wieluniu też tak będzie,myślę że niebawem zdardze jakieś większe szczegóły na ten temat.A wszystkim,którzy działają na różny sposób w tej szeroko pojętej kulturze hip hop życzę powodzenia,wytrwałości i czasem cierpliwości,a przede wszystkim uśmiechu i zadowolenia z tego co się robi :) Życzę tego nie tylko hiphopowcom,ale także innym grupą tworzącym cokolwiek w naszym mieście,bo tutaj nie jest tak łatwo,kto tworzy ten wie :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Siema 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: WLN
Wysłany: 2010-05-29, 13:49   

wlasnie wlasnie te warsztaty to taki wyjatek, rowniez dowiedzialem sie o tym z nk a mysle ze tak nie powinno byc. Czesiu slyszalem o imprezach przez ciebie organizowanych. fajnie byloby wskrzesic cos podobnego moze w amnesii i zapraszac jakichs bardziej uznanych artystow z branzy na poczatek chocby z lodzi, wystepowaliby po artystach z wielunia ktorzy sluzyliby za support
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-29, 14:43   

Może czasem coś zreaktuwuje się,póki co w najbliższym czasie mam w planach pewną imprezę.Mam nadzieję,że szczegóły będe mógł tu zdradzić niebawem.
A tak na marginesie,jakie zainteresowanie mogą mieć imprezy hiphopowe w kształcie takim: najpierw koncerty na żywo póżniej after party w rytmach hip-hop , r'n'b ?
Wpisujcie się zainteresowani :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
fanzie 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 420
Piwa: 5/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-29, 19:07   

Ferbik, odnośnie rampy, o ile pamiętam została usunięta ponieważ robiła się z niej melina. Stan techniczny również pozostawiał wiele do życzenia. Zamiast odnowić i postawić na skateparku pewnie rdzewieje gdzieś w magazynie.

Graffiti na legalu? Fajna sprawa, może któraś ze szkół udostępni kawałek muru? Pamiętacie wrzuty na "czwórce"? Tworzyły niepowtarzalną atmosferę...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-29, 19:09   

Czesiu napisał/a:
póżniej after party w rytmach hip-hop


Z tego co wiem, hip-hop to kultura, RAP to muzyka..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-30, 13:01   

Masz rację Marta :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-30, 13:07   

Mój głos dotyczy przede wszystkim wypowiedzi Czesia. Myślę, że się znamy i mieliśmy kilka razy przyjemność ze sobą rozmawiania na tematy wieluńskiego środowiska muzycznego. Sam stwierdziłeś w jednym z postów, że promować w Wieluniu każdy musi się sam. Ale nie do końca. Jestem za stworzeniem pewnej grupy ludzi (bez względu na rodzaj reprezentowanego stylu), która pomoże promować "wieluniaków" w Wieluniu. Ale najpierw musi powstać miejsce gdzie wykonawcy będą mogli się zaprezentować, bo występy w pijalkach są wyłącznie dla "przyjaciół królika"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-30, 13:16   

Jeśli znalazły by się osoby które były by chętne do tworzeniu serwisu o kulturze w mieście: twórczość, warsztaty, spotkania, koncertach itp to chętnie udostępnię domenę www.wielun4u.pl
mogę również podjąć się zrobienia takiej strony ale potrzebna jest dobra współpraca i chęci :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW