R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Koncert donguralesko
Autor Wiadomość
hodak 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-23, 15:55   

dokładnie yabos, chodzi mi właśnie o to ze kluby i dyskoteki są zamknięte i to będzie taka jedyna okazja właśnie żeby się w naszym rejonie pobawić ;)
dla każdego coś dobrego nie każdy przepada za danym gatunkiem muzycznym czy danym artystą, ale czasami można odnaleźć coś dla siebie ;)

dokładnie Czesiu ;) pierwsza video zapowiedz już krąży po internecie ;) jeszcze tylko 10 dni do upragnionego show....

[ Dodano: 2010-11-26, 00:37 ]
VIDEO ZAPOWIEDZ U.W.M.

Po zapowiedzi Soboty na HIP HOP DON'T STOP (3.12.2010) czas na zapowiedz prosto od U.W.M. z Wrocławia

[ Dodano: 2010-12-01, 12:22 ]
Już w ten piątek czeka nas jedna z najlepszych imprez HIP-HOPOWYCH, DonGURALesko, Grubson, Sobota+Ogarnijsie.pl... zapraszam do kupowania biletów i składania rezerwacji. Bilety można nabyć również w dzień koncertu

Zapowiedz Soboty

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-01, 15:54   

Zostały tylko dwa dni do tejże imprezy.Szykuje się naprawdę szalony rapowy dzień,który dla wszystkich osób wspierających kulturę hip hop w naszym regionie będzie prawdziwym świętem :) Może ktoś zdradzi line up imprezy w Hali Sportowej,ja od siebie dodam że w klubie CIACHO też zapowiada się nieźle.Będzie nie tylko muzyka z płyt,ale także występy na żywo m. in usłyszycie trochę rapu prosto z Jasła :smile: Do zobaczenia w piątek !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hodak 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-01, 21:46   

Line Up zostaje prawdziwą niespodzianką ;)

[ Dodano: 2010-12-02, 23:04 ]
3.12.2010 WIELUŃ HALA WOSIR BĄDŹMY TAM WSZYSCY
GURAL Zapowiada koncert 3.12.2010
ZAPOWIEDŹ DONGURALESKO
Zapowiedz Soboty
ZAPOWIEDZ SOBOTY
U.W.M. 3.12.2010 Wieluń
ZAPOWIEDZ U.W.M.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
TazmaN 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 85
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-04, 01:15   

Mam pytanie, czy Gural wrócił jeszcze na scenę po tym jak rzucił mikrofonem??
Ja już niestety musiałem wyjść i nie widziałem końca tej akcji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mike20sdz 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: sdz
Wysłany: 2010-12-04, 02:04   

manko.

jestem z sieradza, właśnie wróciłem z koncertu do domu.
nie chciało mi się słuchać górala, bo grubson zrobił taką maks zadymę, nawet na koniec, że uważałem, że nic ciekawszego już nie będzie :)

mam do was pytanie, czy ktoś nie orientuje się co za nuty puszczali pod koniec występu grubsona? chodzi mi o te drumowe brzmienia.

pozdr wszystkich tam obecnych i nieobecnych :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-04, 09:34   

TazmaN napisał/a:
Mam pytanie, czy Gural wrócił jeszcze na scenę po tym jak rzucił mikrofonem??

A ja myślałem, że skoro cukrownię zamknęli, to kampanii buraczanej w Wieluniu już nie będzie... a tu proszę.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-04, 09:42   

Widzę, że sporo się działo :grin:
Wszyscy niecierpliwie czekamy na relację!
Już żałuję, że mnie tam nie było :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Phoenix 
Ma stragan na targu



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 525
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-12-04, 12:01   

Co tam niestety nie mogłem być. Opisze ktoś sytuację?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Infiniti 
Przejeżdżał przez Wieluń



Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 61
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-04, 14:43   

no tak jak ktoś powyżej napisał Grubson zrobił totalny rozpi*****:D ogarnij się z sobotą też zagrali przyzwocicie:) na Guralu nie zostałem, ale Grubson dał czadu:D

kawałki puszczone na końcu może znajdziesz na płycie "parchastyczny mikstejp[" ale nie jestem pewien bo nie pamietam co leciało:)
_________________
z klatki schematów uciekł mój latający dywan!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-04, 17:44   

Podzielę się z Wami moją relacją z wczorajszych koncertów.A więc na początek,wejście do hali nie sprawiło większego kłopotu,szybko i sprawnie,dwie bramki,także było dobrze.Scena duża i fajnie oświetlona.Jako pierwszy wystąpił zespół U.W.M z Wrocławia.Początek w ich wykonaniu troszkę słaby,a to ze względu na to,że chłopaki początkowo nie nawiązali kontaktu z publiką.Potem się rozkręcili,zagrali spokojniejsze utwory i zarazem ich kontakt z publicznością się poprawił.Ostatnia cześć ich występu troszeczkę się wydłużyła,a to za pewne z tego względu że oczekiwano na przyjazd ekipy Soboty + Ogarnijsie.pl.Według mnie,można było wstawić jeszcze jeden zespół jako suport niż słuchać chłopaków ze sceny jak mówili "..następny,następny...".Ale ze względu na pierwszą tak wielką imprezę w naszym mieście,można jakoś przymrużyć na to oko.Zanim na scenie pojawiła się ekipa Soboty,mieliśmy pokaz tańca w wykonaniu wychowanków ze szkoły tanecznej Lilla House.Koncert Soboty z ekipą Ogarnijsie.pl bardzo dobry.Kilku mc na scenie,ale wszystko to miało ręce i nogi,fajnie się zgrywali.I tutaj nasunęła i się taka myśl,widać kto był suportem a kto jest jedną z gwiazd tego wieczoru.Kontakt z publiką i pozytywna energia ze sceny rozruszała publikę.Był to dobry koncert,a zaraz po nim wystąpili tancerze z Lilla House.A potem już koncert Grubsona,na którego czekało wielu,bo publiki pod sceną było naprawdę dużo.Ręce do góry i wspólne podbicia raperów przez publikę - świetnie to wyglądało.Na scenie wspomagał go jeszcze jeden mc,a za konsolą Dj.Energia płynąca ze sceny i świetne przyśpiewki mocno rozruszały publiczność,mnie samego także.Pomysł z boomboxem świetny i te kapelusze,nio i drumy na koniec,bardzo dobry koncert.Grubson tak zmęczył publiczność,że na koncercie Gurala,publika była lekko ospała.Gural przez chwilę mógł być rozczarowany,ale gdy w repertuarze pojawiły się jego szlagiery publika mocno go wspierała,a ręce były w górze.Do samego końca nie zostaliśmy,o godzinie 0:00 pojechaliśmy już do klubu.
Podsumowując całość imprezy w hali,był to bardzo udany wieczór,brawo dla Hodaka oraz Konia za upartość by te koncerty się odbyły,wiadomo dziękować należy też sponsorom bez których ta impreza by się nie odbyła.Fajnie,że dużo ludzi przybyło,Ci z balkonów mogli zejść na parkiet,ale jakoś im to darujemy.Oby więcej takich wydarzeń w naszym mieście,bo widać że jest głód takich imprez.
After Party w klubie CIACHO też udane,dużo spontanicznych rzeczy i czasem miałem wrażenie obsługując to od strony muzycznej,że wyglądało to jak karaoke,każdy podchodził i mówił że chciałby coś zagrać :grin: Vipy też bawiły,ale długo nie pobyli.Impreza skończyła się o godzinie 5.Pozdrawiam wszystkich obecnych,ekipe z Łasku i pewnego kozaka z tej ekipy,co tak się wkręcił i ładnie podziękował,za to że wpuściłem go za konsolę :grin: Tyle ode mnie w temacie,czekam na Wasze wrażenia. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hodak 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-05, 14:27   

Impreza udana, nawiązując do incydentu z mikrofonem gural był zniesmaczony publiką na trybunach która mimo jego próśb nie chciała zejść na dól czy też zrobić jakikolwiek hałas. Rzucił mikrofon i poszedł w tłum do publiczności ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
FIDELO 
Przejeżdżał przez Wieluń
CCC


Wiek: 46
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 64
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-05, 17:34   

http://sabotaz.wielun24.pl/?p=1
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike20sdz 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: sdz
Wysłany: 2010-12-06, 21:16   

podziękował pięknie za udostępnienie linka z fotkami :)
należałoby się postawić jakiegoś brona teraz wszystkim organizatorom :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
DZIENWDZIEN 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 39
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 52
Skąd: Osjaków
Wysłany: 2010-12-15, 16:01   

Zapraszamy, tutaj kilka zdjęć z afterparty. Było super ;D

http://tnij.org/jgws




http://ciachoclub.pl/
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-26, 11:25   

Taki lekki offtop odnośnie Donguralesko:
Cytat:
Wszystkich sympatyków kultury HIP-HOP oraz generalnie Ludzi dobrej woli zachęcamy do podjęcia reakcji, w sprawie która zbulwerswała nas wszystkich.

Chciałbym zaprosić wszystkich do grupy „Sędzia Robert Zdych Moim Antybohaterem” po to aby wyrazić sprzeciw wyrokowi uniewinniającemu rasistów z NOP.
Nasze ciche, milczące przyzwolenie na takie zachowania może jutro obrócić się przeciwko nam samym. Każdy z nas może podpaść NOPowi czy innym czystym rasowo, etnicznie czy innym kryteriom grupom. Jeśli dzisiaj milczycie nie oczekujcie, że gdy przyjdą po Was ktoś stanie w waszej obronie. Póki co mamy silne państwo, które dba o prawa obywatelskie. Jeśli pozwolimy je zepsuć takim sędziom jak pan Robert Zych zamienimy nasze życie w koszmar.


żródło: http://www.facebook.com/d...103266233083714

Cytat:
Przypomnijmy- w piątek, 07.01. br. Robert Zdych wydał wyrok uniewinniający organizatorów manifestacji, która odbyła się w marcu 2007 roku we Wrocławiu, na której obecne były min. hasła „Nasza święta rzecz, czarni z Polski precz”, „Europa dla białych, Afryka dla HIV” i szereg innych, jawnie rasistowskich i szowinistycznych haseł twierdząc w uzasadnieniu, że „Propagując hasło czystości krwi, nie deprecjonuje [odezwa przedstawiana na manifestacji NOPu] równocześnie żadnego koloru skóry, podkreślając, że stanowić ma to gwarant zachowania w mozaice ras ludzkich biologicznych cech własnego narodu, jego oryginalnego, niepowtarzalnego piękna”.



Nie słucham go, ale plus za akcję! Fajnie że facet ma coś pod kopułą.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW