R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
koncerty
Autor Wiadomość
seba 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Wielun
Wysłany: 2011-01-02, 16:05   

ja bym proponował happysad
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
coprosze 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-02, 18:03   

Świstek,sorki masz rację,zwracam honor.

ale pragnę zauważyć,że nie ma ,albo przynajmniej nie widziałem, tematu związanego z muzyką alternatywną.

Młody Shymool, za mną również to "chodzi" od dłuższego czasu.czyje niedosyt po "Jesieni..." w kinie. :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2011-01-02, 18:47   

coprosze napisał/a:
jestem ZA zwiekszeniem liczby koncertów rockowo-metalowych.


W tej sprawie to już musimy wspólnym głosem truć dupę WDK :D Chyba, że ktoś sam weźmie na swoje barki organizacje takiego przedsięwzięcia.
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
coprosze 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-02, 20:45   

coś czuję,e pozostanie nam jedynie opcja znaleźć jakiegoś "chętnego" :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-03, 01:02   

coprosze napisał/a:
przepraszam bardzo,co Wyście sie tak uwzięli aby marzyc tylko o "wokalistach" z kręgu hh?

Pewnie dlatego, że autor tematu (i chyba też organizator koncertu/koncertów) w tych klimatach czuje się najlepiej.

coprosze napisał/a:
wg mnie przy takiej muzyce nie da sie normalnie bawic,malo tego,czesto w tekstach ich utworów zawarte są treści obrażliwe,wulgarne.

Z tym że się nie da dobrze bawić to się nie zgodzę. Ale to już zależy od ludzi którzy są na danym koncercie.

coprosze napisał/a:
jestem ZA zwiekszeniem liczby koncertów rockowo-metalowych.

A co stoi na przeszkodzie żebyś sam coś zorganizował :twisted: ? D.I.Y. :!: Problem jest w tym, że na "rockowo-metalowe" koncerty mało kto u nas chodzi. I nawet jeśli bardzo dobre kapele grają za zwroty za paliwo (+ nocleg i jakieś jedzenie) to i tak frekwencja jest przeważnie zbyt mała żeby pokryć koszty. Ostatni koncert w Kraszkowicach pokazał, że mało kto potrafi pokonać te głupie 7 km żeby iść na koncert bo chyba więcej było ludzi z Opola niż w Wielunia. A na koncertach hh frekwencja jest już całkiem spora i organizator raczej nie musiał dopłacać ze swojej kieszeni.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2011-01-03, 17:23   

yabos, Kraszkowice mają jakby nie było dupne położenie. Ostatni koncert w Syrence cieszył się sporą frekwencją. Ekipy grające w Kraszkowicach grały gatunek muzyki nie przez wszystkich lubiany więc dużo osób nie było z Wielunia. Myślę jednak, że jeżeli zagrałby taki skład jak na Obora Fest u Ozzyego parę lat temu to to by było dobre i przede wszystkim tanie wydarzenie ;)


Dalej jestem za tym żeby tru... poprosić ładnie WDK o zorganizowanie kolejnego/ych koncertów rockowo/metalowo/punkowo/itd :P
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
coprosze 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-03, 19:55   

yabos,wiesz jakos niepewnie sie czuje stojąc koło grupki kolesi 2x2,którzy za spojrzenie mogą skopac itp. życie mi jeszcze mile.

a na rockowych można poskakac i grzecznie sie wyżyc ;)

D.I.Y? jedynie w domu. nie mam głowy do takich rzeczy,ale miejmy nadzieje ze znajdzie sie jakas dobra duszyczka :D


ahmed,dawaj,prosimy!
tylko kurka jak i gdzie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2011-01-03, 21:34   

Problemem z organizacją jest miejsce. Kino jest/będzie teraz zamknięte bo remont. Jeśli chodzi o drugą sale to ludzie z kamienicy się nie zgadzają bo hałas bla bla bla. Tylko wydaje mi się, że cisza nocna zaczyna się o 22. Po 22 lecą ostatnie autobusy z Wielunia więc w sumie wszystkim by pasowało. Trzeba jeszcze raz napisać do WDK z prośbą o organizacje ;)
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-03, 21:46   

Z koncertami jak zresztą z wszelkiej maści imprezami w małych miastach takich jak Wieluń problem jest taki, że zazwyczaj PRZED imprezą zapowiadają się tłumy, natomiast PO imprezie okazuje się, że była garstka. Bo nagle każdemu wypadło coś super pilnego i ważniejszego. Dlatego radzę z rezerwą podchodzić to zapowiedzi wysokiej frekwencji. Wiem to z własnego doświadczenia.
A organizacja imprez tego typu to raczej kosztowne hobby (lub w najlepszym wypadku działalność pro bono) aniżeli sposób na życie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2011-01-04, 01:25   

red, ja rozumiem, że miałeś swój biznes, że nie wyszło ale my tutaj rozmawiamy o imprezie na której nie było żadnej wielkiej gwiazdy a frekwencja była przyzwoita. Nikt tutaj nie mówi o sprowadzaniu iron Maiden do Wielunia tylko chociaż by o przeglądzie kapel garażowych zapraszanie innych kapel z sąsiednich miast. Takie imprezy mogły by się cieszyć dużym powodzeniem bo wjazd na taką imprezę to koszt rzędu 10 a zespołom płaci się tylko za dojazd a jakiż ten dojazd może być kosztowny z Częstochowy, Łodzi, Zduńskiej czy nawet z Wrocławia ? Ja osobiście jestem nastawiony na poznawanie. W Wieluniu bywa różnie z ludźmi poznałem takich, którzy nie mają zamiaru rozwijać się kulturalnie spojrzeć trochę szerzej trochę niżej niż czubek własnego nosa. Ale są też osoby, które są otwarte i potrafią się bawić przy muzyce rockowej/metalowej nie koniecznie okraszonej światowej sławy zespołami. I takie osoby były na ostatnim koncercie w kinie. Sądzę, że WDK nie jest stworzony by zarabiać lecz po to by ukulturalniać nasze lokalne społeczeństwo. Poza tym jak Janek pokazał można w Wieluniu znaleźć sponsorów zorganizować spory koncert i wyjść na tym na tyle na czysto żeby chcieć zorganizować to jeszcze raz.

Jeżeli ktoś z WDK to czyta to fajnie by było gdyby sypnął statystykami z tamtego koncertu. Ile zostało sprzedanych biletów ?
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-04, 08:47   

ahmed, a ja mówię, że na deklaracje wieluńskiej publiczności należy brać sporą poprawkę, bo w przeciwieństwie do ciebie nie jestem teoretykiem w tej kwesti. Oczywiście WDK czy inny dom kultury może a nawet powinien te imprezy organizować bezinteresownie - dysponuje lokalem za który nie płaci czynszu z własnej kieszeni, dostaje pensje niejako z urzędu, więc nie musi zarabiać na takich imprezach - wystarczy, że zamkną się na zero lub nawet na niewielkim minusie.
To czy ktoś wyszedł na czysto to tego nie wiemy. Ja tylko wiem, że nie jest to interes z którego można utrzymać jakikolwiek lokal.
O ile dobrze pamietam to jakiś czas temu proponowałem ci organizację takiego koncertu w TR. Zrezygnowałeś z uwagi na koszty. To o czymś świadczy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-04, 10:56   

Panowie, więcej optymizmu... i działania. Przed ubiegłorocznymi Dniami Wielunia wielokrotnie zapraszałem na Podwale, aby obejrzeć scenę rockową. Było na tyle ciekawie, że wiem o kontynuacji w tym roku. A może Wieluniaków wspomoże ktoś z szerokiej okolicy?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2011-01-04, 15:52   

red, sądzę, że Janek i jego ekipa by nie wchodziła drugi raz do niezwracającej się rzeki ;) Poza tym mowa jest też o koncercie w WDK, który może/powinien organizować takie imprezy. Koszta imprezy o której mówimy są prawie 3 krotnie mniejsze niż tej którą mi proponowałeś ;) A raczej ja Tobie zaproponowałem ale się nie zgodziłeś ;) Także Twoje pesymistyczne podejście do ni jak ma się do tematu bo my nie rozmawiamy tutaj o lokalach tylko o koncertach.
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
coprosze 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-04, 16:08   

Dni Wielunia ciekawe były,oj ciekawe... ;)

czyli co,piszemy prośbę do WDK i przyklejamy im na drzwiach? :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-04, 20:34   

ahmed napisał/a:
red, sądzę, że Janek i jego ekipa by nie wchodziła drugi raz do niezwracającej się rzeki

Sądzisz a nie WIESZ. To istotna różnica. Prawda jest taka, że takie koncerty robi grupa zapaleńców dla frajdy a raczej nie dla zysku.
ahmed napisał/a:
Koszta imprezy o której mówimy są prawie 3 krotnie mniejsze niż tej którą mi proponowałeś ;) A raczej ja Tobie zaproponowałem ale się nie zgodziłeś

Trzymajmy się faktów, chociaż jest to OT w tym wątku. Zaproponowałeś mi organizację, a ja odbiłem piłeczkę proponując ci wynajęcie lokalu ode mnie po kosztach i gwarancję pokrycia ewentualnych strat w lokalu. Nie zgodziłeś się na moje warunki a ja nie chciałem wchodzić w niepewny interes bo nie było mnie stać na takie prezenty.

A tak w temacie - jestem jak najbardziej za tym, aby w mieście organizować wszelkiej maści koncerty czy to HH czy też innych gatunków muzycznych. Chwała tym, którzy robią to prywatnie. A takie instytucja jak domy kultury mają wręcz obowiązek organizacji tego typu imprez - dysponują niezbędnym zapleczem technicznym i organizacyjnym oraz nie mają presji wyniku finansowego. Dlatego organizujcie ile wlezie - ja tylko radzę ostrożnie podchodzić do deklaracji co do obecności ludzi na imprezach. Nic więcej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW