R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
100doła Kraszkowice
Autor Wiadomość
Rabidus 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 43
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 96
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-15, 00:32   

milka344 napisał/a:
Właśnie, z pewnością przez K. Wcześniej można było dziewczyny zobaczyć na Dniach Wielunia i Jarmarku Łódzkim. Wiem, że grają w sobotę na imprezie Pożegnanie Lata z WDK w wieluńskiej " Syrenie". Wierzcie mi, warto posłuchać :smile: Dziewczyny są dobre :!:

zdaje sobie sprawe z tego że są dobre dlatego chciałem docenic zespół , traktując na kocercie tak samo jak Faust Again czy Drown My Day , mam nadzieje że poczęstunek wegetarianski smakował ;) ,Dominika jest dobrą wokalistką z punkrockowym zacięciem wokalnym, to diabeł w owczej skórze hyhyhy Zespół powinien przede wszystkim występowac na rockowych imprezach od innych festynów może dostac tylko skrzywienia artystycznego, niestety ? ale to juz temat na osobny wątek, napewno będe swoim działaniem wspierał ten zespół i pewnie bede chciał go wystawic jeszcze nie raz do zestawu koncertowego jaki bede robił :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2010-09-16, 14:02   

Co tu dużo mówić więcej takich koncertów ;)


{edit} Wie ktoś coś więcej na temat pożegnania lata w tą sobotę organizowanym przez WDK ?
Gdzie kiedy jak ? Oczywiście strona WDK super, genialnie zaktualizowana...
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pilnik666 
Dojeżdża PKSem
.bębenekman.



Wiek: 41
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 103
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-20, 13:11   

Co do koncertu w kinie w sobotę, to było po prostu do chrzanu. Kapele dopisały ale niestety zero publiczności, dosłownie nie było nikogo oprócz oczywiście zespołów i paru znajomych, razem może ze 30 osób hehehe. Nie wiem kto to organizował pod względem reklamy i informacji ale wielkie brawa dla tej osoby, większej kichy nie można było zrobić. Ja osobiście dowiedziałem się przypadkiem o tym koncercie w środę. Wszyscy rozeszli się po ostatnim zespole z wdk Co Z Tego, na gwieździe chyba już nikogo nie było hehehe, jak wychodziłem to była pusta sala. Beznadzieja po prostu, nawet się grać nie chciało.
_________________
http://www.facebook.com/CoZTego
https://www.facebook.com/extremewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-20, 22:28   

Witam Cie Pilnik :)) Wg mnie to nawet nie problem reklamy,bo reklamę widziałem choćby w Tygodniku wieluńskim.Z frekwencją na koncertach i wydarzeniach w Wieluniu bywa różnie.Ja jako artysta hiphopowy i także organizator takich imprez wiem,że problem nie polega na złej reklamie,ludzie są tutaj trochę dziwni.Nie robi się nic narzekają,robi się coś fajnego ,a tych ludzi także nie ma.My też na swoich imprezach graliśmy na zasadzie...zespoły - zespołom,bo ludzi nie było.O słuchaczach rapu w Wieluniu i regionie już pisałem na forum w innym temacie,że to dla mnie zwykli przebierańcy a nie słuchacze;D Koncertów udanych życzę z lepszą frekwencją :)) pozdro
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-21, 07:28   

Jestem jednak zdania, że ciekawa, dobrze zaplanowana i rozreklamowana :!: impreza jest w stanie przyciągnąć ludzi, vide: 10-lecie Old Traditional Jazz Bandu, Wieluńskie Spotkania Tradycjonalistów Jazzowych, 5-lecie TNNR, "Koncert dla Ryśka" były w stanie zapełnić całe kino.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-21, 08:51   

OTJB ma już swoją stałą publiczność, na koncertach TNN są głównie znajomi i rodzina muzyków a że zespół to duży to się uzbiera ich sporo, koncert dla Ryśka to też zupełnie inna sprawa bo sam byłem, chociaż żaden z występujących tam zespołów mi się nie podobał. Problem z małą frekwencją moim zdaniem leży w tym, że spora część ludzi wyjeżdża na studia i zostaje garstka licealistów którym się chce chodzić na jakieś koncerty i nie mają problemu z dojazdami (bo prawa jazdy to licealiści najczęściej nie mają a rodzicom nie zawsze chce się wozić).
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-21, 15:07   

yabos napisał/a:
na koncertach TNN są głównie znajomi i rodzina muzyków a że zespół to duży to się uzbiera ich sporo
Życzymy takiej rodziny i znajomych wszystkim zespołom.
P.S. Oficjalny skrót nazwy zespołu brzmi TNNR ("Tadeusza Nic Nie Rusza") jeśli można prosić :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-21, 15:17   

Shymool napisał/a:
yabos napisał/a:
na koncertach TNN są głównie znajomi i rodzina muzyków a że zespół to duży to się uzbiera ich sporo
Życzymy takiej rodziny i znajomych wszystkim zespołom.

Też życzę i przepraszam za literówkę;]
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Rabidus 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 43
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 96
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-21, 15:32   

Czesiu z frekwencją na koncertach jest lipnie tylko wtedy kiedy organizator daje pupy i nie jest w stanie dobrze ją przygotowac czyli dobrze trafic w
- gwiazdy(e) wieczoru w danym gatunku muzycznym w jakim sie chce zrobic koncert wiadomo , ze chcąc zrobic cos np metalowego to trzeba sie orientowac w tym co mozna podac ludziom by chcieli przyjsc zobaczyc bo lubią taką nute , nie wspomne o tym by komus chciało sie przyjechac z innego miasta tutaj ( tylko wtedy bedzie mozna gadac o frekwencji w klimatach około-rockowych)
- termin imprezy , ( organizator musi orientowac sie czy w promieniu x kilometrów nie planuje sie cos dobrego w tym temacie itd)
- odpowiednio wczesny rozgłos o planowanej imprezie ( plakaty (widoczne i tylko na temat gigu a nie że szachy czy cos tam a pózniej zagra cos do tzw. kotleta hyhyhy , bo takie info od razu mówi że bedzie chałtura a nie koncert z całym szacunkiem do szachisty ) , dalej masz internet i fora tematyczne
- miejsce koncertu też może nam na wstępie powiedziec czego sie spodziewac czyli czy bedzie np. dobre nagłosnienie
- itd itd....
Koncert ten z 12 wrzesnia ja robiłem i nawet niedziela nie była przeszkoda dla tego gigu
Robie gigi od ponad 10 lat w tym miescie przeważnie przy pomocy stałej ekipy lub we współorganizacji kolegów :mrgreen:
Ostatni gig w 100dole mimo że był w trudnym dniu jakim jest niedziela zdołał przyciągnąc ludzi nawet z Opola i Ozimka , Wieruszowa ,Pajęczna , a miejsce klubu tez trudno dostępne pod względem komunikacji
hy a budżet imprezy to 1500zł a miasto sie promuje i pokazuje młodym ludzom nawet z Opola. :twisted:


Poprawiono 3 błędy ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2010-09-21, 16:16, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2010-09-21, 21:04   

Otóż koncertu na pożegnanie lata. Sam bym przyjechał ze znajomymi ale pytałem na forum co gdzie kiedy i jak - cisza. Szukałem w necie - nic. Nawet osoby z Wielunia nie wiedziały, że coś takiego jest grane. Reklama do BANI !!

W sumie miałem do Ciebie Pilnik na gg pisać czy nie wiesz ale zwątpiłem i w to ;P Teraz żałuje ;P
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pilnik666 
Dojeżdża PKSem
.bębenekman.



Wiek: 41
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 103
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-21, 21:08   

I dokładnie się z tym zgadzam, sorki czesiu ale ja nie czytuje wieluńskich gazet, słucham tylko radia i to w pracy jedynie hehe. Jeżeli kapela która ma grać na tym gigu o imprezie dowiaduje się w środe, to chyba wszystko mówi samo za siebie jak było z organizacją i nie byliśmy jedynym zespołem który tak "szybko" dowiedział się o imprezie. To po pierwsze, po drugie, wiem że w tym czasie toczyły się dwie inne imprezy na terenie wielunia, to jest totalna porażka ze strony organizacyjnej. Jak można koncert robić w dniu w którym są już zaplanowane inne pierdoły, to jest karygodne po prostu. Moim zdaniem ktoś chciał odbębnić impreze, żeby pokazać tylko że coś się robi a reszte olać. Razem z Rabidusem przez parę ładnych lat robiliśmy koncerty i co nie co o tym wiemy, dlatego przychylam się do jego wypowiedzi. A plakaty??? na żadnym słupie nie widziałem ani jednego, jeden wisiał w kinie hehehehehe a dwa w WDK, w środku....., więc dalej chyba nie trzeba tłumaczyć czemu frekwencja była tak wspaniała :twisted:
_________________
http://www.facebook.com/CoZTego
https://www.facebook.com/extremewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Rabidus 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 43
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 96
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-21, 21:39   

pora chyba zakończyc ten wątek , bo ma sie on nijak do tematu .
Najważniejsze to robic imprezy i szacunek dla tych, którzy je organizują , nawet za te nieudane.
Pilnikowi też dziękuje za zrobienie plakatu i ulotek do koncertu z 12 wrzesnia i wszystkich poprzednich gigów których byłem prowodyrem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-03, 01:13   

Wybraliśmy się dzisiaj ze znajomymi do Stodoły. Zdziwienie było nasze ogromne, bo lokal wyglądał, jakby było zamknięte, dopiero później okazało się, że jednak jest zamknięte, ponieważ było ciemno i zamknięte. Szkoda, bo było nas parę osób, które specjalnie pojechały w konkretne miejsce a nie gdzieś, żeby spędzić miło czas, a tu taki zonk :( Szkoda, że na stronie nie było żadnej informacji o dzisiejszym nieczynniejsiu tego lokalu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-10-03, 11:44   

zamknięte i zamknięte i było zamknięte. Aha.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-03, 12:17   

Tak. 3x zamknięte, bo na 3 spusty.

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=55814
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW