R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Alergolog prywatnie - jest jakiś w Wieluniu?
Autor Wiadomość
INTERIOR 
Czytał o Wieluniu



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 40
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-12, 07:48   Alergolog prywatnie - jest jakiś w Wieluniu?

Czy ktoś zna jakiegoś lekarza alergologa przyjmującego prywatnie w Wieluniu? Mam ubezpieczenie ale wolę zapłacić niż czekać w kolejkach i użerać się z niemiłymi paniami recepcjonistkami, które zachowuję się tak jakby łaskę robiły. A wiadomo, że prywatnie to i podejście do pacjenta inne i wogóle no i nie trzeba skierowania. Jeśli znacie kogoś podajcie namiary.
_________________
Wieluń - Probably the Best City in the World
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-12, 08:05   

Zdecydowanie polecam Łódź i szpital Barlickiego. Na NFZ bez problemu. Byliśmy z dzieckiem u "alergologa" w Wieluniu, ponad 100zł za wizyty, na trzeciej rozłożone ręce i próba wysłania do lekarza. Dziękuję.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
INTERIOR 
Czytał o Wieluniu



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 40
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-12, 14:44   

Nie pojadę do Łodzi po receptę na leki, które biorę od paru lat. Problem w tym, że do tej pory przepisywał mi je lekarz rodzinny ale przepisy się zmieniły i teraz może je przepisywać tylko alergolog. :570:
_________________
Wieluń - Probably the Best City in the World
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Phoenix 
Ma stragan na targu



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 525
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-06-12, 15:15   

dr Anna Rybczyńska - gabinet ul. Kaliska 12 (brama przy Globusie) tel. 438433218, gabinet ul. Kościuszki 62 tel. 438431870, komórkowy: 601316988
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-12, 16:30   

To pisz, że chodzi o receptę, a nie o leczenie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
panteon 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 49
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 94
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-13, 00:51   

INTERIOR napisał/a:
Nie pojadę do Łodzi po receptę na leki, które biorę od paru lat. Problem w tym, że do tej pory przepisywał mi je lekarz rodzinny ale przepisy się zmieniły i teraz może je przepisywać tylko alergolog. :570:

Sorki, ale ludzkiej ciemnoty nie potrafię znieść. "Przepisy" się zmieniły, ale "łone" nie zabraniają" przepisywanie chorym leków zgodnie z refundacją ( dla "ciemnych" - na zniżkę ). Lekarz POZ musi mieć tylko zaświadczenie od lekarza specjalisty, że dany "chory" choruje na konkretną chorobę a nie, ze "se" wymyślił. Jak tego papieru lekarz POZ nie ma, to urzędas z NFZ uzna receptę za nieuprawnioną do refundacji. Wtedy każdy lekarz POZ od recepty płaci 200 zeta kary. ( bez możliwości odwołania )
Chyba, że lekarz POZ jest sam specjalistą, wtedy NFZ może go w dooopeę pocałować. Capito ?
p.s. sorki, mądrzę się, bo "ćwiczyłem" . Ogólnie, jest "dobrze" PO, niech dalej "rządzi" :/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
INTERIOR 
Czytał o Wieluniu



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 40
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-13, 07:04   

I tu wychodzi cała głupota polskiej publicznej służby zdrowia - lekarz rodzinny nie przepisze leków, bo nie jego dziedzina - idziesz do specjalisty po kartkę, że nie ubzdurałeś "se" choroby i wracasz z powrotem do rodzinnego żeby wypisał receptę. Jakbym nie miał co innego do roboty tylko łażenie po lekarzach i symulowanie choroby. Marzy mi się żeby w POlsce leki na astmę były dostępne tak jak w USA - do kupienia w każdym większym spożywczaku i na stacjach benzynowych.

Ach... Panie Arłukowicz ----------> http://www.youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg
_________________
Wieluń - Probably the Best City in the World
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
INTERIOR 
Czytał o Wieluniu



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 40
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-21, 09:49   

Żeby zakończyć wątek napiszę tylko jeszcze, że byłem tak jak mi polecił Phoenix u dr Rybczyńskiej. Bardzo miła pani doktor, trafiła z lekami bezbłędnie. Czuję się o niebo lepiej. Gabinet przy ulicy Kościuszki bardzo przytulny, może spodobać się dzieciom. 50zł za wizytę to niedrogo a badanie i wywiad lekarski bardzo profesjonalny. Polecam tę doktor.
_________________
Wieluń - Probably the Best City in the World
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Phoenix 
Ma stragan na targu



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 525
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-06-21, 10:03   

To super. Niestety przez te upały także mi się pogorszyło... alergia z taką temperaturą nie idzie w parze...duszności znów ;(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW