R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Archdevil
2010-05-28, 17:36
hip-hop w wieluniu
Autor Wiadomość
Siema 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: WLN
Wysłany: 2010-05-26, 20:15   hip-hop w wieluniu

Siema

Chcialbym poruszyc temat sytuacji kultury wyzej wymienionej w Wieluniu. Jak pewnie wielu z was zauwazylo w tej kwestii nie dzieje sie nic, mlodzi artysci (nie tylko muzycy) nie maja szans rozwoju na rodzimej scenie, urzad miasta jak i miejscowe media oraz kluby(wlasciwie jeden) nie sa chetne do pomocy mlodym artystom. O ile raperzy jeszcze jakos sobie radza tak o grafficiarzach czy tancerzach nie slychac juz nic. Nadszedl najwyzszy czas aby to zmienic . Wyrazcie tu swoja opinie na temat wielunskiej muzyki jak i calej kulturze hip hop. Pokazcie ilu jest ludzi ktorzy chcieliby uslyszec oraz zobaczyc cos wiecej z Wielunia w lepszej jakosci.

5


Poprawiono 2 błędy ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2010-05-26, 20:25, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-26, 20:46   

Ja osobiście jestem za tym, aby postawić u nas ścianę gdzieś w centrum lub w pobliżu centrum razem z miejscem dla skate'ów, grafficiarzy, hiphopowców, gdzie legalnie można byłoby posprayować, pojeździć na rolkach, spotkać się, pogadać, wypić piwko itp.

Niestety znając nasze realia można jedynie marzyć... :sad:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Siema 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: WLN
Wysłany: 2010-05-26, 20:55   

no wlasnie pomoc ze strony miasta i zaangazowanie nawet ze strony mlodziezy jest znikome, nie ma nawet w wieluniu dobrze rozreklamowanego portalu ogolnoinformacyjnego a co dopiero dotyczacego hip hopu, brak jakich kolwiek koncertow , nic. Jedyna audycja w radiu zw zostala zniesiona, tak zszedl z afisza wlasciwie hip hop w wln po ostatnim koncercie pezeta na dniach wln dwa lata temu. Czas sie zmobilizowac zaczac promowac, przekazywac znajomym pewne informacje
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-26, 20:58   

Siema, zobaczymy czy coś z tego tematu wyniknie - jeśli tak, to można połączyć siły i wspólnie wypromować temat, który poruszyłeś. Może coś drgnie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Siema 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: WLN
Wysłany: 2010-05-26, 21:01   

widac ze samo forum nie jest szerzej znane, przydaloby sie takze je jakos wypromowac, moze na poczatek utworzyc podkategorie hip hop w ktorej mozna byloby rozmawiac o albumach, uzewnetrzniac sie ze swoja tworczoscia, wydaje mi sie ze najwieksza moc razenia jesli chodzi o informacje ma radio zw moze moznaby umiescic jakas reklame forum chocby na stronie internetowej, moze umiescic na antenie jakis jingiel, cokolwiek. Czas ruszyc z miejsca
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-26, 21:02   

Z tego co pamiętam to w lasku jest rynna dla skejtów. Jakoś ile razy tam byłem to żadnego nie widziałem.
Widocznie ta jak to nazwałeś "kultura" jest mało powszechna.
 
   
woorm 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 32
Skąd: Suwałki/Wieluń
Wysłany: 2010-05-26, 21:09   

Siema napisał/a:
przydaloby sie takze je jakos wypromowac, moze na poczatek utworzyc podkategorie hip hop w ktorej mozna byloby rozmawiac o albumach, uzewnetrzniac sie ze swoja tworczoscia, wydaje mi sie ze najwieksza moc razenia
kolego, ale jest tyle innych jeszcze rodzajów muzyki! Nie można się taj szufladkować tym, żeby promować hh a zapominać o innych gatunkach 8)
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Torlof1990
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Siema 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: WLN
Wysłany: 2010-05-26, 21:13   

no przeciez nikt nie mowi o zadnym szufladkowaniu, przeciez mozna utworzyc takze inne podkategorie. Po prostu hip hop zostal zapomniany i wyklety w wieluniu dlatego trzeba to zmienic a przede wszystkim przelamac stereotypy w oczach ludzi i wladz miasta
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-26, 21:15   

Cytat:
widac ze samo forum nie jest szerzej znane, przydaloby sie takze je jakos wypromowac, moze na poczatek utworzyc podkategorie hip hop w ktorej mozna byloby rozmawiac o albumach, uzewnetrzniac sie ze swoja tworczoscia, wydaje mi sie ze najwieksza moc razenia jesli chodzi o informacje ma radio zw moze moznaby umiescic jakas reklame forum chocby na stronie internetowej, moze umiescic na antenie jakis jingiel, cokolwiek. Czas ruszyc z miejsca

Forum jest wystarczająco znane :) Kategorie pasujące do hiphopu to hobby czy muzyka - można pisać do woli. Nie znam strony z regionu wieluńskiego, która jest lepiej wyszukiwana przez google niż forum :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-05-26, 21:16   

Gregg Sparrow napisał/a:
Z tego co pamiętam to w lasku jest rynna dla skejtów. Jakoś ile razy tam byłem to żadnego nie widziałem.

Na SS swego czasu też była rampa. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę- ale wytrzymała max 2-3 sezony.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-26, 21:31   

Dominika napisał/a:
Na SS swego czasu też była rampa. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę- ale wytrzymała max 2-3 sezony.

Dokładnie. Może ktoś ma informacje, dlaczego została usunięta? Tylko nie piszcie, że ze względu na budowę nowych bloków, bo to akurat czasowo różniło się paroma latami.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
woorm 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 32
Skąd: Suwałki/Wieluń
Wysłany: 2010-05-26, 21:33   

Ja tez sie zastanawiałem czemu. Za młodu się tam chodziło :D
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Torlof1990
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Siema 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: WLN
Wysłany: 2010-05-26, 21:33   

moze i forum jest popularne ale napewno nie wsrod mlodziezy, trzeba to zmienic, ogolnie przydal by sie serwis informacyjny w innej formie, forum mogloby byc jako dodatek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-05-26, 21:39   

W takim razie do dzieła !

Ze swojej strony mogę zapewnić subdomene *.wielun.biz, miejsce na serwerze, instalację skryptów i obsługę techniczną.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
woorm 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 32
Skąd: Suwałki/Wieluń
Wysłany: 2010-05-26, 21:43   

o wlaśnie, może coś się odświeży :D do dzieła Siema :D
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Torlof1990
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW