R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2010-01-31, 18:55
Klub TESTA ROSSA
Autor Wiadomość
chlopczyk 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-29, 10:49   

W TR różnie bywało, zdarzały się fantastyczne imprezy, jak i te troche gorsze. Ale mimo wszystko trzeba będzie z żalem pożegnać ten lokal. Tym bardziej, że już w Wieluniu nie będzie żadnego miejsca, żeby gdzieś wyjść w weekendowy wieczór.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
damianos1235 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Wiek: 32
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 842
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-29, 15:58   

przecież jest jeszcze amnesia
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-29, 16:22   

Normalnie łza się w oku kręci, tyle wspomnień.. Nie będzie już sensu przyjeżdżać do Wielunia:(
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2009-09-29, 17:26   

Byliśmy tam raz czy dwa,ale pozostały naprawdę miłe wspomnienia :( :(
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-02, 14:56   

Dziś zaczynamy ostatni weekend w klubie Testa Rossa

piątek - DJ vertus, DJ mario's

sobota - DJ mario's, DJ vertus

start 21:00

zapraszamy :!: :!: :!:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-02, 18:46   

Zapraszamy na ostatnie podrygi w klubie :D Dzisiaj jeszcze możecie wybrać gdzie będziecie imprezować - za tydzień nie będziecie mieć dużego wyboru :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-02, 19:55   

damianos1235 napisał/a:
przecież jest jeszcze amnesia


Dałeś radę tam wysiedzieć? Ja z odległości 20 cm nie potrafiłem dogadać się z koleżanką a ludzi jak na lekarstwo ;)

Tego też dnia chciałem wejść chyba to TR ale ludzi chyba też mało było a przed klubem było więcej ludzi niz w środku.

Zresztą hałaśliwe kluby nie dla mnie, wolałbym coś w stylu chill-out, smooth jazz, gazetkę, kawkę czy coś mocniejszego i porozmawiać sobie(tak że moge uslyszec drugą osobę)

Takie miejsce by się zdało w Wieluniu.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-10-02, 19:57   

red napisał/a:
Dzisiaj jeszcze możecie wybrać gdzie będziecie imprezować - za tydzień nie będziecie mieć dużego wyboru :D

Nareszcie niektórzy rodzice odetchną z ulgą, że ich pociechy mają o jeden powód więcej do posiedzenia w domu, z ……. nimi właśnie :twisted: :D :D ;) .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-03, 12:57   

miko 005 napisał/a:
Nareszcie niektórzy rodzice odetchną z ulgą, że ich pociechy mają o jeden powód więcej do posiedzenia w domu, z ……. nimi właśnie

Nie pójda do TR to pójdą gdzieś indziej - tak już to jest urządzone.
Spójrz na to też z innej strony - kilka osób traci pracę, zasilając szeregi bezrobotnych...

Dziś ostatnia impreza w klubie. ZAPRASZAM !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-03, 18:17   

UWAGA - z uwagi na fakt, że prawdopodobnie nowy najemca lokalu wycofał się z umowy, oferta sprzedaży lokalu jest znów aktualna, ale tylko przez kilka najbliższych dni.

Cena wynosi 47 000 zł i podlega negocjacji. Istnieje możliwość DUŻEGO obniżenia ceny w przypadku rezygnacji z części wyposażenia klubu!

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW lub telefonicznie - 500 21 21 21.

I ponawiam zaprosznie na dzisiejszą imprezę - w temacie zakończenia działalności klubu Testa Rossa nic się nie zmieniło...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daniell 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 40
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-04, 00:02   

Mnie to cieszy że nie będzie rozpijania Wieluńskiej Młodzieży. Kilkakrotnie byłem świadkiem jak barman podawał alkohol osobom znacznie poniżej 18 roku. Co się działo w miejscowych toaletach nawet nie wspomnę. Wszystkim życzę prowadzenia interesów zgodnych z sumieniem a jeśli takowego nie posiadacie to msza w niedziele może coś zmienić. Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2009-10-04, 01:36   

daniell napisał/a:
Kilkakrotnie byłem świadkiem jak barman podawał alkohol osobom znacznie poniżej 18 roku. Co się działo w miejscowych toaletach nawet nie wspomnę.

To dlaczego nie zareagowałeś a teraz rzucasz kamieniem?
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
creative 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: wln
Wysłany: 2009-10-04, 11:25   

kazdy jest jest bohaterem przez internet :]
co sie bedzie udzielał na live'a :D :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daniell 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 40
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-04, 11:52   

Bohaterem za duże słowa. Ja poprostu wskazuje na nieczyste intencje ludzi zarządzającym takimi interesami dla których liczy się tylko kasa. Oby częściej z rynku znikali tacy właśnie biznesmeni ustępując miejsca lepszym. Jak chcesz live to Ci moge go zorganizować. Chcesz?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-04, 12:33   

daniell, mogłeś zawiadomić odpowiednie organy że coś się dzieje złego. Nie zrobiłeś tego a teraz strugasz bohatera na forum.
Akurat TR było jednym z niewielu lokali, w który był położony bardzo duży nacisk na sprawdzanie czy goście są pełnoletni. Wiele osób nie było wpuszczanych do lokalu, wielu też odmawiano sprzedaży nawet piwa na barze. Oczywiście nie myli sie tylko ten co nic nie robi - nam też nie udało się pewnie uniknąć przypadków sprzedaży alkoholu nieletnim, ale w moim odczuciu był to raczej margines niż reguła.
Co do opłacalności takich "nieczystych interesów" - sprzedam ci TR w promocyjnej cenie - jak dla Ciebie to dajesz 40 tys zł i bierzesz. Poprowadzisz lokal kilka miesięcy i zobaczysz jakie są z tego kokosy. Zapytaj mnie czy Lemona ile sie dorobiliśmy na swoich klubach. Bo prawda jest taka, że sa to interesy, do których dokłada się albo zamykają się na zero - w najlepszym wypadku kończy się symbolicznym zyskiem, nieadekwatnym do nakładu poniesionej kosztów, zainwestowanej pracy i straconych nerwów...
A alkohol sprzedaje się nieletnim głównie w sklepach spożywczych - przejdź się wieczorem po mieście to zobaczysz jak to wygląda.
Toalety służą głównie do robienia kupki i siusiu - ale nie mogę za bardzo ingerować w to co tam się dzieje.
daniell napisał/a:
Jak chcesz live to Ci moge go zorganizować. Chcesz?

Mnie możesz zorganizować - cokolwiek masz na myśli.
A tak w ogóle to nie psuj mi melancholijnego nastroju zamykania pewnego etapu swojego życia.
To tyle wyjaśnień dla malkontentów, którzy też w pewien sposób przyczynili się do zamknięcia TR.



Chciałbym podziekować uczestnikom wczorajszej imprezy, w tym dużej grupie moich znajomych i przyjaciół klubu, którzy swoją obecnością uświetnili ostatnia imprezę. Wielkie dzięki za przybycie i za świetna zabawę. Myślę, że godnie pożegnaliśmy klub. Podziekowania też dla tych, którzy nie przybyli, a tworzyli historie tego lokalu przez 4 lata jego działalności. Nie będę wymieniał wszystkich z nazwiska, ale zainteresowani będą wiedzieć że o nich mowa :)

Dzieki za wspólnie spędzone cztery lata. Mam nadzieję, że miło będziecie wspominać Testa Rossę. Pamiętajcie, że co złego to nie my :D

nekrolog2.JPG
...
Plik ściągnięto 89 raz(y) 30,72 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW