R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
100doła Kraszkowice
Autor Wiadomość
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 11:39   

miko 005 napisał/a:
Jeśli będzie to selekcja typu; grandzisz przed lokalem to masz szlaban, albo w lokalu to wypad :!: :!: Nie widzę żadnego problemu, i pewnie w dużej mierze o to chodzi firmie ;) .

I z tym się zgadzam. Tylko po co selekcja? Ochrona nie wystarczy? Wprowadzenie selekcji kojarzy mi się właśnie z ocenianiem ludzi na podstawie koloru trampek. Bo niestety tak przeważnie działa selekcja, dlatego miejsca w których występuje dla zasady omijam szerokim łukiem. Powinno być tak jak pisał Administrator. Wstęp dla wszystkich a jak ktoś nie umie się zachować to do akcji wkracza ochrona.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 11:46   

Co do ochrony to także mam wątpliwości. Prawda jest taka, że to ona bardzo często prowokuje. Na Ibizie nie ma w klubach ochrony. Jeśli jest z kimś problem to wpada policja w kominiarkach i zabiera delikwenta na kilka/kilkanaście godzin (z reguły angoli).

A jeśli chodzi o transport to bardzo popularne są tam tzw Disco Bus, które dowożą klientów do klubów (w cenie wejściówki).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2010-07-07, 12:11   

yampress napisał/a:
start nie oznacza że dalej będzie się kręciło dobrze.
Każdy na początku idzie zobaczyć

Hmm... A Ciacho Club? :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 12:58   

Administrator napisał/a:
Co do ochrony to także mam wątpliwości. Prawda jest taka, że to ona bardzo często prowokuje. Na Ibizie nie ma w klubach ochrony. Jeśli jest z kimś problem to wpada policja w kominiarkach i zabiera delikwenta na kilka/kilkanaście godzin (z reguły angoli).

Prawda, ochrona to często największe buce i zadymiarze w klubie. Tylko w takim razie powinno się przeprowadzać selekcję przy zatrudnianiu ochrony a nie pod klubem.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 13:06   

Przypominam o czym jest temat. Na razie wypowiadacie się na temat lokalu, jakbyście byli w nim dłużej, niż on istnieje. Jedźcie, zobaczcie, oceńcie, napiszcie. Domena Polaka - spekulant.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 33
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 13:35   

Jak widzę co tu piszecie, to mnie krew zalewa.
Administrator dlaczego porównujesz Kraszkowice do Ibizy. Jeżeli wejście do klubu kosztowałoby 50 euro czyli 200zł to nikt by nie wszedł. jakby nie było ochrony i miała przyjeżdżać policja, to musiałaby ona się przenieść obok klubu, bo zanim by dojechali, to nie byłoby połowy klubu. Co do selekcji, nie wiem czy rozumiecie o co w niej chodzi, właściciel nie chce aby przyszedł do klubu koleś w dresach z koszulka Pier*ol się, jak jesteś normalnie ubrany to wejdziesz .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 17:03   

Nie porównuję Kraszkowic do Ibizy, tylko kwestionuję selekcję ludzi.

Jeśli dla Ciebie odzież świadczy o tym co dana osoba sobą reprezentuję, to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać.

Chudyy napisał/a:
jakby nie było ochrony i miała przyjeżdżać policja, to musiałaby ona się przenieść obok klubu, bo zanim by dojechali, to nie byłoby połowy klubu


Policja jest od tego by dbać o porządek i nikt nie powinien jej wyręczać bo wychodzą z tego jeszcze większe problemy. Gdyby potrafili działać skutecznie to po 1-2 interwencjach nikt nie odważyłby się robić zadymy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 17:22   

Pozwoliłem sobie przeczytać temat od początku i chciałbym to zrecenzować:
-Ferbik, był na fajnej imprezie w nowym klubie i o tym napisał;
- poproszony został o więcej informacji na ten temat;
- chciał pomóc i zasięgnął informacji "u źródeł" żeby wszystkich doinformować (tym bardziej, że byli zainteresowani;
i tu zaczęło się "polskie piekiełko" zwane również "szajbą" (piosenka Wojciecha Młynarskiego}:
- Ferbik, musi czerpać z tego korzyści (oby tylko materialne};
- klub nie może być fajny, bo jest w Kraszkowicach;
- większość dyskutantów jeszcze tam nie była ale ma już wyrobione zdanie;
- z wypowiedzi można wywnioskować, że już dawno powinien zbankrutować lub się rozlecieć;
- wszyscy czekają kiedy zaczną tam bić murzynów lub leworęcznych;
Polak potrafi :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2010-07-07, 17:55   

Gdybym mógł kliknął bym Ci pomógł :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 18:06   

rafalekjan napisał/a:
Gdybym mógł kliknął bym Ci pomógł

To ja mu kliknę. Shymool streścił cąłą zawartość tematu w jednym zdaniu :)
Niestety ale to co napisałeś Shymool to 100% racja. Wielu malkontentów tutaj, chciałbym jednak, żeby to samo każdy z nich napisał po odwiedzeniu 100doły.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 18:21   

Nie chwalcie mnie za bardzo bo na końcu piosenki "Szajba" Młynarski śpiewa:
"Bo mnie zgnoją też!" :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 33
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 18:36   

Shymool napisał/a:
Pozwoliłem sobie przeczytać temat od początku i chciałbym to zrecenzować:
-Ferbik, był na fajnej imprezie w nowym klubie i o tym napisał;
- poproszony został o więcej informacji na ten temat;
- chciał pomóc i zasięgnął informacji "u źródeł" żeby wszystkich doinformować (tym bardziej, że byli zainteresowani;
i tu zaczęło się "polskie piekiełko" zwane również "szajbą" (piosenka Wojciecha Młynarskiego}:
- Ferbik, musi czerpać z tego korzyści (oby tylko materialne};
- klub nie może być fajny, bo jest w Kraszkowicach;
- większość dyskutantów jeszcze tam nie była ale ma już wyrobione zdanie;
- z wypowiedzi można wywnioskować, że już dawno powinien zbankrutować lub się rozlecieć;
- wszyscy czekają kiedy zaczną tam bić murzynów lub leworęcznych;
Polak potrafi :grin:


Nic więcej dodawać nie trzeba.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-07, 19:20   

Chudyy napisał/a:
Administrator dlaczego porównujesz Kraszkowice do Ibizy. Jeżeli wejście do klubu kosztowałoby 50 euro czyli 200zł to nikt by nie wszedł.

Tylko coś mi się wydaje, że 50 euro na Ibizie to tyle co 20 zł w Kraszkowicach :wink:
Chudyy napisał/a:
Co do selekcji, nie wiem czy rozumiecie o co w niej chodzi, właściciel nie chce aby przyszedł do klubu koleś w dresach z koszulka Pier*ol się, jak jesteś normalnie ubrany to wejdziesz .

Ja doskonale rozumiem o co chodzi w selekcji. I właśnie to mi się nie podoba. Bo co znaczy "normalnie ubrany"? Też mi się nie podoba to "dresiarstwo" w niektórych miejscach, ale póki siedzą spokojnie to by mi do głowy nie przyszło kogokolwiek wypraszać. A jak nie chcę takiego towarzystwa to chodzę tam gdzie oni nie chodzą bo im nie odpowiada i tyle.

I żeby nie było, nie mówię o Stodole (tak btw, pisownia 100doła mi się nie podoba;)) bo tam nie byłem i nie wiem jak tam to wygląda. Póki co na podstawie różnych opinii i zdjęć moja opinia o klubie jest pozytywna, ale selekcja sprawia, że moja chęć osobistego sprawdzenia jak tam jest jest bliska zeru. A szkoda.

Temat proponuję wydzielić bo dyskusja ciągle trwa a się śmietnik robi.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-08, 12:02   

Selekcja na wejściu w lokalnym wykonaniu jest tylko hasłem z którego rzadko się korzysta. Wybierać gości można tam gdzie jest ich nadmiar, a na tłumy klientów lokale w małych miastach nie mogą narzekać. Tym bardziej na prowincji.
A wracając do samego lokalu - bardzo odważna inwestycja, zwłaszcza w czasach kryzysu. Ja jestem sceptycznie nastawiony (nie do samego lokalu, ale do kwestii biznesowej) - obym się mylił.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-13, 13:00   

Jeśli nie podoba mi się jakiś klub, to po prostu tam nie chodzę, a narzekający na wszystko powinni otworzyć swoją knajpę, gdzie drinki byłyby tanie, barmanki apetyczne, a klientela złożona z metali, punków, hipisów, hip hopowców i kibiców, a każdy bawiłby się świetnie.

Zdaje się, że właściciel chciał stworzyć coś ambitnego. Czy się udało, nie wiem, bo jeszcze nie odwiedziłem tego przybytku. Mam tylko nadzieję, że artyzm nie ograniczy się do "surowego" (artystycznego, a jakże...) wnętrza i drogiej kawy.
W każdym bądź razie trzymam kciuki, bo po 22 nie ma w sumie gdzie wyjść.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW