R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
WDK zaprasza na - Zimowy koncert ROCK & REGGAE
Autor Wiadomość
pilnik666 
Dojeżdża PKSem
.bębenekman.



Wiek: 42
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 103
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-04, 11:24   

Będzie dobra impreza:) może z Co Z Tego zaprezentujemy nowy materiał, jak wokalista zdąży z tekstami hehehe. Co do koncertu w WDK punkowego to był w 2005 roku jak dobrze pamiętam, oj działo się działo, nawet zdjęcia bolą jak sie je ogląda heheheh :) Na reformackiej robiłem osobiście koncert dawno temu i sie zmieściło jakieś 80 typa, tyle biletów przynajmniej poszło, a jeszcze koledzy i koleżanki na lewizne i zespoły więc śmiem stwierdzić że jakieś 100, może 110 osób było, tylko zimno niemiłosiernie bo ogrzewanie było wyłączone a to był sezon zimowy. Co do składu zespołów na koncert w kinie to jestem zdania że jeszcze jakaś kapela przyjezdna przydałaby się, sama Izolatka to troszkę za mało, ale jak ludziska dopiszą to będzie zajefajnie. Serdecznie zapraszam w imieniu pijaków z Co Z Tego i pamiętajcie wódka jest dla ludzi hehehehehe :572: ps. no nie wiem czy Overdose jest lepsze od Co Z Tego hehehe zależy która kapela jest trzeźwiejsza na scenie hehe pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-05, 13:33   

Jeśli chodzi o koncert, na którym zagrać mieli Podwórkowi, to odbył się on dokładnie 20.05.2006 roku, a zagrały m.in. NONSENS, THC-X, THE KUFLERS no i MORAL DEGRADE.
Na tej wcześniejszej imprezie zagrał m.in. Chalete i na pewno to śmieszne Lethargy z Praszki (może też Ludzie zza Jeziora?), ale nie mam pojęcia kiedy się to działo, może faktycznie w 2005 r.
Ale chyba i tak najlepiej zawsze było w Miami (?) na Sieradzkiej... Jakieś amerykańskie hc, częstochowski Regres, zduńskowolski Delix, sieradzka Anana Kofana, wieluńska Nowa Atlantyda :) Piękne były to imprezy.
Ale na Biedala w tym małym barze jeszcze ze 2 lata temu też nie było źle, tylko trochę za ciasno.
A pamiętacie tę coroczną balangę w Sokolnikach? To Nic Party się to chyba nazywało :) Albo Reggae na zakończenie lata w Praszce (2003?) (ale to już jednorazowe wydarzenie było)?
W każdym bądź razie dobrze, że w piątek będzie można się w Wieluniu pobawić 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pilnik666 
Dojeżdża PKSem
.bębenekman.



Wiek: 42
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 103
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-08, 09:58   

Pamiętne imprezy, w sokolnikach nazywało się To Nic Party, też było fajnie, a faktycznie w Miami robiło się fajne imprezy, troche zespołów tam ściągaliśmy, szkoda że teraz nie można się tam wbić, bo sala na koncerty jest fajna.

Co do piątkowego koncertu w Kinie to niestety Co Z Tego nie zagra, dwóch muzyków z zespołu nie dotrze ze studiów i nie damy rady. Przepraszamy bardzo, co złego to nie my, ale nauka najważniejsza, przynajmniej co dla niektórych członków zespołu, bo ja osobiście przygodę z nauką już zakończyłem hehe. Pozdrawiam i do następnego koncertu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mafes 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 32
Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 49
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-08, 17:34   

Szkoda, bo liczyłem, że w przeciwieństwie do Byczyny w końcu będzie można sobie przy Co z tego trochę poskakać... A na dobry zamiennik w tej sytuacji raczej nie można liczyć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bartko 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 33
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 25
Skąd: prawie wln
Wysłany: 2011-02-08, 19:42   

zamiast co z tego wystąpią prawdopodobnie: Fast Jabols i 78
_________________
fast jabols!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-11, 12:17   

Jeszcze parę godzin i wychodzę... do pracy niestety :? I dajcie znać jak było bo ciekawi mnie to Fast Jabols i 78 :lol: I powodzenia życzę The Korektors, mam nadzieję, że już jakieś własne kawałki mają.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mafes 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 32
Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 49
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-11, 21:10   

I już po koncercie ;)

Pomelo Project - nie moje klimaty, ale pod sceną trochę się działo, ergo - zespół został dobrze przyjęty;

Fast Jabols - brakowało mi nieco ostrzejszego grania (nazwa mogłaby na to wskazywać), ale przynajmniej było kiedy wyjść na papierosa :P;

The Korektors - dziewczyny zawsze dają radę i są jednym z bardziej obiecujących młodych zespołów, teraz też pokazały swoje umiejętności grając bis za bisem;

Izolatka - spóźnienie o jakieś 45 minut wyszło nam w sumie na dobre, można było dłużej posłuchać wyżej wymienionych zespołów. Pogo było konkretne, chociaż "nawet gdyby puścili nam techno, i tak byśmy skakali".

Gratulacje dla Domu Kultury za organizację imprezy i niezawodnego Mirka Szymula, który tradycyjnie już zdzierał gardło by zachować ciągłość dźwięków słyszalnych ze sceny ;) Oby do kwietnia!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-11, 21:34   

Super opinia! Nie zgadzam się tylko z recenzją o Fast Jabolsach :grin: Jeszcze Cię zadziwią. Za dużo palisz :shock:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
coprosze 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-02-11, 21:38   

przesadzasz Mafes :D

nie było zle,Jabolsi zaskoczyli mnie utworem Akuratów.se kurde gardło zdarłem ;P

no Mika jak zawsze gardełko łądnie zdzierała,było git :)

na izolatce za długo nie byłem,ale cos mało mocne chyba było,bardziej pod jakies ska podchodziło.

ale i tak czekam na kwiecien :DDDD

niebieskosznurówkowiec :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-11, 21:43   

Mafes, w kwietniu radzę na Jabolsach nie wychodzić na peta :grin: Mają szansę na Best Punk of Wielun! Wery macz :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2011-02-12, 10:57   











Wiedziałem, że nasze zespoły mają wysoki poziom, ale nie sądziłem że aż tak wysoki
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Ostatnio zmieniony przez Mrówek 2011-02-12, 17:52, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dudi 
Czytał o Wieluniu
królik



Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 33
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-12, 13:02   

Drugi utwór to Hej kobieto, nie Po co ten płacz, ale może zostać:)
_________________
http://www.lastfm.pl/user/dudiiii
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
IZOLATKA 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2011-02-12, 13:50   

Wieluń - We Love You!

Walentynki tuż tuż a my miłość wyznajemy wieluńskiej publice. Ano, koncert zaliczamy do jednego z najbardziej udanych w całej naszej historii i wyznanie miłości się Wam za to należy.
Z tego też miejsca chcemy przeprosić pisemnie Wieluń za obsuwę całego programu. Niestety, remont naszej kochanej 8-mki nie wybiera, nawet wtedy gdy Hołek prowadzi nas do celu.
Nie mniej jednak chcemy podziękować publice za świetną zabawę oraz organizatorom, bez których koncert by się nie odbył.
PS. Macie może zdjęcia albo wideo z koncertu?
_________________
http://www.myspace.com/izolatka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Rybak 
Przyjeżdża na zakupy
ornitolog


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 449
Piwa: 12/1
Skąd: z samiutkiego piekła
Wysłany: 2011-02-12, 14:42   

Super koncert. Gratulacje dla WDK za organizację, oby nie spoczęli na laurach :)
Więcej takich imprez !!!
Wszystkie zespoły dały czadu, ale "najładniejszy" jest The Korektors :D
_________________
Nadchodzi ten dzień.........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
groszek 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 41
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 103
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-12, 14:52   

Czekam na koncert kwietniowy ;)

Natomiast ten jak najbardziej udany. Pomelo swój pierwszy raz mogą zaliczyć do udanych :) Autorski kawałek podobał mi się szczególnie mocno ;)
Fast Jabols- będa z nich ludzi. The Korektors pokazali, że wiedzą o co w tym wszytskim chodzi :)
Izolatka...ja się zakochałam :P

I na koniec : Panie Shymool wyrazy uznania za całość prowadzenia i za układ choreograficzny:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW