R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
WDK zaprasza na - Zimowy koncert ROCK & REGGAE
Autor Wiadomość
pilnik666 
Dojeżdża PKSem
.bębenekman.



Wiek: 41
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 103
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2011-02-22, 12:02   

"Muzyka jest muzyką wszystkich muzyków" który starszy to będzie wiedział czyj to tekst :) ogólnie to rozmawiamy tu o gustach, a o gustach sie nie dyskutuje... Ktoś lubi covery a ktoś nie, wszystkim się nie dogodzi niestety, a i tak grajkowie powinny robić muzykę tak jak ją czują nie patrząc na wybredną publiczność. hehehe, oczywiście nie chciałem nikogo urazić i nie jestem po żadnej stronie, po prostu każdy niech się zajmie swoim (muzycy grą a publiczność szaleństwem) i wszystko będzie dobrze. Mnie osobiście dużo rzeczy się nie podoba, ale o tym nie pisze bo nie mam potrzeby otwierania się. Ale po to jest forum żeby wylewać swoje odczucia i myśli, jak sie nie będziemy nawzajem atakować o głupoty to świat będzie piękniejszy :) i bez wojen mam nadzieje :) ... ps. lubie okocima czarnego
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tybek 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 38
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 120
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-23, 14:24   

Dokładnie, równie dobrze można łacha przytargać z tego że ktoś jest cinkim bolkiem bo przyjdzie na koncert i siedzi jak (słowo wymoderowano) :P Jest też wersja numer dwa i wiele wiele innych jak na przykład: "na taki koncert to szkoda iść, lepiej przykisić w domu i postękać, jak to polacy mają we krwi- obojętnie co by było to i tak znajdzie się grupka która będzie marudzić" poluzujcie kalafiory panowie ;)
_________________
www.fiat-furious.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
leon 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-10, 15:44   

Witam, może ktoś grający na gitarze w WDK-u chciałby pograć w zespole na weselach i zarobić przy tym parę złotych.
Zainteresowanych proszę o kontakt. GG 2773764
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tybek 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 38
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 120
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-10, 22:27   

Ja chcę :) Napisałem Ci na gg co i jak.
_________________
www.fiat-furious.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW