R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
WDK zaprasza na - Koncert ROCK/METAL/PUNK
Autor Wiadomość
Tybek 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 38
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 120
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-10, 21:04   

Ja także uważam że koncert bardzo udany :) Osobiście podobał mi się zespół (niestety nie wiem jaka to nazwa, ponieważ słyszałem go z zewnątrz) takiego fajnego punka chłopaki cięli (chyba to był drugi band na scenie) oraz ten z dziewczyną na wokalu (chyba przed the korektors). Przyjemnie się tego słuchało, ciekawa muzyka i ciekawe patenty- trzymajcie tak dalej ! (no i wokal w the korektors, fajna barwa- ale to chyba mówiłem, a jak nie to mówię teraz) ;) Ale mam jedno "ALE" do co niektórych graczy (nie wiem czyja to sprawka, sprawcy będą zapewne się domyślą) chodzi mi o burdel jaki panował na scenie. Jakieś walające się gitary, kable, gdzieś jakiś efekt, woda mineralna.... Dżizyzzz :roll: syf taki że nie szło przejść normalnie, a co dopiero z jakimś większym sprzętem typu paczka czy wzmacniacz, o gitarze nie wspominając. Jedna kapelka np (chyba chłopaki od tego fajnego punka właśnie) zajęli kanciapę i git- przed koncertem wyskoczyli z kanciapy z wiosłami, później się sprawnie ewakuowali ze sceny i tak powinno być :) Chyba nie jest to problemem (a ułatwi to innym instalację na scenie, czy chociażby poruszanie się po scenie bez obawy że się zahaczy czyjeś "coś") znaleźć sobie jakiś kąt, sprawnie wszystko przygotować, ustawić się, zagrać, spakować klamoty i zejść ze sceny, a nie j****ć wiosło na glebę, wszystko porozpieprzać i iść... Skończyłem grać- sprzątam po sobie i robię miejsce innym- proste. No chyba że zabrakło mamusi, która posprząta zabawki? To ja nie mam pytań w takim razie. Tak na przyszłość- niech każdy dba o porządek i ład za siebie i wszystkim będzie wygodniej.
_________________
www.fiat-furious.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jakub_sadowa 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 9 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 225
Piwa: 6/8
Skąd: Wieluń / Wrocław
Wysłany: 2011-05-11, 20:59   

Wrzucam filmik gwiazdy wieczoru - HELLSPAWN, w najbliższym czasie wrzuce jeszcze z 10 filmików ;)

koncert rock/metal/punk wieluń - hellspawn cz.1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Granaty 
Słyszał o Wieluniu



Wiek: 33
Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-12, 13:06   

Tybek, te zespoły to kolejno Revolt i Antykwariat :) Mi szczególnie ten drugi band sie spodobał, a jak zagrali Niewinnych, to normalnie ryj z ziemi zbierać musiałem, bardzo pozytywne wrażenia :) Jedyne, co mi sie nie spodobało na koncercie, to to, że ktoś zapomniał o kulturze i o tym, że klnięciem w niebogłosy i wymachiwaniem rękami się celu nie osiągnie. Niemniej jednak koncert udany, ludzie sie bawili i o to chodziło. Mam nadzieję, że będzie coraz więcej tego typu rzeczy w Wieluniu ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tybek 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 38
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 120
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-12, 21:00   

Hehehe chodzi Ci o supertechnicznego, który zamiast sprawnie naprawić danie dooopy, że piec nie chodzi, nieudolnie zamaskował swoją niewiedzę "OPR-em" w kierunku basisty udając "szefa" :roll: ? Można i tak.... :lol: :lol: :lol:
_________________
www.fiat-furious.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jakub_sadowa 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 9 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 225
Piwa: 6/8
Skąd: Wieluń / Wrocław
Wysłany: 2011-05-13, 18:58   

Tak jak zapowiadałem, wrzuciłem następny filmik z koncertu, ale resztę będę chyba dodawał stopniowo bo ostatnio mam mało czasu.

koncert rock/metal/punk hellspawn cz.2
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW