R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Bar Walcburger
Autor Wiadomość
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-10-26, 21:24   Bar Walcburger

Dziś miałem okazję nawiedzić w/w bar więc podzielę się moimi wrażeniami z Wami. Lokal usytuowany między Intermarche a Dworcem PKS w pawilonie handlowym gdzie znajduje się salon Stihl-a, sklep odzieżowy z butami. Wystrój wnętrza bardzo fajny,przytulne boksy,plazma na ścianie,ubikacje(tu nie miałem okazji być). Zamówiłem sobie hamburgera drobiowego(4,50 zł) do tego sosy mieszanka ostrego z pikantnym - bardzo smaczny,ciepły,dodatki warzywne w odpowiednich proporcjach takich jak lubię czytaj nie za dużo - na pewno tam zajrzę by coś przekąsić.Oczywiście w menu jest wiele innych propozycji,również zestawy do których dodatkowo są frytki czy napój.
Polecam Wam odwiedzić ten lokal forumowicze,w tygodniu otwarty od 10 - 19,w sobotę od 10 - 1:00 (myślę,że nie pomyliłem nic,ale jak coś proszę mnie poprawić) :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2011-10-26, 22:11   

Bylam raz zkolezanką, Kolezanka hamburger ja zapiekanka. Bardzo smaczne i dosc tanie. Wystroj ladny, toalaty fajna, obsluga mila. Na pewno bede czesciej.


Poprawiono 1 błąd ort.
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-10-27, 00:02, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mihau 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 252
Piwa: 2/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-10-28, 20:41   

Przechodziłem parę razy koło tego baru i zapach był... zachęcający 8) jeszcze nie miałem okazji spróbować, ale było widać że jest czysto :grin: nawet chyba czasem są promocje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HandOfFury 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 86
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 292
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-10-28, 22:13   

Jadłem dziś kebaba z tego lokalu - MNIAM :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tybek 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 38
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 120
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-09, 11:05   

Również polecam. Jedzonko pierwsza klasa, wystrój, atmosfera ( co prawda po paru piwkach.. :D ) ale tak na serio to bardzo przyjemne miejsce, w którym można dobrze zjeść ;)
_________________
www.fiat-furious.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2011-11-09, 11:30   

Byłem, jadłem i oceniam: Hamburger firmowy - bardzo, bardzo dobry, hot dog ok. Następnym razem czas na kebaba :)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2011-11-25, 07:59   

Wczoraj ponownie zawitaliśmy do Walcburgera, tym razem skusiliśmy się na kebab - w zestawie i w bułce. Dużo, w dobrej cenie i baaaardzo dobre smakowo, a frytki po prostu palce lizać - najlepsze kupne frytki jakie do tej pory jadłem...
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-25, 14:23   

Byłam kilka razy. No co tu dużo gadać... dobre żarcie, mówiąc krótko 8) Polecam!
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-25, 14:44   

Mnie osobiście nie przekonał hot-dog francuski, ale może dlatego, że przez parę lat przyzwyczaiłem się do statoilowego. Natomiast kebab naprawdę dobry :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Monika 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 9 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 239
Piwa: 1/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-06, 11:55   

Miałam "wątpliwą" przyjemność odwiedzić ten bar w zeszłym tygodniu i przyznam szczerze, że bardzo mnie rozczarował. Po opiniach na forum spodziewałam się czegoś znacznie lepszego. Oceniam tylko jedzenie, bo lokal całkiem całkiem. Hamburger drobiowy bardzo ubogi, w porównaniu np. do hamburgera podawanego w budce pomiędzy Inter a Bricomarche. Smak ok. Natomiast kebab to jakaś porażka! Jak coś takiego można w ogóle nazwać kebabem?! Pierwszy raz się spotkałam, żeby skrawano mięso mielone i nazywano je kebabem! To skandal jak dla mnie. Jadłam wiele kebabów, również w Turcji i nikt w tym względzie nie oszukiwał. Ponadto surówka z czerwonej kapusty podana do zestawu była gorzka, czyli rozumiem, że stara. To wszystko ode mnie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-06, 13:12   

Monika napisał/a:
Jak coś takiego można w ogóle nazwać kebabem?! Pierwszy raz się spotkałam, żeby skrawano mięso mielone i nazywano je kebabem!

Proponuję się zatem doedukować, z jakich rodzajów mięs robi się kebap :) Bo mówienie, że ktoś oszukuje jest w tym przypadku delikatnie mówiąc nie na miejscu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
HandOfFury 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 86
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 292
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-06, 14:34   

Monika napisał/a:
w porównaniu np. do hamburgera podawanego w budce pomiędzy Inter a Bricomarche.


Rozumiem, że pracujesz pomiędzy Interem a Bricomarche i konkurencja doskwiera?:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-06, 15:00   

HandOfFury napisał/a:
Rozumiem, że pracujesz pomiędzy Interem a Bricomarche i konkurencja doskwiera?:)

Dlaczego z góry zakładacie, że jak ktoś napisze negatywny post nt jakiejś firmy to od razu musi to być konkurencja...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-06, 19:26   

Kebab (także: kebap) – potrawa kuchni orientalnej. Określenie obejmuje ponad dwadzieścia odmian tej potrawy (m.in. iskender kebab, adana kebabı czy şiş kebabı) i nie jest jednoznaczne. W Polsce słowo kebab oznacza zazwyczaj döner kebap (po turecku ‘obracające się pieczone mięso’), czyli danie kuchni tureckiej w postaci baraniny (może być to również mięso cielęce lub drobiowe, nigdy wieprzowe) skrawanej z pionowego rożna z surówką i owczym serem, współcześnie przekształcone w danie typu fast food, podawane w przaśnym chlebie, picie lub bułce z surówką warzywną oraz różnymi sosami – łagodnymi lub ostrymi. W Niemczech potrawę tę określa się najczęściej jako döner (po turecku ‘obraca się’), odmianę w placku lawasz zaś jako dürüm döner (‘zawinięty döner’), turecka pizza (Türkische Pizza) lub yufka, przy czym ostatnie określenie dotyczy niekiedy jedynie kebabu z mięsa drobiowego. Powszechne jest jedzenie kebabu razem z ayranem.

W krajach arabskich, Armenii, Izraelu i Iranie słowo kebab oznacza najczęściej nie döner kebab, lecz şiş kebab (po turecku ‘pieczone mięso na szpikulcu’), czyli szaszłyk z pieczonego, często mielonego mięsa. Takie nazewnictwo stosuje się więc czasem także w Polsce, w barach szybkoobsługowych i restauracjach prowadzonych przez Arabów, Turków lub Persów. Najlepsze restauracje serwują to danie przyprawione sproszkowaną akebią pięciolistkową jako ěgzoo kebap.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Monika 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 9 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 239
Piwa: 1/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-07, 14:20   

red taka już nasza polska (a w szczególności tego forum) natura :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW