R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Naleśnikarnia
Autor Wiadomość
vanilia1000 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 6 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Kwi 2010
Posty: 221
Piwa: 4/1
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-29, 11:03   

ja jadłam naleśniki z szynką i serem i muszę przyzna jedna porcja mnie ... nasyciała :) tak więc jeśli ktoś mieszka blisko i nie ma czasu gotowa obiadu to na wynos bardzo polecam. na razie nie jadłam nic na miejscu ale pewnie się wybiorę;)
_________________
"Umrze miasto, jeżeli budowa jego będzie zakończona"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-29, 11:18   

Shymool napisał/a:
Leveile Soleile, jak się będziesz wybierała to daj cynk. Ponoć w miłym towarzystwie naleśniki lepiej smakują :grin:


:razz: Ok, dam znać. :wink:


Co do naleśników, to chętnie spróbowałabym jakiegoś bardziej na ostro, bo na słodko zazwyczaj się je w domu, więc dla odmiany spróbuję czegoś innego. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-02, 19:30   

Dzisiaj też byłem z rodziną w tej Naleśnikarni, lokal trochę mały i troszkę ciasno tam jest, obsługująca ruda Pani obserwuje jak ktoś je, co jest lekko peszące...i denerwujące...

Naleśniki bardzo dobre, ale nie chcąc się czepiać...tylko wyrażając moje dygresje na temat Rudej Pani z obsługi którą dzisiaj zastałem, była dość chłodna i sztywna...ogólnie niesympatyczna...przez nią nie poczuliśmy się tam komfortowo...na pewno przy milszej Pani byśmy tam jeszcze wrócili...a tak to na jednej kolacji pass.

A i jeszcze muzyki tam żadnej nie ma...jakieś radyjko grało tam na zapleczu...ledwie było je słychać...trochę wieje nudą. :roll:

JA NIE POLECAM.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
WGS 
Dojeżdża PKSem
WGS



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 118
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-06, 14:07   

Według mnie naleśniki bardzo sympatyczne. Szczególnie te "ala obiadowe". Od razu przypomina mi się naleśnikarnia na Długiej w Gdańsku - z tą różnicą, że tam naleśniki są naprawdę ogromne i pełno w nich wszystkiego.
_________________
https://www.facebook.com/jurawielun?ref=hl - POLUB NASZ PROFIL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
truskawka84 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lis 2010
Posty: 53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-02-15, 18:54   

Naleśniki jak to naleśniki rzadko kiedy są nie smaczne. Pomysł myślę że trafiony ale ... lokal do bani-mały, ciasny, ciemny, zero takiego specyficznego klimatu czy jak kto woli atmosfery. Byłam tam raz i raczej ostatni chyba że poprawią lub zmienią wnętrze .

a tak w ogóle najlepsze naleśniki to robi moja babcia :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Licus 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 03 Cze 2010
Posty: 38
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2012-03-31, 20:45   

Witam ;)
Ja byłam tam 1 raz i cieszę się, że w Wieluniu jest w końcu coś innego, naleśniki nie są złe ale mogłyby być bardziej wilgotne :) Ale myślę, że z czasem gdy nabiorą wprawy i poczytają te wszystkie uwagi będzie dobrze :)
_________________
Licus
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW