R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Szkoła tańca Lilla House
Autor Wiadomość
Lilla House 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 04 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2009-09-04, 16:23   Renomowana szkoła tańca

Witamy i zapraszamy na dni otwarte jednej z najlepszych szkół tańca w Polsce LILLA HOUSE.
Zapraszamy 5 i 6 września na godzinę 16 do siedziby szkoły w Wieluniu przy ulicy Wojska Polskiego 6 ( Obok Kociołka).
W niedzielę obok tancerzy Lilla House wystapi gość specjalny Julia Żytko - finalistka programu YCD, która poprowadzi również bezpłatne warsztaty .
W dni otwarte do wygrania wejściówki na warsztaty z choreografem z YCD .
Więcej informacji na stronie www.lillahouse.com
Zapisy oraz informacje pod numerem tel. 605360436
_________________
lillahouse
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lilla House 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 04 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2009-09-07, 21:29   Szkoła tańca Lilla House

Wielkie dzięki za obecność na dniach otwartych, frekwencja przerosła nasze oczekiwania, jesteśmy zaskoczeni Waszym pozytywnym nastawieniem do tańca.
Zapewniamy, że my dopiero się rozkręcamy... !!!
Kochani nie przegapcie okazji, skoczcie do Lilla i zapiszcie się na warsztaty zaplanowane na 19 września z choreografką - You Can Dance Anna Jujką. Warto złapać trochę energii od wyjątkowej i pełnej pasji tanecznej kobiety, która poprowadzi warsztaty z Hip - Hopu, Regge, Housu, Jazzu.
_________________
lillahouse
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-22, 21:27   

Wirusa macie w skrypcie na stronie, sprawdzone na dwóch antywirusach.
Moglibyście zrobić jakieś upusty dla forumowiczów :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
c0o 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 98
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: w-ń
Wysłany: 2009-09-23, 08:32   

NO teraz cały wieluń będzie tańczył 8)


Ferbik jakich antywirusów używasz ?? :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-23, 08:53   

AVG, Avast. Dzisiaj jest ok :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-25, 10:31   

Mam małe pytanie: może ktoś wie czy ta szkoła nadal istnieje? Mam wrażenie ze chyba już nie ale może się gdzieś przenieśli.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2012-10-25, 15:55   

Niestety Lilla House już nie istnieje.

W tym mieście bardzo trudno jest zaistnieć z czymś nowym, profesjonalnym. Na początku wydaje się, że jest to świetny pomysł - ciekawe zajęcia dla dzieci i dorosłych. Nasze pasje, połączone z marzeniem o miejscu, gdzie stworzy się warunki do optymalnego rozwoju dziecka, ścierają się z rzeczywistością.

A z drugiej strony wypowiedzi dorosłych, rodziców, także na tym forum, że za mało robi się dla dzieci w tym mieście.

Nie rozumiem tego?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2012-10-25, 16:28   

A ja rozumiem... w większych miastach wiele robi się dla dzieciaków za darmo, w ramach wolontariatu i na takie zajęcia uczęszcza mnóstwo osób. Na każdym osiedlu są tzw domy kultury czy świetlice, gdzie dzieci po szkole mogą fajnie spędzać czas, łącznie z nauką języków a u nas? świetlica środowiskowa dla dzieci z rodzin patologicznych i tyle.

W Wieluniu"za moich" czasów np. zajęcia taneczne w domku harcerza były za free i chodziłam na nie 8 lat. Teraz trzeba słono płacić.

Pamiętacie dyskoteki w "Białym Domu" na Wyszyńskiego? A może w spółdzielni na Kopernika? Co piątek i sobotę młodzież mogła się wyhasać za symboliczną złotówkę, teraz co najwyżej może popodpierać mury przy klatce schodowej.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2012-10-25, 18:23   

Chętnie się dowiem, w jakich to miastach tak wiele robi się dla dzieci za darmo.

Dość często odwiedzam Kraków, Warszawę, Bełchatów. Mam wielu znajomych w całej Polsce. Rozmawiam z rodzicami, mającymi dzieci w tych miastach. Zapewne opisujecie jakieś wyjątkowe miasto, w którym tak wiele dzieje się za darmo dla dzieci. Ze znanych mi sytuacji w wielu miastach nie ma darmowych zajęć dla dzieci. Za wszystko trzeba płacić. No chyba, że piszecie o rodzinach patologicznych, rzeczywiście tu sytuacja diametralnie się zmienia. Tworzy się coraz więcej świetlic socjoterapeutycznych, na które jest duże dofinansowanie z Państwa. Są świetlice prowadzone przez fundacje, stowarzyszenie np. kościelne. Nie wiem, jak jest w tym względzie w Wieluniu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2012-10-25, 18:32   

Macie rację.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2012-10-25, 18:47   

Ja np. pisałam o Krakowie... mieszkałam tam dość długo, moje dzieci do dziś nie potrafią się przestawić na nic nie robienie.
Mało tego maleńkie miasto Wolin, niespełna 5 tyś i też dzieci maja super zorganizowany czas.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maluszkowa 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 09 Paź 2012
Posty: 20
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-10-26, 13:29   

W Krakowie ( a dokładnie w Piekarach pod Krakowem - ok 8km) funkcjonuje Radosna Nowina. Tam koleżanka wysyła 6 letnią córeczkę na sobotnie zajęcia (malowanie, gry, zabawy, śpiewanie - świetlica) + obiad i deser za 20,00zł/miesięcznie. Mała jest taka zadowolona i chętnie tam chodzi. Dodatkowo są stosunkowo niedrogie karnety na basen, saunę i siłownię.
W dzisiejszych czasach dyskoteki wyglądają zupełnie inaczej niż kiedyś... i wcale nie popieram tego co dzieje się teraz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2012-10-26, 16:31   

Zapewne prowadzi to jakaś fundacja lub stowarzyszenie z własną kuchnią.

Z cateringu w Wieluniu obiad + podwieczorek to koszt około 6 zł. Liczmy tylko 4 soboty po 6 zł to 24 zł. Ciekawe, kto płaci resztę, a więc pensję nauczyciela, wynajem lokalu, materiały dydaktyczne, plastyczne, światło, opłaty administracyjne, ogrzewanie, wodę, podatki etc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW