R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Administrator
2009-01-08, 11:41
Cukiernia Eden .
Autor Wiadomość
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2007-12-28, 23:56   

my ostatnio czekaliśmy prawie godzinę na pizze... obsługa niemiła :/ generalnie jeden wielki minus...
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-29, 00:13   

raulmanka napisał/a:
czekaliśmy prawie godzinę na pizze

Też tego doświadczyłam niestety... Kiedy idzie się do Edenu trzeba sobie zarezerwować trochę więcej czasu na pobyt w tym lokalu, bo czekanie na zamówienie zwykle bywa nużące i strasznie przeciągające się.
Dobra rada - nie iść tam na pizzę, gdy jest się bardzo głodnym... Można się rzeczywiście zdenerwować, a pusty żołądek tylko pogłębia to negatywne uczucie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-29, 11:45   

Zgadzam się z raulmanką - obsługa w Edenie jest naprawdę bardzo niemiła. Kiedyś pani zza lady objechała mojego kolegę, że zapytał o cenę gałki lodów, bo według niej powinien znać ją już na pamięć gdyż kupił tu już loda parę dni temu... No i faktycznie długo się czeka na realizację zamówień. Generalnie odradzam to miejsce, lepiej już sobie pójść do restauracji W Starym Rynku, albo na pizzę do Venecji.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-29, 17:44   

ja się ostatnio zastanawialam w jakiej kolejności oni realizują zamówienia :/ zamówiliśmy pizze i czekaliśmy na nia ok 30 min (więc nie tak źle), ale osoby które stały za nami w kolejce dostali swoja pizze przed nami :/
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jack_Black 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 195
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-29, 19:24   

jenusia napisał/a:
ja się ostatnio zastanawialam w jakiej kolejności oni realizują zamówienia :/

Na chybił trafił...Losują które pierwsze :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2008-02-10, 19:07   

Czy w poniedziałki Eden jest czynny? Bo kojarzy mi się, że kiedyś mieli nieczynne, a nie wiem jak jest teraz. :smile:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-10, 20:10   

Z tego co wiem to nadal w poniedziałki Eden jest zamknięty.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izaura 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 189
Skąd: prawie Wieluń ;)
Wysłany: 2008-02-10, 20:13   

Tak, w poniedziłki ciągle zamknięty, niestety :?
_________________
Is there a chance?
A fragment of light at the end of the tunnel?
A reason to fight?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2008-02-10, 20:25   

Ostatnio z kumplem bylismy, piątek - lokal pełny, pizza po 20 minutach. Ogólnie na duży plus, tylko po powrocie dopiero poczułem jak ubranie przesiąkło mi papierosami choć żaden z nas nie palił przy stoliku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 33
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-11, 02:58   

Ja byłem dzisiaj w Edenie i jestem bardzo niezadowolony. Trzy przyczyny:
- Niemiła i niefachowa obsługa
- Długi czas oczekiwania
- Dym z papierosów wszędzie
Byłem ze znajomymi chcialiśmy zamówić pizze. Pani powiedziała że trzeba czekać godzine wiec poszlismy zamówić hamburgera i łódeczki ziemniaczane okazało się że też nie ma. Trzecia próba udana 3 porcje frytek ;/ (musiłem coś zjeść bo 1,5 godz wczesniej przeszedłem wszystkie restauracje w wieluniu łącznie z pizzeriami i nigdzie miejsca nie było). Więc już czekamy na frytki po 20 minutach koleżanka poszła się spytać kiedy beda a pani odpowiedziała, że skąd ona może to wiedzieć jak nie ma jej w kuchni tylko jest przy barze. Po 40 minutach masakrycznie zdenerwowani ludzie ktorzy przyszli pozniej niz my juz jedli pizze wiec kolezanka poszla do pani co z naszymi frytkami pani jej wyjechala że nie wie i że powinna sie upominac jak dlugo czeka. W tym samym czasie dostalismy frytki. Później jak już jedliśmy ta sama pani dosuwala krzeslo do naszego stolika i jeszcze była na tyle beszczelna żeby powiedzieć " No proszę tak się upominali a już mają". I jeszcze teraz mi sie przypomnial jeszcze jeden incydent jak już złożyliśmy zamówienie pani podeszła do naszego stolika i wzięła sobie menu bezpytania czy już moze. Normalnie totalna irytacja. Pierweszy raz zobaczylem ten lokal od takiej strony i mimo to bede tam chodzil ze wzgledu na dobra pizze ktorej dzisiaj nie mialem okazji zjesc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-23, 18:31   

My właśnie wróciliśmy z Edenu. Ocenę mogę wystawić jedną: 10/10.
Deserki pyszne, zamówienie bardzo sprawnie i szybko zrealizowane jak na lokal, gdzie zajęte były prawie wszystkie miejsca. Deser podano nam praktycznie od razu, frytki w przeciągu 5-10 minut.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-02-23, 18:40   

Ja byłem w Edenie w środę, mało ludzi, zamówiliśmy pizzę i czekamy... 10 min, 20 min, 40 min... Ludzie zamawiający po nas już kończyli a my dalej czekaliśmy... w końcu koleżanka podeszła i pizzę mieliśmy za 2 minuty... Ciekawe... To jest główny zarzut z mojej strony... Bo pizza pyszna, kawa również :) :)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-25, 14:21   

dla mnie Eden yyyy, nienawidzę tam chodzić jeżeli jestem już z jakiegoś powodu zmuszona, to zawsze wychodzę nie zadowolona Właścicielka NIE MIŁA do szpiku kości, długo sie czeka, zero fachowej obsługi i podejścia do klienta, no proszę wybaczyć, ale po tylu latach prowadzenia lokalu to nawet nie powiem kto byłby milszy i bardziej profesjonalny !!!!!! w mojej ocenia 2/10 porażka przez duże P :roll: czasami to aż wstyd przed kimś np. z poza Wielunia czy zagranicy !!

nasuwa mi się jeszcze tylko jedno pytanie, dlaczego ten lokal cieszy się takim powodzeniem wśród innych ??? chyba tylko z braku innych alternatyw bądź miejsc w innych lepszych lokalach !

*niemiła
*niezadowolona
_________________
www.pajacyk.pl
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2008-02-25, 21:41, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-25, 15:15   

Ja tam nie narzekam, zawsze zostaję miło i fachowo obsłużona. Na realizację zamówienia czasem czeka się krócej, czasem dłużej, w zależności od ilości ludzi w danej chwili. A jedzenie zawsze pyszne :mrgreen: Tylko gorąca czekolada ostatnio bardzo straciła 'smak'..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-25, 16:03   

Basia napisał/a:
dla mnie Eden yyyy, nienawidzę tam chodzić jeżeli jestem już z jakiegoś powodu zmuszona, to zawsze wychodzę nie zadowolona Właścicielka NIE MIŁA do szpiku kości, długo sie czeka, zero fachowej obsługi i podejścia do klienta


Potwierdzam, ta Pani to relikt lat 80-tych :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW